Rüyada Kuşun Çarpması

Rüyada kuşun çarptığını görmek, gelecek olan sürpriz haberlere çok şaşırmak anlamına gelir. Sizi mutlu edecek haberler gelebilir ve bu sevinci herkesle paylaşabilirsiniz. Örneğin bir yere yapılan başvurunuz onay alabilir veya başka önemli bir fırsat elinize geçebilir. Uzun zamandır istediğiniz bir şey sonunda gerçek olur ve ilk haberi size sevdikleriniz verebilir. İşsiz iseniz ve iş arıyorsanız bu iş haberi size tez zamanda gelir. Sevdiklerinizin de aracılık etmesi ile güzel bir işe girebilirsiniz. Atama bekleyenlerin atamaları gerçek olabilir. Rüyada kuşun uçarken insana çarpması, aynı zamanda elinize çok büyük bir fırsat geçmesine yorumlanır. Gelen haber ile birlikte kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizden övgü dolu sözler işitilebilir.

Rüyada kuşa çarpmak, önemli insanlar ile bir araya gelmek ve iş bağlantıları kurmaya yorumlanır. Üst mertebe kişiler ile aynı ortamda bulunabilir ve yeni bir sosyal çevre edinebilirsiniz. İş hayatında saygınlık kazandıracak başarılarınız olabilir.

Rüyada Kuşun Saldırısına Uğramak

Gelecek günlerde alacağınız haberlere şaşırmak şeklinde yorumlanır. Örneğin eski sevgiliniz veya konuşmadığınız başka birinden gelecek olan haber sizi şaşırtabilir. Hiç aklınızda olmayan birinden haber gelebilir. Sürpriz bir karşılaşma da söz konusu olabilir. Rüyada uçan kuşun kafaya çarpması, kalabalık bir ortama girmek ve hayırlı bir iş için toplanmaya yorumlanır. Hane içinde kıs isteme veya söz nişan olabilir.

Rüyada Kuşun Çarpması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, şansın talihin açılmasına ve güzel bir olaya şahit olmaya yorumlanır. İş hayatında iyi bir fırsat elinize geçebilir. Yeni tanışacağınız bir insan sayesinde de bazı kapılar ardına kadar açılır ve işlerinizde terfi alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Özlem dedi ki:

  Arkadaşım rüyasında benim yüzüme kuş çarptığını görmüş. Rüya sahibi değilim o yüzden benim için yorumlanabilir mi bu rüya?

 2. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda uykuya dalacagim sırada küçük beyaz bir kuş bana doğru hızla uçtu ve çarptı sıçrayarak uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 3. Ciel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda 3 tane arı kuşu, turuncu çiçeklerin üstünde idi. Biri bal alıyordu çiçekten. Annem, ablam ve ben balkonda oturup o kuşları izliyoruz hayret içinde. Bir arı kuşu çok yakınımızdan geçti diğerinin de ağzında çiçekle önümüzden uçtu gitti. Kuşlar geçerken saldıracak diye ben başımı annemin boynuna saklıyordum. Anlamı ne olabilir?

 4. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda Yürüdüğüm yerde aniden siyah renk bir kuş bana çarptı ve aniden uyandım açıklaması nedir

 5. Hazal dedi ki:

  Rüyamda etrafımda bir kuş uçuyordu. Çok güzeldi. Döndü dolaştı biraz çevremde. Daha sonra ben sırtımı kuşa dönünce birden hızlı hızlı kanat sesleri gelmeye başladı ve ben ne olduğunu anlayamadan sırtıma kuş çarptı. O kadar hızlıydı ki gerçekten hissettim ve rüyadan nefes nefese uyandım az önce. Yorumlarsanız çok sevineceğim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güzel haberler almaya, yarım kalan işleri tamamlamaya yorumlanır.

 6. Cemre dedi ki:

  Selam, ben rüyamda Kanarya Kusu gördüm. O Kus benim Kuşummuş ve annem onu kafesinin içinde ölü buldu. Ardından tekrar nefes aldığını gördüm. Ve bir beyaz Kedi olarak dirildiğini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli habere ve yakında zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 7. Süleman dedi ki:

  Rüyamda uçan bir aslan görüyorum resmini çekmek isterken gözden kayboluğu sırada dev bir kuş bana doğru uçarken iki bina arasına şiddetle çarparak sıkışıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güç ve fırsatlara yorumlanır.

 8. Merve dedi ki:

  Ben ruyamda yesil renkli bi papagan gordum papagani cok seviyodum ilgileniyodum papaganda surekli omzuma konuyodu boyle benimle oynamayi seviyordu. Ben gittigimde pesimden hemen geliyordu sevecendi. Bende anneme gosteriyodum yorumlarsaniz cok sevinirim. (Papaganin turu amazon papaganiydi sanirim.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, paranızın bereketini görmeye yorumlanır.

 9. Ece dedi ki:

  Rüya da apartmanımızdaki posta kutumuzda sarı renkli muhabbet kuşu vardı. Tabir ederseniz sevirim:)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere başvurunun onaylanmasına yorumlanır.

 10. Semra dedi ki:

  Ruyamda evimizde bir papagan goruyorum tuyleri yesil renkliydi yani cogunlukla yesilimsi bir papagandı. Cok ilgileniyodum hatta parmagımda duruyodu daha sonra oda aynı sekilde sevgime karsılık verip surekli pesimden geliyodu omzuma konuyodu, gagasıyla oynanamı istiyordu bende anneme gösteriodum Yorumlarsanız cok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya parasal olarak rahatlamak, kısmetin açılmasına yorumlanır.

 11. Emine dedi ki:

  Merhaba rüyam da bir odanın içindeyim 3 tane muhabbet kuşu var mavi renkleri ,sonra uçarak gelen başka bir kuş görüyorum bana doğru geliyor yakalıyorum bakiyorum oda muhabbet kuşu yine mavi fakat yavru daha sonra kafese koyuyorum onu .diğer kuşlarda içine girmiş kafesin , kafesde diğerlerinden iri ve heybetli duran bı kuş var erkekmiş o , sonradan içine bıraktığım küçük kuş ile kur yapıyorlar birbirlerine , bu esnada küçük dedigim kuş da diğer kuş gibi irilesip güzelleşiyor. Yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye, yakında hayırlı bir haber almaya yorumlaır.

DMCA.com Protection Status