Rüyada Kuşun Çarpması

Rüyada kuşun çarptığını görmek, gelecek olan sürpriz haberlere çok şaşırmak anlamına gelir. Sizi mutlu edecek haberler gelebilir ve bu sevinci herkesle paylaşabilirsiniz. Örneğin bir yere yapılan başvurunuz onay alabilir veya başka önemli bir fırsat elinize geçebilir. Uzun zamandır istediğiniz bir şey sonunda gerçek olur ve ilk haberi size sevdikleriniz verebilir. İşsiz iseniz ve iş arıyorsanız bu iş haberi size tez zamanda gelir. Sevdiklerinizin de aracılık etmesi ile güzel bir işe girebilirsiniz. Atama bekleyenlerin atamaları gerçek olabilir. Rüyada kuşun uçarken insana çarpması, aynı zamanda elinize çok büyük bir fırsat geçmesine yorumlanır. Gelen haber ile birlikte kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizden övgü dolu sözler işitilebilir.

Rüyada kuşa çarpmak, önemli insanlar ile bir araya gelmek ve iş bağlantıları kurmaya yorumlanır. Üst mertebe kişiler ile aynı ortamda bulunabilir ve yeni bir sosyal çevre edinebilirsiniz. İş hayatında saygınlık kazandıracak başarılarınız olabilir.

Rüyada Kuşun Saldırısına Uğramak

Gelecek günlerde alacağınız haberlere şaşırmak şeklinde yorumlanır. Örneğin eski sevgiliniz veya konuşmadığınız başka birinden gelecek olan haber sizi şaşırtabilir. Hiç aklınızda olmayan birinden haber gelebilir. Sürpriz bir karşılaşma da söz konusu olabilir. Rüyada uçan kuşun kafaya çarpması, kalabalık bir ortama girmek ve hayırlı bir iş için toplanmaya yorumlanır. Hane içinde kıs isteme veya söz nişan olabilir.

Rüyada Kuşun Çarpması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, şansın talihin açılmasına ve güzel bir olaya şahit olmaya yorumlanır. İş hayatında iyi bir fırsat elinize geçebilir. Yeni tanışacağınız bir insan sayesinde de bazı kapılar ardına kadar açılır ve işlerinizde terfi alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Ciel
 2. Yusuf
 3. Hazal
  • admin
 4. Cemre
  • admin
 5. Süleman
  • admin
 6. Merve
  • admin
 7. Ece
  • admin
 8. Semra
  • admin
 9. Emine
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status