Rüyada Kefenlemek

Rüyada kefenlendiğini görmek, zamanında yapmış olduğunuz hataların farkına vararak bunları telafi etmek için çaba harcamaya yorumlanır. Eğer bir süredir yanlış yolda olduğunuzu düşünüyorsanız artık doğru yolda sapmaya delalettir. Aynı zamanda haramdan uzak durmak ve helale yorumlanır. Her türlü sizi huzursuz eden şeyden uzaklaşabilir, kötü alışkanlıklardan vazgeçebilirsiniz. Sizin için pek de iyi olmadığını düşündüğünüz şeyler varsa bunları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Rüyada ölüp kefenlendiğini görmek, uzun ve sağlıklı bir hayat sürmek, ömrüne ömür katılması anlamına gelir. Daha sağlıklı ve uzun bir hayat sürebilir, hayatınızın değerini anlayabilirsiniz.

Rüyada başkasının kefenlenmesi, eğer bu kişiyi tanıyorsanız o kişinin çok uzun bir ömür sürmesi anlamına gelir. Bu kişi hastaysa iyileşebilir ve sağlıklı bir hayat sürebilir. Eğer tanımıyorsanız da yeni tanışacağınız birinden iyilik görmek, onun size öğüt vermesi demektir. Rüyada kefenlenmiş insanlar görmek, yeni dostluklar kazanmak ve çok fazla iyilik görmek, hayır duaları almak anlamına gelir. Başkalarından gelen iyilik sizi mutlu edebilir. Hatta hiç ummadığınız insanlardan iyilik gelebilir.

Rüyada Anneyi Kefenlemek

Annesi hayatta olan kişiler için annesinin uzun ve sağlıklı bir yaşamı olmasına yorumlanır. Annenizin sağlık problemleri varsa iyileşebilir ve sıhhatine erişir. Rüyada ölen anneyi kefenlemek, annenizin yokluğunu hissetmeye ve onun için hayır işlemeye yorumlanır.

Rüyada Babayı Kefenlemek

Babası hayatta olan kişiler için babasının ömrünün uzamasına ve uzun sağlıklı bir hayatının olmasına yorumlanır. Babanızın var olan sağlık problemlerinde iyileşme olabilir. Rüyada ölen babayı kefenlemek, size kol kanat gerecek birine yorumlanır. Bu kişi aile büyüklerinden biri olabilir ve babanızın yokluğunda size yardımcı olabilir.

Rüyada Ölmüş Birini Kefenlemek

Günahların af olmasına ve hayırlı işler yapmaya heves etmeye yorumlanır. Sevdiklerinizle birlikte hayırlı bir işe vesile olabilirsiniz. Rüyada ölüyü yıkayıp kefenlemek, aynı zamanda daha fazla sorumluluk almak ve zorlukları aşmak için daha çok çabalamak anlamına gelir. Daha fazla göreviniz olabilir. Rüyada birini kefene sarmak, birine karşı yapılan bir haksızlık yüzünden pişman olup onu telafi etmeye çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Ölmeden Kefenlenmek

Çok büyük bir hatadan geri dönmek anlamına gelir. Sizi yanlış yola sürüklemeye çalışan insanlar da olabilir. Ancak hatadan er ya da geç dönülür. Gözünüzdeki perde bir anda kalkar. Rüyada diri birini kefenlemek, birine yapılan kötülükten dolayı çok pişman olmak anlamına gelir. Bu kişiye haksızlık yaptığınızı anlayarak ondan af dileyebilirsiniz. Bu kişi size çok kırgın biri olabilir ve gönlünü almak isteyebilirsiniz.

Rüyada Kefenli Ölüler Görmek

Çok büyük sevaplar kazanmak ve yapılan işlerin pek çok insana faydası dokunmasına yorumlanır. Örneğin işlerinizle ya da başka şekilde pek çok insanın hayatına katkıda bulunabilir, yardımcı olabilirsiniz. Hayırlı bir işin de başına geçilebilir.

Rüyada Kefen Almak

Kendi, menfaatiniz için yapacağınız bir şeyin sevdiklerinizi de mutlu ve memnun etmesine, onlara da fayda sağlamasına yorumlanır. Maddi ya da manevi yönden hem kendinizi hem de ailenizi mutlu edebilir, parasal engelleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Rüyada Kefenlemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, geçmişteki hataların ve eksikliklerin giderilmesine, doğru olanı yapmaya yorumlanır. Hem sizin hem de sevdikleriniz için en hayırlı olan şeyi yapmaya karar verebilirsiniz. Önceliğiniz sevdiklerinizle sükunet içerisinde yaşamak olur, bunun için de onları mutlu edecek bir şey yapılabilir. Sizden beklentileri boşa çıkmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Burcu dedi ki:

    Rüyamda kendi evimde kefenlenmiş ve ölmüş bir sekilde yerde uzanmistim.insanlar eve toplanmisti yüzüm çok soluktu.ben de cesedimi izliyordum ne olmus falan diye konusuyordum ama kimse duymuyor ve gormuyordu

  2. Samet dedi ki:

    Rüyamda birinin öldüğünü gördüm. Bana Benzemiyordu. Sonra 2 kadın kefenlemeye başladı. Baktım ki beni kefenliyorlar. Ben ölmediğimim ispat emeye çalışıyorum ses çıkarmaya çalışıyorum. Sonra demek ölmek böyle bişey diye düşününp ses çıkarmaya çalışırken uyanıyorum. Beni kefenlediler ve ben kefenin içinde gözüm açıkdı.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya kötü niyetli kişilerden uzak durmak, iyi dostlar kazanmaya yorumlanır.

  3. Zeynep dedi ki:

    Rüyamda pencereden birini kefenli bi şekilde gördüm tanımıyordum erkekti basinda yasli bi kadin vardi sanki trafik kazasi gecirmis gibiydiler adamın omuzlarına kadar acıktı sonra 2 yada 3 tane tam hatırlamıyorum köpek geldi adamın başına kefenini örttüler ağzıyla köpekler bende eşime dedimki töbestafurullah köpek kefenli örtemıs dedim eşimde ne varki bunda babaminkinide köpekler örtü dedi eşimin babasına bu arada rahmetli oldu 3 sene falan oluyo sonra köpekler adamın karnını yemeye başladılar ve adam dirildi sonra bağırarak uyandım yorumlarsaniz sevinirim ya

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya küs olduğunuz biri varsa o kişi ile barışma ve affetmeye yorumlanır.

  4. Selin dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım 2 kişi ile beraber kefenle uğraşıyorduk daha doğrusu onlar kendilerini kefenleyip gülüyorlardı ölmeden önce hazırlık yapıyoruz diyorlardı tam bir ölü gibi bir kefenleme degildi kefenin boyunlugunu falan takiyorlardi sonra uzun carsafi falan takmaya calisiyorlardi beni de kefenlemek istiyorlardı fakat ben korktuğumu belirtiyordum ardından çok büyük bir kalabalık vardı iğne atsan yere düşmezdi o denli kalabalıklar görüyordum. Cok tuhaftı hatta bir ara arabada kalmıştım arabanin kapisi acilmiyordu babamın yardımıyla kurtuluyordum

    1. admin dedi ki:

      Maddi manevi sıkıntıları geride bırakmak, sağlıklı alışkanlıklar kazanmaya yorumlanır.

  5. TUBA dedi ki:

    Rüyamda ölmeden kefenlendiğimi ve tabuta yatırıldığımı gördüm. O esnada beni kefenleyen kişi mezara girdiğimde yapmam gereken duaları okutmaya çalışıyordu bana. Korkuyordum günahlarım için sonra çıktım ama sanki yaşama geri dönmüşüm gibi…

    1. admin dedi ki:

      Sıkıntılarınızdan arınmak ve sağlık sıhhate yorumlanır.

    2. Selin dedi ki:

      Rüyamda tanıdığım 2 kişi ile beraber kefenle uğraşıyorduk daha doğrusu onlar kendilerini kefenleyip gülüyorlardı ölmeden önce hazırlık yapıyoruz diyorlardı tam bir ölü gibi bir kefenleme degildi kefenin boyunlugunu falan takiyorlardi sonra uzun carsafi falan takmaya calisiyorlardi beni de kefenlemek istiyorlardı fakat ben korktuğumu belirtiyordum çok tuhaf bir rüyaydı

  6. Melisa dedi ki:

    Ruyamda kayınpederimi evde kefenli gormek

    1. admin dedi ki:

      Evinizde hasta biri varsa iyileşmesine yorumlanır.

  7. Sabina dedi ki:

    Rüyamda annemin öldüğünü gördüm. Daha sonra cenaze kalabalığı (cenazeyi omuzlarında taşıyorlardı) onu evimize getirdi. Kefenlenmiş halde önümüzde yatırdılar. Daha sonra kefenin içinden sesler gelmeye başladı. Ve aynı kefenden kardeşim çıktı. Etrafımızdakiler kardeşimin çok ağladığını ve bu yüzden onu annemin yanına koyduklarını söylediler. Daha sonra annem yanımızda belirdi. Bizimle konuşuyordu. Daha sonra anneme sarılmak istedim ama izin vermediler. Yanımızdaki kişinin annemin ruhu olduğunu söylediler. Daha sonra kendimi yolda yürüyken gördüm. Cenaze kalabalığı vardı bana yaklaşan her kes başsağlığı diliyordu ve ben hüngür hüngür ağlıyordu. Başsağlığı dileyenler uzaktan akrabalarımdı. Aynı rüya içinde teyzemin ölüm haberini de aldım.

    1. admin dedi ki:

      Hane içinde huzura ve küslüklerin bitmesi, hasta olan birinden iyi haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status