Rüyada Eski Sevgiliyle Deniz Kenarında Yürümek

Rüyada eski sevgiliyle deniz kenarında yürümek, gelecek günlerde eski sevgiliye dair haberler almaya yorumlanır. Belki de aranızda mesafeler varsa kapanabilir. Onu gelecek günlerde yeniden görebilir ve ilişkinize ikinci bri şans verebilirsiniz. Eski sevgili ile kavuşmak isteyenler bu hayallerine erişebilirler. Uzak bir şehre taşındı ise geri dönebilir. İş veya eğitimi sebei  ile uzakta olanlar da eski sevgilileri ile aynı şehirde yaşamaya başlayabilirler.

Rüyada eski sevgiliyi denizde görmek, sabır edilen bir konuda tez zamanda mükafatını görmeye yorumlanır. Eski sevgilinin kendine geri dönmesini bekleyen kişiler de ondan haber alırlar. Sizi arayabilir ve çok özlediğini söylemek isteyebilir. Geri dönemk için şansını deneyebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Deniz Kenarında Yürümek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve kişi yakın zamanda yaşamış olduğu hayal kırıklıklarından sonra yeniden keyfi yerine gelir. Sıkıntılı günler geride kalır ve her şey daha iyi olur. Sevdikleriniz ile aranızda kırgınlık öfke kalmaz. Tekrar görüşmeye konuşmaya başlayabilirsiniz, biten bir ilişki de kaldığı yerden devam edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Hilal dedi ki:

    2 gün üst üste onu gördüm 1.sindi çok büyük güzel bir sofrada benim ve onun ailesi oturuyoduk ve ikimiz yan yana oturmuştuk 2.sinde yine iki aile birlikte deniz kenerına gittik ve onunla ikimiz denizin kenarında oturduk tam düşücektik birbirimize tutunduk sonrada el ele ve dahada sonra bizim ailenin evine geldiler tekrar oturup yemek yedik sanki aileler çok iyi tanışıyo gibiydi hepimiz çok mutluyduk.

  2. Elza dedi ki:

    Merhaba. Rüyamda eski sevgilimi deniz kenarında bana zavallı gibi bakarken gördüm. Çok kötü durumdaydı. Saçı sakalı bir birine karışmış, eski püskü şeyler giymişti, eli ters dönmüştü ve iriyarı biri olmuştu. Benimle barışmak istedi. Ama bir şey demedim. Qaliba sarıldık, tam hatırlamıyorum.Onu evime, ailemin yanına getirdim. Ailem bir şey söylemedi. Ona iyi baktım, takım elbise, saçını sakalını düzeltdim, hastaneye gitmek için hazırlandık.(odamda kırmızı bir elbise de gördüm). Önce tualete gitdik. Ama girmedi. Elim ters dönmüş dedi. Sonra gitdik. Lütfen rüyamı yorumlarmısınız.

DMCA.com Protection Status