Rüyada Taciz Görmek

Rüyada taciz görmek, aklınızı çelmeye çalışan birine yorumlanır ve bu kişi yüzünden kişi kötü alışkanlıklar edinebilir. Ya da çevrenizin üzüleceği hatalar yapılabilir. Bu sebeple yeni tanışacağınız insanlara karşı daha dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa sizin iyi niyetinizi kendi menfaati için kullanmaya kalkan biri olabilir. Başkası yüzünden siz de kötü duruma düşebilir, zarara uğrayabilirsiniz. Rüyada taciz edildiğini görmek, fesat bir insanla dostluk kurmak demektir. Bu kişiye karşı çevreniz size tepki gösterebilir. Yeni bir ilişkiye başlayanlar da sevgilileri hakkında başkalarından olumsuz şeyler işitebilirler. İlişkinizi kimse kabul etmeyebilir. Rüyada birinin seni taciz etmesi, dedikodu işitmek demektir. Hakkınızda olur olmaz laflar söyleyip dedikodu çıkaran biri sizi üzebilir. Hak etmediğiniz şeyler duyabilirsiniz.

Rüyada taciz etmek, bile bile hata yapmak ve kötü bir şeye vesile olmak demektir. Bile isteye yapılan bir şey başkasına zarar verebilir. Rüyada başkasının tacize uğradığını görmek, başka birine iyilik yapıp onu uyarmak ve hata yapmasını önlemek anlamına gelir. Bu kişiyi çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı da uyarmanız gerekebilir.

Rüyada Babadan Taciz Görmek

Aile içerisinde yeni bir sıkıntının rotaya çıkmasına yorumlanır. Sizi üzen bazı ailevi olaylar olabilir. Özellikle de sizden beklenilen bazı başarılar varsa kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Babanıza karşı da mahcubiyet olabilir.

Rüyada Kızın Tacize Uğradığını Görmek

Bir kıza yapılacak yardımın onun için çok iyi olacağına yorumlanır. Bu kızı tanıyorsanız gelecek günlerde onu bir konuda uyarmak isteyebilirsiniz. Bu kişinin ilişkisi varsa sevdiği insanla ilgili kötü şeyler duyabilirsiniz.

Rüyada Elle Taciz Görmek

Kısmetin kapalı olmasına ve manevi yönden huzursuzluğa yorumlanır. Size karşı insanların sürekli haksızlık yapması artık tahammül sınırını aşmanıza neden olur. Bazı insanlara karşı sabrınız taşabilir. Özellikle sizi huzursuz edip duran birileri varsa artık sesinizi çıkarabilirsiniz.

Rüyada Taciz Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında yaşanan kötü olayların hala etkisinde kalmak ve üzüntü duymaya bazı yaşanan olayların da bunu hatırlatmasına yorumlanır. Özel hayatınızda da hayatınıza kötü kalpli insanlar girebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status