Rüyada Babayla Barışmak

Rüyada babayla barıştığını görmek, ailenizde her kim ile küs iseniz o kişinin size karşı yumuşamasına ve barışmasına yorumlanır. İnat edip de barışmayan biri sonunda size karşı inadını kırar ve öfkesi diner. Babasına küs olan kişiler de gelecek günlerde yeniden babası ile görüşmeye başlar. Aranızda yaşanan tartışma ve kırgınlıkları geride bırakabilir, yeniden konuşmaya başlayabilirsiniz. Rüyada küs baba ile barışmak, gerçekte de barışıp konuşmaya yorumlanır. Aylardır görüşmüyor iseniz elini öpmeye gidilebilir. Babanız sizinle barışmak istemiyorsa artık bu fikri değişir ve haber gelebilir.

Rüyada babayla küsüp barışmak, aile içinde mutluluğun ve saadetin artmasına yorumlanır. Aile içinde hiç kimse birbiri ile küs kalmaz ve yapılan hatalar yanlışlar telafi edilir. Yeniden bir arada olunabilir ve eski günlerdeki gibi görüşmeye başlanır.

Rüyada Küs Olan Babayla Konuşmak

Hayırlı bir sebebi ile barışmaya yorumlanır. Aile içerisinde çok hayırlı bir olay olabilir ve bu vesile ile aile büyükleri ile de barışabilirsiniz. Size karşı kırgınlıkları sona erer ve yeniden aranızdaki bağ güçlenir. Sorunlar bir daha yenilenmez.

Rüyada Kayın Babayla Barışmak

Bu rüya eşinin ailesi ile yaşanan problemlerin yakında sona ereceğine ve yeniden huzurunuzun sağlanmasına yorumlanır. Arada geçen maddi ve manevi sıkıntılar yakında aşılır ve yeniden görüşmeye başlanabilir.

Rüyada Babayla Barışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile içinde mutluluklara ve küslüğün biteceğine yorumlanır. Anne babanız ile yaşadığınız problemler yakında sona erer ve size destek olurlar. İnat edilen bir konuda artık inatlaşmak yerine uzlaşmaya varılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mevlüde dedi ki:

  Ben 32 yıl boyunca babamla hiç bir araya gelmedim.Annem ve babam ayrılmışlar ve ben üvey babam ama gerçekte öz babam gibi olan bir adamla büyüdüm.Şimdi 34 yıl sonra rüyalarımda öz babamla tanışıp görüşmeye başladığımı görüyorum sürekli. Içimde de çokta isteyerek olmasada böyle bir istek var. Acaba bu istediğimden dolayı mı böyle rüyalar görüyorumdur.

 2. Esra kaçar dedi ki:

  Gördüğüm rüyada babamla sabah kahvaltı sofrasındaydik ve bir konuşma geçti babamla yaklaşık bir yıldır konuşmuyoruz ve bana rüyamda benimle konuş barışmak istediğini söyledi

 3. Nergiz dedi ki:

  Rüyamda babamla hiçbirşey yokmuş gibi gülerek alışveriş yapıyorduk gayet iyimser yaklaşıyordu bana ve bir pişmanlığı vardı üstünde evladıma babalık yapamadım beni affet dedi bana yere çömeldi ağladı sonrası baya iyi davrandı gülüştük eğlendik normalinde gerçek hayatta görüşmeyiz 10 yıldır terkerdip gitmişti kötü biriydi.

 4. Merve dedi ki:

  23 yaşında bı kızım Babamla gerçek hayatta tartıştık ve uzun süredir aynı evin içinde küsüs birbirimizle konusmuyoruz bakismiyoruz birbiri elimizden bişey bile almıyoruz tamamen yok sayıyoruz desem yeridir. Rüyamda da şöyle gördüm çok şiddetli bı yağmur yağdığı havada durup durup ara ara camdan caddeye bakıyorum bu sırada koltuğun üstündeyim kol koyma yerine çıkmışım. Ve durduğum koltukta fa babam uzanmış yatiyo Daha snra perdeyi örtüp babamın üstüne basmasdan üstünden geçmeye çalışıyorum o sırada babam beni belimden yakaliyo satiliyo kucakliyo sevmeye çalışıyor. Gerçek hayatta da hiç bi zaman yapmadığı seyler Snra dayımı görüyorum oda bizim evdeymis tuhaf şekilde Snra bn yumsadigimi farkettirmemek için kaçmaya çalışıyorum babamın elinden snra kaçıp tekrar cama baktim. Bı baktım o şiddetli yağmur da evin önünde kanlar içinde yatan bı adam Araba çarpmış ve kaçmış Ambulansı arıyorum yok şuraya basın buraya basın diyolar iki saat zor ambulans gonderttim snra dayimlara adamın yanına gidin bakın diyorum napcaz orda diyo ben gidiyim diyorum olmaz kız başına diyolar snra bn dinlemedim çıktım. Elimde şemsiye ve battaniye var adam hareket etmeye calisiyo kafası boynu her yer kan önce battaniyeyi serip oraya yatrdim hareket etmişti kndisi snra DHA fazla hareket etmeyin bilmem ne beni duyabiliyomusunuz iyimisiniz nereniz aciyo gbi sorular sordum uyanık tutabilmek için ve şemsiye tutuyorum adama snra ambulans geldi hemen önüne atladm durun durun dedim o sırada uyandim

DMCA.com Protection Status