Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıktığını görmek, yaşantınızda meydana gelecek önemli değişikliklerin habercisidir. Mesela hayatınızda bazı şeylerden sıkılıp değişim için mücadele veriyorsanız, sonunda istediğiniz olur. Eğer başka bir yerde yaşamak istiyorsanız da bu hayaliniz gerçekleşebilir. Başka bir şehirde iş bulabilirsiniz ya da başka vesilelerle başka yere taşımanız mümkün olabilir ya da eğitim hayatında bir değişiklik isteyen kişilerin de hayalleri gerçek olabilir. Hayatınızdaki monoton bir durum ortadan kalkar ve artık size heyecan katan başka bir durum olur. İleri dönük hayalleriniz yeniden canlanabilir, kısaca sizi sevindirecek birtakım güzel gelişmeler hayatınızda gerçek olur.

Rüyada başkasının parfümünü sıkmak, başka birinden gelecek olan yardımla birlikte büyük bir sıkıntıyı kolay bir şekilde atlatmak anlamına gelir. Bu kişi sayesinde yeni bir iş bulabilir ya da başka bir konuda yardımcı olabilir. Dilekleriniz kabul olur. Rüyada üzerine parfüm sıkıldığını görmek, aynı zamanda çok sevineceğiniz bir haber almak anlamına da gelebilir. Bu haber uzaktan gelir. Eğer uzakta yaşayan biri de varsa ondan gelecek haberler sizi sevindirir.

Rüyada Parfüm Sıkıp Koklamak

Hayatınızdan keyif almak ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Yaşantınızda eksik bulduğunuz bazı şeyler varsa bazı isteklerinize ulaşabilirsiniz. Koydunuz kısa vadeli hedefler gerçek olur. Belki de gerçekleşmez dediniz şeyin gerçekleşmesi sizi mutlu edebilir. Rüyada parfüm kokusu almak, ayrı kaldığınız birileri ile özlem gidermeniz anlamına gelir. Bu kişi uzun süredir yanında olmak istediğiniz biri olabilir.

Rüyada Erkeğe Parfüm Sıkmak

Bir erkekten gelecek habere çok mutlu olmak anlamına gelir. Bu erkek yakın çevrenizden biri olabilir ve ondan uzun süredir haber bekliyorsanız, bu haber ile birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Bir erkek size verdiği sözü yakında tutacaktır.

Rüyada Kadına Parfüm Sıkmak

Tanıdığınız bir kadından gelecek olan yardımla birlikte büyük bir zorluğun üstesinden gelmek anlamına gelir. Bu kadın size bir konuda oldukça yardımcı olabilir. Eğer bir kadından haber bekliyorsanız da bu haber tez vakitte ulaşabilir.

Rüyada Erkek Parfümü Sıkmak

Zor günleri geride bırakmak ve artık daha rahat günlere ulaşmak, maddi yönden de çok rahatlamak anlamına gelir. Ekonomik yönden daha güçlü olmak sizi daha mutlu edecektir ve kendinize güveniniz yakın zamanda artabilir. Kendinizi geri planda tuttuğunuz şeyler de artık ön plana çıkabilirsiniz.

Rüyada Kadın Parfümü Sıkmak

Muradına ermek anlamına gelir. Bekar biri rüyasında kadın parfüm sıktığını görürse, hayırlı bir evlilik yapar. Evleneceği kişi başkaları tarafından da beğenilen ve sayılan biri olacaktır. Bu kişi ile mutlu bir evliliğiniz olabilir. Aynı zamanda özel hayatınızda yaşayacağınız güzel günlerinde habercisidir.

Rüyada Parfüm Sıkmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada parfüm sıkılması monoton günlerin geride kalması ve hayatınızda hareket gelmesi anlamına gelir. Önemli yenilikler olabilir ve bunlara adapte olurken bir yandan da çok mutlu olabilirsiniz. Belki de hayatınıza aradığınız bir heyecan katacak bazı haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. aşgöwmfpwşövb dedi ki:

  rüyamda bileğime erkek parfümü sıkıp kokluyorum ve kokuyu hatırlıyorum çok güzel kokuyordu anlamı nedir?

 2. Zehra dedi ki:

  Rüyadam çok beğendigim bir adam odamda oturuyor ,ben de odamın hoş kokmadığını sanıp odama kendi parfümümü sıktım ve odadan o begendiğim adam parfümü sıktigim alandan geçerken sıktığım parfum onun üstüne sindi . Anlamı nedir?

 3. Zekeriya akbayrak dedi ki:

  Rüyamda genç kız bana parfüm sıkıyor neanlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

 4. Rüqeyya dedi ki:

  Üzerimə bol bol parfüm sıkıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalabalık bir ortamda bulunmaya yorumlanır.

   1. Deryaa deryaa dedi ki:

    Rüyamda sınava giriyordum ve sınav sonrası da sınıfta parfüm sıkıp çıktım. Ayrıca bana güzel gelen parfüm kokum sınıftaki diğer öğrencileri rahatsız etmişti.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir sorumluluk üstlenmeye yorumlanır.

 5. Peri dedi ki:

  Rüyamda kendime parfüm sıkıyorum ve bir yere gittim orada da börek yapmisim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoş haberler alıp sevince yorumlanır.

DMCA.com Protection Status