Rüyada Tarak Temizlemek

Rüyada tarak temizlemek, şimdiye kadar elde edilemeyen başarılara yakında erişmeye ve sabrın sonunda mükafatını almaya yorumlanır. Bir yerden uzun zamandır iş teklifi bekleyenlere iş haberi gelir. Çalışma hayatında daha iyi şartlara kavuşulur ve makam mevkiniz yükselir. Şimdiye kadar boşa kürek çektiğinizi düşündüğünüz bir işte de aslında boşa olmadığını görebilir, emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Rüyada üstünde saç olan tarağı temizlediğini görmek, aynı zamanda dert tasanın sona ermesine yorumlanır. Sizi içten içe tedirgin eden konularda hayırlı haberler gelir ve sıkıntılar sona erer. Yaşanan büyük hayal kırgınlıkları da biter.

Rüyada başkasının kullandığı tarağı temizlemek, verdiğiniz mücadelenin sonunda hak edilen makam mevkiye erişmeye yorumlanır. Kişi hak ettiği değeri görür ve elinize çok iyi imkanlar geçer. Mesleğinizde veya eğitiminizde en verimli kazançlı döneme girilir.

Rüyada Tarak Temizlemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi manevi rahata erişmeye ve teker teker sorunlarınıza çözüm bulmaya yorumlanır. Artık kafanıza bir şeyler takmanıza gerek kalmaz. Bundan sonra sizi neşelendiren ve sevindiren haberler gelir. Büyük bir mülakata girecek iseniz başarılı olursunuz. Beklenen bir sınav sonucundan da iyi bir not gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status