Rüyada Salatalık Toplamak

Rüyada salatalık topladığını görmek, sağlık ve sıhhat içerisinde bir hayat sürmeye, hastalıklarından kurtulmaya yorumlanır. Kişi güzel alışkanlıklar edinir. Evinde hasta biri varsa iyileşir. Gelecek günlerde spora başlayabilir ya da başka hayat değişiklikleri yapabilirsiniz. Rüyada tarladan salatalık toplamak, mal mülk edinmeye ve çok birikim yapmaya yorumlanır. Kişi çalışmalarından daha çok kazanarak parasını mal mülk alarak değerlendirebilir. Ya da bir arsa alınabilir. Eğer bir süredir beklenen toplu para varsa elinize geçer.

Rüyada dalından salatalık koparmak, helal yoldan bol kazancın elinize geçeceğine yorumlanır. Kişi çalışmalarının karşılığını alarak kazandığı paranın bereketini görür. Eğer bir süredir borçlarınız varsa bu borçlarınız ödenir. Borçlarınızdan kurtularak rahatlayabilir, maddi durumunuz günden güne çok daha iyi olabilir.

Rüyada Bahçeden Salatalık Toplamak

Rızkın hiç kesilmemesine ve haramdan uzak kalmaya yorumlanır. Hayırlı işler yapılır ve hayırlı paralar elinize geçer. Cebinize giren para çok bereketli olabilir. Eğer bir süredir size maddi destekte bulunan kimseler varsa şimdi siz onlara maddi destekte bulunabilirsiniz. Kişi vefa borcunu öder. İşsiz biri işe girerek ailesine destek verebilir.

Rüyada Salatalık Toplamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hamile olan biri bu rüyayı görürse genellikle kız evlat sahibi olması şeklinde yorumlanır. Bekar olanlar için de yeni bir aşkın habercisidir. Kişi çok büyük sevinçler yaşar ve kendi eli ile rızkını arttırır, çabaların karşılığı alınır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. kdr53 dedi ki:

    Rüyamda saksıda yetişen bi salatalık fidanı gördüm bir iki tane salatalık aldım ondan küçük küçük,sonra bide baktımki 4-5 tane daha büyük büyük var ve dedimki bu nasıl bi fidan bu kadar çok salatalık vermiş…onları toplayıp oğluma verdim

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sağlık sıhhate ve yeni bir iş imkanına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status