Rüyada Klavye Görmek

Rüyada bilgisayar veya daktilo klavyesi görmek, finansal veya muhasebe faaliyetleriyle ilgili sorunların kanıtıdır. İşletme sahipleri ve para ve belgelerle çalışan insanlar için böyle bir rüya, Vergi Müfettişliği veya diğer kolluk kuvvetleri tarafından düzenlenen programsız denetimler nedeniyle sıkıntıların habercisidir.

Rüyada bir kadın bilgisayar klavyesi görürse, rüya sahibinin yüksek finansal maliyetlere ve kayıplara yol açacak hoş olmayan olaylara hazırlıklı olması gerektiğini söyler.

Rüyada birinin daktilo klavyesine sertçe vurduğunu duyduysanız, yakında kötü haberi öğreneceğinize veya sizi hayal kırıklığına uğratabilecek yakın akrabalarınızdan haber alacağınıza işarettir.

Ayrıca bu rüya, tanıdığınız birinin sizi karalayan dedikodular yaydığına; durumu netleştirmezseniz, yakında itibarınızı ve güvenilirliğinizi kaybedersiniz.

Rüyada kırık bir klavye görmek, iş ortakları ve işbirliği yaptığınız kişilerle ilişkilerde ve kavgalarda beklenmedik can sıkıcı komplikasyonları öngörür. Belki yakın bir gelecekte daha önce iş yaptığınız biri size dava açar.

Rüyada müzik aleti klavyesini görmek, sanat ve yaratıcılıkla uğraşan bir kişiyle yakın bir karşılaşmanın habercisidir. Bu kişiyle iletişim kurarak iç dünyanızı zenginleştirecek, sevgi ve güzellik ruhuna kavuşacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status