Rüyada Dünya Görmek

Bazen komik şeyler rüyada görürsün. Rüyada astronota dönüşürsünüz ve kendinizi uzay istasyonunda veya muhtemelen Dünya’nın etrafında uçarken görürsünüz. Bazen rüyada kendinizi mutlu bir şekilde gezegenin etrafında dans ederken görürsünüz.

Ne tür bir rüya görürsen gör, eğer rüyada Dünya’yı görürsen, onu doğru şekilde yorumlamalısın. Dünya bir küre olduğu için tamlığı gösterir.

Rüyada tamamen yuvarlak ve güzel bir Dünya görürseniz, bu kesinlikle olumlu bir işarettir. Uzun zamandır bir şey üzerinde çalışıyorsunuz ve şimdi bitmek üzere. Rüyada güzel, yuvarlak bir Dünya görürseniz, gelişeceksiniz.

Rüyada dünyanın döndüğünü görmek, hayatınızdaki tüm sıkıntı ve korkuları gösterir. İç mutluluktan yoksun. Mutlu veya sahte gülümsemeler gibi davranabilirsiniz, ancak içsel olarak huzur içinde olmadığınızı bilirsiniz. İçsel ruhunuzu dinlemeyerek kendinize bir tür haksızlık yapıyorsunuz.

Rüyada dünya haritası görmek, mevcut durumunuzun bir göstergesidir. Hayatın durdu. Her şey monoton görünüyor ve hayattaki bu değişmezlikten memnun değilsiniz.

Sembolizm:

Rüyada dünya gezegenini görmek doğayı, anneyi (biz buna Toprak Ana dediğimiz için), huzuru, üzüntüleri, doğurganlığı ve yaşamı tasvir eder.

Rüyanızda, Dünyayı şimdi olduğu gibi, güzel ve bereketli görürseniz, iyi haber sizin için yolda. Gelişmek ve ilerlemek için doğduğunuz için sizi aşağılamaya çalışanlar için endişelenmenize gerek yok.

Rüyada sakin bir Dünya görmek, iç huzurunuz var.

Rüyada dünya savaşı görmek, yaşamınızda parçalanmanın eşiğindesiniz demektir. Korkunç şeyler yaşıyorsunuz ve en kötü yanı, her şeyin bir anda gelmesi!

Bakınız: Rüyada Dünyayı Yuvarlak Görmek

En Yaygın Dünya Rüyaları:

Rüyada Dünya Turuna Çıkmak

Bu rüya hayatınıza çok fazla mutluluk girecek.

Rüyada Ağlayan Dünya Görmek

Bazı insanlar Dünya’nın rüyalarında ağladığını görür. böyle bir rüya içsel durumlarını gösterir. Rüya sahibinin ruhu, acıları için ağlar.

Rüyada Dünyanın Patlaması

Eğer rüyada  Dünya’yı patlarken görürseniz, iyi bir şeyin korkunç bir sonu olabilir. Dünya, rüya sahiplerini bekleyen bolluğu ve güzel şeyleri sembolize eder. Kurak arazi, başkalarına saygısızlık ve ruh arayışına duyulan ihtiyacı gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status