Rüyada Ölü Birini Diriltmek

Rüyada ölü birini dirilttiğini görmek, yaşanacak olan çok sevinçli bir olaya ve iyi amele yorumlanır. Hep talihsizliğinden yakınan biri bu rüyayı görürse sonunda şans ondan yana olur. Talihiniz döner ve muradınıza erersiniz. İçten içe yaşanan korku ve tedirginlikler biter. Büyük bir külfet omuzlarınızdan kalkar ve artık şans sizden yana olur. Hasta olan biri bu rüyayı görürse hastalıklardan kurtuluşa yorumlanır. Aile içerisinde sağlık sorunları olan biri şifasını bulabilir. Rüyada ölmüş birini diriltmek, birine çok büyük bir iyilik yapmak ve hayır duası almaya yorumlanır. Örneğin birinin evlenip barklanmasında aracı olunabilir. Ya da evlenmesi veya eğitimi gibi çeşitli sebepler ile o kişiye maddi destek olunabilir. Hayalleri olan birinin hayallerine kavuşmasında yardımınız dokunabilir.

Rüyada ölen birini diriltmeye çalışmak, dini görevlerini yerine getirmek ve güçlü bir imana yorumlanır. Hayatınıza çok temiz kalpli insanlar girer. Bekar olan bir dürüst ve iyi halkalı biri ile dünya evine girer. Kırgınlıklar biter ve vicdani yönden rahatlama olur.

Rüyada Ölü Birini Diriltmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, salih amele ve hayırlı işler ile meşgul olmaya, sevince yorumlanır. Hayal kırıklığı yaşayan biri yeniden umutlanır. Hatsa olan biri hastalıktan kurtulup yeniden sağlık ve mutluluk dolu bir hayat sürer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Yıldız dedi ki:

  Rüyamda 5_6 kişiyi diriltiiğimi ve sonrasında sevdiğim birinin ölmüş babasını ve dedesini bir kayık içerisinde ağızları acık bir sekilde yatarken gördüm ve onları da diriltmemi istedi

 2. Songül dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda çok uzun yıllar sonra denizde bulunmuş bir araba var ve bu arabanın içinde bi genç adam cesedi otopsi yapılmak üzere çıkarılıyor. Yalnız ceset gayet düzgün sadece dişleri çürümüş. Otopsi yapmaları için iki kişi devlet tarafından ayarlanılıyor fakat bu kişilerden biri cesedi bi ilaçla diriltip dişlerini süküyor, diğeri de benim dişlerimi söküyor çünkü benide ilaçla uyutup öldürücekler. Ama ben bu durumu gayet normal karşılıyorum ve yavaş yavaş dişlerimi çekerken kişilere sorular soruyorum. O sırada ölü adam uyanık ve bana bakıyo biraz korkuyorum. Görevli kişiye bize bişey yapmaz değil mi diyorum hayır hiç bişey yapamaz merak etme verdiğimiz ilaç onu uyuşturdu diyo ve adamın çürümüş dişlerinden birini çektikten sonra benim ağzıma koyuyor, bak gördün mü dişleri çürük hiç bişey yapamaz diyo. Eğer rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 3. Doğa dedi ki:

  Rüyamda ölmüş anneannem diriydi ama kalp krizi geçiriyordu ben de onu ellerimle iyilestirdim iyi oldu geçti kalbi ,bu ne anlama gelir ?

 4. Lütfi dedi ki:

  Rüyada babamın öldügünü görüyorum sonra biri benle konusuyor tekrar ölmüş babama soru soruyor kaldırıyor ve durumunun kötü oldugunu söylüyor sonra 2 kolunu birden kesiyor bu şekilde günahları hafifler maksatıyla

 5. Hatice dedi ki:

  Merhaba Rüyamda ölmüş kız kardeşimi annem diriltmek için dualar hazırlayıp mezarına koymuştu. Bende kontrol etmek için gece mezarlığa gittim. Sonra besmele çektim. Tedirgin hissettim tahta bir kapıdan çıktım. Büyük iş merkezi tarzında bir binaya girdim. Orda birilerinden kaçtık. 2017 yılında bir arkadaşımın öldüğünü söylediler. Bu kadar zaman neden duymadığımı kendime sordum.

 6. Sevil Karaoglu dedi ki:

  Rüyamda romanların oldugu kaçan koşan insanların arasından birinin gizlice bana vererek aldıgım iki ayrı poşette bitkisel şifa olacak tozu engellemek isteyen insanların arasında yıkık dökük bir evin çatısında tepside yanmiş iki ceset göruyorum ve ürküyorum ama engellemelere ragmen tozu üzerlerıne döküyorum ve rahatlıyorum dirildıklerını tekrar aynı saglıklı hallerine döndüklerını göruyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hakkınızda dedikodu yapan veya üzen kişilerin pişman olmasına yorumlanır.

 7. Kadir kaya dedi ki:

  Rüyamda babam tabutta yatırıyor elimi başına koyuyorum kimildamalar başlıyor ve ardından yüzünü açtığımda gözlerini açıyor oğlum beni niye tabuta koydunuz diyor annem şaşırıyor babama hadi Baba köye gidelim diyorum köye gidiyoruz trkator sürüyorum babam seviniyor komşular geliyor babamın dirildigine inanamiyorlar ordan aralarında bakın kadir ölü diriltiyor babasını geri diriltmis diyorlar dışarı çıkıyorum köydeki kavakliklar öyle bir yaniyorki koşarak söndürmeye uğraşıyoruz eve tekrar geliyorum babam odada abimle oturuyor babama sarılıp ağlıyorum baba sen öldüğünde bu sevdiğin kasedi teyibe koyup dinleyip ağladım diyip ağlıyorum bu kadar rüyam ama sabaha kadar babamı ilk defa doya doya gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizde birlik beraberliğe, özlemlerin bitmesine ve kendinizi huzurlu hissetmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status