Rüyada Sela Verildiğini Görmek

Rüyada sela verilmesi, iş hayatında makam mevki yükselmesi ve adınızın başarılar ile anılmasına yorumlanır. Başkaları sizin başarılarınızı konuşabilir. Eğitim hayatı devam eden kişilerin de sınavlarında başarıları artarak, kariyer hedefleriniz değişebilir. Daha güzel bir yol çizebilir, yeni hayaller edinebilirsiniz. Özellikle yakın zamanda kulağınıza gelecek olan haberler sizi mutluluktan havalara uçurabilir. Bu haberleri sevdikleriniz ile paylaşabilir, neşeniz artar ve birlikte hoş sohbet muhabbet olur. Evli olanlar eşlerinden hayırlı haberler alabilirler ve eve müjdeli haberler gelebilir.

Rüyada sela okunduğunu görmek, sağlık ve sıhhat dolu bir ömür yaşamaya, hayattan keyif almaya yorumlanır. Başarılarınız daimi olur ve geleceğe yönelik sağlam adımlar atarak, kendinden emin bir şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kalıcı kariyer edinebilir, iş hayatında adınızdan söz ettirecek başarılar sergileyebilir, emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada Sela Okunduğunu Duymak

Maddi ya da manevi olarak içinizi sıkan bazı sorunları tez zamanda geride bırakabilir, geçmişi geride bırakarak geleceğe umutla bakabilirsiniz. Bazı şeylere inancınız artabilir, gelen haberler sayesinde de yeni şans kapıları aralayabilirsiniz. Rüyada tanıdık birinin selasını duymak, o kişiden gelen haberlerle onun adına çok sevinmeye veya o kişiye yardımcı olmaya yorumlanır. Bir konuda o kişiden yardım alabilirsiniz.

Rüyada Kendi Selasının Okunduğunu Duymak

Rüyada kendi selasını duymak, iyi niyetli insanlar ile tanışarak onlardan güzel sözler işitmeye ve insanların güvenini kolay bir şekilde kazanmaya yorumlanır. Size değer veren birileri hayatınıza girebilir ve ihtiyacınız olan manevi desteği alabilirsiniz.

Rüyada Cenaze Selası Duymak

Rüyada ölüm selası duymak, yeni bir işe başlamak ya da hayatınızda meydana gelecek olan başka bir değişikliğe yorumlanır. Çok büyük yardımları dokunan biri ile birlikte ortak iş yapabilirsiniz. Yeni bir işe girebilir, yeni bir yere taşınabilir ya da başka köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Rüyada ölen birinin selasını duymak, duaların kabul olması ve sıfırdan başlanan bir işte hızla yükselmeye yorumlanır. Beklentilerinizden daha büyük başarılarınız olabilir.

Rüyada Camide Sela Okumak

Sizin pek de hoşunuza gitmeyecek, belki de keyfinizi kaçıracak bir haber almaya yorumlanır. Çok güvendiğiniz ve iyiliğinizin dokunduğu bir insandan kötülük görebilirsiniz. Hakkınızda yapılan dedikodular canınızı sıkabilir.

Rüyada Kadının Sela Okuması

Haram mal ve mülkten uzak durmaya, helal kazanç sağlamaya yorumlanır. Evinize giren paranın bereketini görebilir, borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sizi çekiştiren ve sizinle ilgili dedikodu yapmaya meraklı kişiler de uzak kalır.

Rüyada Gece Sela Verildiğini Görmek

Maddi yönden zarara uğramak ve beklentilerin boşa çıkmasına, size verilen sözlerin tutulmamasına yorumlanır. Hakkınızda çıkan söylentiler canınızı sıkabilir, düzeniniz bozulabilir. Belki başka birinin hatası yüzünden zarara girebilir, pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada Sela Verildiğini Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre sela verilmesi, aile içerisinde manevi bağların güçlenmesi ve aile saadetinin artmasına yorumlanır. İç huzurunuz artar ve sizi mutlu edece büyük haberler kulağınıza gelebilir. Makam mevkiniz yükselebilir ve adınız güzel işlerde anılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mümüne dedi ki:

  Rüyamda sela veriliyor ve ben onu dinliyorum sonunda uzaktan tanıdığım birinin vefat etmistir diye adı okunuyor

 2. Nurbanu dedi ki:

  Bugün rüyamda babam sela veriyordu köydeydik. Sela verdiği kişiler kendi köyümüzdendi. Seladan önce de hak yediklerinin böyle ölümle çıkacağını söyledi. Sonra da sela okundu. Ne anlama geliyor acaba?

 3. Adem dedi ki:

  Merhabalar. Sabah namazına kalkmadan hemen öncesinde gördüm rüyayı. Eski evimize gidiyorum rüyamda gece vakti ziyarete evimi gezerken özlemle geziyorum ama. Bu arada sela veriliyor sabah namazı s3lası oluyo bu. Oo geç kaldık sabah namazı gelmiş diyorum rüyamda. Acaba ne anlama geiyo.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 4. Zerin dedi ki:

  15 temmuzda gece selalar okundu bunun etkisindemi kaldım bilmiyorum o gece rüyamda da gece sela okundu ne anlama geliyor…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 5. Sedat kocakaya dedi ki:

  Ben rüyamda 15 20 kişi sela okuyodu ben bilmiyordum ama onlara eşlik etmeye çalışıyodum Lütfen bunun cvbını bilenler söyleyebilirmi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işlere vesile olmak, bol hayır duası almaya yorumlanır.

 6. özlem dedi ki:

  rüyamda annemin selasının verildiğini duydum, sonrada yalan değilmi diye yanlış söylüyorlar diye ağlamaya başladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye, sağlık sıhhate yorumlanır.

 7. Fatih dedi ki:

  Akşam Kız arkadaşımdan ayrıldım o da kuzeniyle evlenme kararı aldığını söyledi. Ardından çok geçmedi uyudum. Rüyamda dayım küçük bir camiden sela okuyor o kadar güzel okuyor ki duygulandım ağladım bu nasıl bir okumadır diyorum bir yandan sesini kaydediyordum ( gerçek hayatta dayımın sesi çok kötüdür asla öyle okuyamaz). Yaşadığım olayı yazdım gördüğüm rüya da bu. Ne anlama geliyor çözemedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranzdabazı sorunları tatlıya bağlamaya yorumlanır.

 8. nihan dedi ki:

  Ruyada kayinvalidem mi gordun kendisi olu ama uzak yerden cenazesini evime getirdiler beyimle kendi eviİmizi temizledik sonra evime herkes toplandi Hocalar bayalik tabir edersenes sevinirim hayirli cumalar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert ve kederin geride kalmasına, sağlık sıhhate yorumlanır.

 9. kadir dedi ki:

  Öğle uykumda sela sesi duydum hatta yadımdakıler ezan olduğunu soyluyoe fakat ben ezan saat 13:05 okunuyor saat 13:30 ezan degıl seladır dıyorum manası nedır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almak ve sevdiklerinizle mutlu olmaya yorumlanır.

 10. Nazlı dedi ki:

  Merhaba bir aile dostumuz rüyasında babamın selasını duyuyor ve daha sonra inanmayıp babamı arıyor babam ben değilim ölen amcam diyor bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine destek olmaya yorumlanır.

 11. Adsız dedi ki:

  Selamün aleyküm

 12. Hafize dedi ki:

  İyi geceler rüyamda kıyametin kopup göğün yarıldığını gördüm ve 4 bir yandan ard arda selalar okunuyordu lütfen yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Adaletin yerini bulmasına, hakkı olanı elde etmeye yorumlanır.

 13. Hafize dedi ki:

  Selamün aleyküm. Rüyamda kıyametin kopup göğün yarıldığını gördüm ve 4 bir yandan ard arda selalar okunduğunu duydum hayır olsun inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Hakkınız olana sahip çıkmak, yeni bir başlangıca yorumlanır.

 14. Muhammet dedi ki:

  Rüyamda ailemden bir kişinin selasını camide ağlayarak okuyordum bu ne anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde hasta biri varsa iyileşmesi demektir.

 15. Öcal dedi ki:

  Selam kardesim rüyamda sela dinliyorum sonunda benim adim okunuyor bir komşum benim öldügümü anons ettiriyor neye cikar çok etkilendim. Saygilarimla

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhate, mutlu olacağınız birinden haber almaya yorumlanır.

 16. Büşra Özcan dedi ki:

  Ben kayinpederimi kaybedeni 50 gün oldu dün rüyam da eski oturduğumuz semtte üç kere sela si verildi ben ağlamaya başladım ne oldu diye soranlara oleli ne kadar olursa olsun insan duyunca çok kötü oluyor insan diye ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   İyi ahiret hayatına yorumlanır.

  2. Öcal dedi ki:

   Selam kardesim rüyamda sela dinliyorum sonunda benim adim okunuyor bir komşum benim öldügümü anons ettiriyor neye cikar çok etkilendim. Saygilarimla

 17. Züleyha dedi ki:

  İyi akşamlar rüyamda ölen annemin selasının verildiğini ve öldüğünü görüyorum. Ben annemi istiyorum diye için için ağladığımı görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların üstesinden gelmeye yorumlanır.

 18. Ahmet kulcu dedi ki:

  Rüyamda eski evimizin olduğu mahalledeki caminin imamının sela verdiğini gördüm. Acaba yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yarım kalan hayaller için yeniden çaba harcamak olarak yorumlanır.

   1. Sevgi dedi ki:

    Merhaba. Rüyamda 3 sene önce vefat eden annemin tekrar selasını duydum. Daha sonra da başkalarına ait2 veya 3 sela daha verildi. Hıçkıra hıçkıra ağladım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     İyi ahiret hayatına ve sevince yorumlanır.

 19. Murat dedi ki:

  Rüyamda camii de bulunuyoruz. Cenaze için kağıt veriliyor. Hocaya sela okuması rica ediliyor ama ben okurum diyorum alıp okuyorum. Çok heyecanlanıyorum. Selasını okuduğum kişiyi tanımıyorum. Ca büyük bir camii olsa gerek böyle herkesin bildiği tanınmış. Ezan odasında ses sistemi var ayrıca geniş bir salon büyüklüğünde.

  1. admin dedi ki:

   Başka birinin derdine ortak olmak, sevdiğiniz biri adına üzüntü duymak anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status