Rüyada Kefenlemek

Rüyada kefenlendiğini görmek, zamanında yapmış olduğunuz hataların farkına vararak bunları telafi etmek için çaba harcamaya yorumlanır. Eğer bir süredir yanlış yolda olduğunuzu düşünüyorsanız artık doğru yolda sapmaya delalettir. Aynı zamanda haramdan uzak durmak ve helale yorumlanır. Her türlü sizi huzursuz eden şeyden uzaklaşabilir, kötü alışkanlıklardan vazgeçebilirsiniz. Sizin için pek de iyi olmadığını düşündüğünüz şeyler varsa bunları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Rüyada ölüp kefenlendiğini görmek, uzun ve sağlıklı bir hayat sürmek, ömrüne ömür katılması anlamına gelir. Daha sağlıklı ve uzun bir hayat sürebilir, hayatınızın değerini anlayabilirsiniz.

Rüyada başkasının kefenlenmesi, eğer bu kişiyi tanıyorsanız o kişinin çok uzun bir ömür sürmesi anlamına gelir. Bu kişi hastaysa iyileşebilir ve sağlıklı bir hayat sürebilir. Eğer tanımıyorsanız da yeni tanışacağınız birinden iyilik görmek, onun size öğüt vermesi demektir. Rüyada kefenlenmiş insanlar görmek, yeni dostluklar kazanmak ve çok fazla iyilik görmek, hayır duaları almak anlamına gelir. Başkalarından gelen iyilik sizi mutlu edebilir. Hatta hiç ummadığınız insanlardan iyilik gelebilir.

Rüyada Anneyi Kefenlemek

Annesi hayatta olan kişiler için annesinin uzun ve sağlıklı bir yaşamı olmasına yorumlanır. Annenizin sağlık problemleri varsa iyileşebilir ve sıhhatine erişir. Rüyada ölen anneyi kefenlemek, annenizin yokluğunu hissetmeye ve onun için hayır işlemeye yorumlanır.

Rüyada Babayı Kefenlemek

Babası hayatta olan kişiler için babasının ömrünün uzamasına ve uzun sağlıklı bir hayatının olmasına yorumlanır. Babanızın var olan sağlık problemlerinde iyileşme olabilir. Rüyada ölen babayı kefenlemek, size kol kanat gerecek birine yorumlanır. Bu kişi aile büyüklerinden biri olabilir ve babanızın yokluğunda size yardımcı olabilir.

Rüyada Ölmüş Birini Kefenlemek

Günahların af olmasına ve hayırlı işler yapmaya heves etmeye yorumlanır. Sevdiklerinizle birlikte hayırlı bir işe vesile olabilirsiniz. Rüyada ölüyü yıkayıp kefenlemek, aynı zamanda daha fazla sorumluluk almak ve zorlukları aşmak için daha çok çabalamak anlamına gelir. Daha fazla göreviniz olabilir. Rüyada birini kefene sarmak, birine karşı yapılan bir haksızlık yüzünden pişman olup onu telafi etmeye çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Ölmeden Kefenlenmek

Çok büyük bir hatadan geri dönmek anlamına gelir. Sizi yanlış yola sürüklemeye çalışan insanlar da olabilir. Ancak hatadan er ya da geç dönülür. Gözünüzdeki perde bir anda kalkar. Rüyada diri birini kefenlemek, birine yapılan kötülükten dolayı çok pişman olmak anlamına gelir. Bu kişiye haksızlık yaptığınızı anlayarak ondan af dileyebilirsiniz. Bu kişi size çok kırgın biri olabilir ve gönlünü almak isteyebilirsiniz.

Rüyada Kefenli Ölüler Görmek

Çok büyük sevaplar kazanmak ve yapılan işlerin pek çok insana faydası dokunmasına yorumlanır. Örneğin işlerinizle ya da başka şekilde pek çok insanın hayatına katkıda bulunabilir, yardımcı olabilirsiniz. Hayırlı bir işin de başına geçilebilir.

Rüyada Kefen Almak

Kendi, menfaatiniz için yapacağınız bir şeyin sevdiklerinizi de mutlu ve memnun etmesine, onlara da fayda sağlamasına yorumlanır. Maddi ya da manevi yönden hem kendinizi hem de ailenizi mutlu edebilir, parasal engelleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Rüyada Kefenlemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, geçmişteki hataların ve eksikliklerin giderilmesine, doğru olanı yapmaya yorumlanır. Hem sizin hem de sevdikleriniz için en hayırlı olan şeyi yapmaya karar verebilirsiniz. Önceliğiniz sevdiklerinizle sükunet içerisinde yaşamak olur, bunun için de onları mutlu edecek bir şey yapılabilir. Sizden beklentileri boşa çıkmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Burcu
 2. Samet
  • admin
 3. Zeynep
  • admin
 4. Selin
  • admin
 5. TUBA
  • admin
  • Selin
 6. Melisa
  • admin
 7. Sabina
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status