Rüyada Ölü Karga Görmek

Rüyada ölü karga görmek, güveninizi sarsan bir insanın yeniden sizin güveninizi geri kazanmak isteyeceğine yorumlanır. Sürekli hatalar yapan ve sizi üzen bir insan artık bu huyundan vazgeçer. Özellikle de maddi konularda mağdur eden veya borcunu ödemeyen biri yakında ödeyebilir. Artık maddi konularda size karşı daha dikkatli ve sorumlu davranır. Rüyada ölmüş karga görmek, kendi uğraşlarınızda başarıya ulaşmak, rakiplerinizi aşmaya yorumlanır. Zorlu rakipleri olan kişiler başarıya ulaşırlar. Hem meslek hem de eğitim hayatında size zorlayan konularda ilerleme söz konusu olur.

Rüyada karganın öldüğünü görmek, zamanında elinizden çıkan toplu para ya da mal mülk varsa geri gelmesine yorumlanır. Satmak zorunda kaldığınız ev araba varsa da yakında yenisi alınabilir. Kişi maddi olarak eski düzenini imkanlarını geri kazanabilir.

Rüyada Karga Öldürmek

Rüyada karga öldürdüğünü görmek, hilekar ve yalancı kişilerden uzak durmaya ve hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. Çevrenizde sevdikleriniz size bu kişilere karşı uyarabilirler. Bazı yalanlar söylenmeyen gizli şeyler ortaya çıkabilir.

Rüyada Ölü Karga Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, gizlenen bir şeyler varsa öğrenmeye ve dostu düşmanını ayırt etmeye yorumlanır. Size haksızlık yapan kişilerin gerçek niyetleri ortaya çıkar. Sizi kötü durumda brakmayan birileri varsa emellerine ulaşamazlar.

Rüyada Kuşun Çarpması

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. kerim elcan dedi ki:

    İyi akşamlar Arkadaşım la bana ucuz bir kiralık dükkan arıyorduk bir yere geldik Arkadaşım dediki burda dükkanlar çok ucuz derken bir anda kendimizi ölmüş karga sürüsünün içinde buluyoruz çoğunluğu ölmüş 6 veya 7 tanesi can çekiyor ben onlara üzülüyorum birazda şok halindeyim küçük bir karga bana saldırdı tekme ile uzaklaştırdım birdaha saldırdı bu defa yumrukla uzaklaştım

DMCA.com Protection Status