Rüyada Enişteyle Evlenmek

Rüyada enişteyle evlendiğini görmek, parasal yönden sorunların üstesinden gelmek anlamına gelir. Eğer maddi sıkıntı içerisinde iseniz bir çözüm arayışına girebilir ve sonrasında çözüm bulabilirsiniz. Elinize bir yerden de yüklü para geçebilir. İşsiz olan kişiler yeni bir iş bulabilirler. Yeni bir gelir kapısı da karşınıza çıkabilir. Rüyada eniştesiyle evli olduğunu görmek, aynı zamanda bolluk ve bereket anlamına gelir. Sofranızı rızkı artar ve daha rahat geçim sağlanabilir. Maddi endişeler bir nebze de olsa azalır. Özellikle gelecek günlerde yapılacak masraflara dair endişeleriniz varsa da bir yerden yardım alabilirsiniz.

Rüyada enişteyle nikah masasına oturmak, aile ve iş hayatında denge kurmak anlamına gelir. Eğer bir süredir ailenizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız, onlara daha çok vakit ayırabilirsiniz. İş hayatında bazı sorumluluklarınız azalabilir ve işlerinizi zamanında bitirerek ailenizle daha çok keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Rüyada Evliyken Enişteyle Evlenmek

Yakın çevrenizden bekar bir insanın evlenmesi ve onun o mutlu gününde şahit olmak anlamına gelir. Özellikle aile içerisinde bekar biri varsa onun evleneceğine yönelik bir haber alabilirsiniz. Sevdiklerinizin yuva kurması sizi de mutlu eder. Enişteniz ile küsseniz barışmamız söz konusu olabilir. Bu rüya hayırlı bir rüyadır ve dargın olan kişilerin de barışmasına işaret eder.

Rüyada Enişteyle Evlenmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada enişte ile evlendiğini görmek maddi yönden sıkıntıların birer birer azalması ve kazancınızın bollaşması anlamına gelir. Elinize geçen paranın bereketini görürsünüz. Eğer birinden gelecek bir para varsa da o para zamanında gelir. Ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Xx dedi ki:

  Eşimin bir anda ablam ile evlendiğini gördüm ve bundan çok mutlu olduğunu gördüm

 2. Kani dedi ki:

  Rüyada evli olan eniştem baldiziyla evlenmek

 3. Ebru dedi ki:

  Rüyamda eniştemle çok samimî olduğumu, elini tuttuğumu , canımlı bi şekilde konuştuğumu gördüm sonra uyandım. Yanımızda bi evli çift vardı ama kim olduğunu bilmiyorum

 4. Hamza K. dedi ki:

  Selamün aleyküm hayırlı sabahlar,

  Rüyamda eniştem kendi okulundan bazı öğretmenlerin benimle ilgili bi durumdan haberdar olduklarını ve dalga geçtiklerini bana söylüyor. Ben de bunların kim olduğunu söyleyince önce isim veremem diyor öğrenmesen daha iyi diyor ama sonradan isimlerinin Yeliz, İzzet ve Abdullah olduğunu söylüyor. Ablam da eniştem ile aynı yerde çalıştığından müdahil oluyor ve Abdullah hocaya hiç yakıştıramadım gibisinden bi şey söylüyor. Bu dalga geçtikleri konuyu da eniştem ben anlatmadım diyor ama sanki o anlatmış gibi hissiyat ediniyorum. Güya ben kitap almak için uzunca bi süre kuyrukta beklemişim sıra bana gelince de kitap almaktan vazgeçmişim. (gerçek hayatta böyle bi şey olmadı) Aslında kitap almaktan vazgeçmemin mantıklı bi sebebi var ama izah edemiyorum o sırada. Rüyamın devamında karım ile sanki başka bi evin salonundayız. Karım önceki günler misafir için hazırlık yapmış pasta börek tarzı şeyler var masa üstünde ama eksilmiş biraz. O sırada kendisi bana çok uygun fiyattan aldığı bi poşeti gösteriyor İçerisinde siyah üzüm ve 3 tane küçük siyah kuyruklu ve hareketsiz balık var. Aslında fare mi balık mı tam çıkaramıyorum. Benim bilgim olmadan neden böyle yaptı diye kızıyorum kendisine. O da aldığı balıkların büyüyeceğinden bahsediyor ama ben acaba küssem mi yoksa yatağı mı ayırsam diye düşünüyorum. Güze şekilde nasihat ettim dinlemedi Artık ne yapmam lazım diye düşünürken küsüp konuşmayacağımı söylüyorum. Kendisi bunu duyunda biraz suratı düşünüyor, ben de keşke küsmek yerine yatağı ayırsaydım diyorum. Hatırladığım kadarıyla bu şekildeydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileden destek görmek ve iş eğitim hayatında başarıya ulaşmaya, güzel imkanlar edinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status