Rüyada Aniden Düşmek Ve Uyanmak

Biraz dinlenmek için gözlerini kapat. Aniden kendinizi düşerken görürsünüz ve terleyerek uyanırsınız.

Böyle bir rüya çok yaygındır, özellikle de hayatınızda stres altındaysanız. Zihninizde yüzlerce şey olduğunda, birkaç sorunun varlığından korkma eğilimindesiniz. Stresiniz hayata olan ilginizi kaybetmenize neden olur ve kendinizle ilgili mutlu hissetmenize imkan yoktur.

Rüyada bir anda düştüğünü görmek ve uyanmak, sorunlarınız üzerinde kontrol sahibi olamazsınız demektir. Farklı şeyleri yönetmek için seviyenizi en iyi şekilde deniyorsunuz, ancak bunu yapamıyorsunuz. Bir şeylere ne kadar sıkı tutunmaya çalışırsanız, hayatınızda o kadar zor düşer.

Düştüğün zaman, hiçbir şeye tutunamazsın. Ne kadar uğraşırsan uğraş, düştüğün zaman kesinlikle yapabileceğin hiçbir şey yok. Bu nedenle, hayatınızda neler olup bittiğiyle ilgili her şeyi öğrenmeniz gerekir.

Okulda veya işte zorbalığa mı uğruyorsunuz? Partneriniz sizi hamile kalmaya zorluyor mu? İlişkinizi sürdürmek isteseniz bile erkek arkadaşınız sizden ayrılıyor mu?

Yukarıda belirtilen durumlarda, rüyada düştüğünü görmeye mahkumsunuzdur.

Sembolizm:

Bir “düşüş”, kontrol eksikliğini, hayatınızda gerçekten önemli bir şeyin kaybını, mutsuzluğu, duyguları dengeleyememeyi ve ayrıca sorunları temsil eder.

Rüyada uçurumdan veya bir binadan düşmek, kesinlikle hayatınızda nereye gittiğinizi bilmiyorsunuzdur. Herkese elinizden gelenin en iyisini verdiğinizi hissedebilirsiniz, ancak insanlar size iyi karşılık vermiyor.

Ayrıca, çocuğunuz bir ergen ve sizi hiç dinlemeyen biriyse, böyle rüyalar görmeye mahkumsunuzdur. Bu, çocuğunuz üzerinde kontrol eksikliğinizi gösterir.

En Yaygın Düşme Rüyaları:

Rüyada Bir Binadan Düşmek

Bir gökdelenden düşseniz bile veya en azından yere çarpmayana kadar rüyanızda ölmezsiniz. Rüyada yüksek bir binadan düşmeyi görmek, özellikle evde kişisel yaşamınızdaki sorunları gösterir.

Rüyada Düşmekten Kurtulmak

Bu rüya, yakında hayatında duygularını dengeleyeceksin demektir.

Rüyada Düştükten Sonra Ölmek

Rüyanıza düştükten sonra kendinizi ölü veya ölürken görürseniz, sorunlarınıza teslim olduğunuz anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Benzer Rüyalar:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status