Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Kayısı çekirdeği, gelecekte bir insanın başına gelebilecek olayların bir sembolüdür. Gece rüya görenlerin ertesi gün gerçekleşeceği ortaya çıkabilir. Ancak bazen rüyanın gerçekleşmesi gecikir. Bu nedenle, böyle bir öngörünün gerçek hayatta hemen gerçekleşmeye başlayacağını beklememeliyiz.

Bazen bir insanın iyi gördüğü olur, cennet kayısı bahçeleri bile diyebilirsiniz. Böyle tatlı ve sakin bir resimden sonra hiçbir şey için endişelenmemelisiniz.

Ancak bu durumda kayısının ne anlama geldiğini anlamak için kayısı ağacının oldukça yoğun bir tacı olduğunu unutmamalısınız. Yaprakları her türlü şeyi gizleyebilir. Ve mutlaka sadece olumlu olmayacaklar. Bu nedenle, bu bahçe gelecekte gizli kederin varlığını sembolize eder.

Rüyada Kayısı Çekirdeği Görmek

Bu rüya kadının cinsel gücü anlamına gelir. Rüyada kayısı çekirdeği yemek, kendinden memnunsun ve gurur duyulacak bir şeye yorumlanır. Rüyada kayısının kuruduğunu görürseniz bu kötüye işarettir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşarsınız.

Erkekler için bu rüya, genç bayanla yakın bir tanışma işaretidir. Kadınlar için sağlığın bir anlamıdır. Bir kadın rüyada kayısı çekirdeği yerse mutlu ve hoşnut olur. Bir erkek rüyada kayısı çekirdeği yerse, hain kişiden etkilenir. Rüyada sevgilinizin kayısı çekirdeği yediğini görürseniz, gerçek hayatta karşılıklı anlayış bulamazsınız.

Rüyada birinin kayısı çekirdeği yediğini görürseniz, gerçek hayatta çevrenizden memnun değilsiniz demektir.

Rüyada kayısı bahçesi gördüyseniz, gerçek hayatınızı düşünmeniz gerekiyor, belki de her şeyi gül renkli camlardan görüyorsunuz.

Rüyada kayısı çekirdeği kırıp yemek, kötüye işaret, tatsız olaylar yakındır ve sıkıntılarınızın sebebi sadece sizsiniz.

Rüyada kayısı çekirdeği dikmek, uygunsuz şakalara üzüleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kayısı çekirdeği içi yemek, gerçek hayatta iş hayatında başarılı olursun.

Rüyada birine hediye olarak kayısı verirseniz, gerçek hayatta bu kişiye sorun çıkarırsınız. Rüyada kayısı çekirdeği reçeli yapıyorsan kötü bir haber alacaksın ama o seni umursamıyor.

Rüyada kayısı çekirdeği görmek, mevcut iş lehine reddedeceğiniz yeni iş teklifleri anlamına gelir.

Rüyada çiçek açan kayısı ağacı görürseniz, gerçeklikle bağlantınız olmadığını, bulutlarda uçtuğunuzu gösterir. Şimdiki zamanda “yarın”ın “dün” kadar mutlu, güzel ve eğlenceli olacağını düşünüyorsunuz. Bu yüzden gerçekleşen algınızı değiştirmezseniz hayal kırıklıklarını bekleyin.

Rüyada kayısı ağacı dikersen hamile kalır ve bir kız çocuğu doğurursun.

Rüyada kayısı ağacı çiçek açmış ise, yeni bir eve taşınmak anlamına gelir.

Bakınız: Rüyada Kayısı Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status