Rüyada Tebareke Görmek

Rüyada tebareke (mülk) suresi görmek, aile içerisinde herhangi bir sebeple yaşanan küslük veya kırgınlık varsa yakında biter. Size karşı bir hatası olan kişiler bunu telafi ederler. Hakkınızda olur olmaz laflar edip üzen insanlar da pişmanlık yaşar. Değeriniz geç de olsa anlaşılır ve çevrenizde pervane olan insanlar olabilir. Rüyada mülk suresini okuduğunu görmek, maddi yönden rahat etmek ve para endişesine düşmemek anlamına gelir. Yüklü borcu olanlar borçları hakkında endişelerden kurtulurlar. Bu kurtuluş kapısı açılır, rızkınız çoğalır. İş hayatında zor günler geçirenler yakında tüm işlerini yoluna koyarlar. İş hayatında sıkıntılar üstünüzden kalkar.

Rüyada tebarekeye gitmek, uzun süredir görmediğiniz eş dost akraba ile bir araya gelmeye, hasret gidermeye yorumlanır. Uzun süredir görmediğiniz insanlardan davet alabilirsiniz. Hayırlı bir olay için bir araya gelinebilir. Yıllardır görmediğiniz kişilerle de özlemler biter, kırgınlıklar son bulur. Sizi bir türlü affetmeyen ve küslüğü devam ettiren biri varsa yakında bundan vazgeçer.

Rüyada Yasin ve Tebareke Okumak

Hane içerisinde maddi durumu kötü olan herkesin düzelmesine, sağlık sorunları olanların da iyileşmesine yorumlanır. Büyük bir sıkıntısı olan bunu atlatır. Zor günler geride kalır. Rüyada yasin tebareke amme okumak, hayır işlemek ve hayır duası almak demektir. Başkalarına büyük iyiliğiniz dokunabilir. Zor günler geçiren yakınlarınıza yapacağınız yardımlar sayesinde hem siz hem onlar huzur dolar.

Rüyada Tebareke Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ailesi ile birlikte mutlu mesut geçinmeye, rızkın bol olmasına yorumlanır. Bir süredir emek verilen bir işte sonuca erilir, istekler gerçek olur. Çocukları olanlar ise çocuklarından müjdeli haberler alırlar. Aile içesinde sevinç artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. CAN dedi ki:

  Merhaba esim rüyasinda benim sag omuzumda arapca olarak tebareke yazdigini görmüs. Bunun anlami nedir?
  En iyi dileklerimle

 2. Fatih dedi ki:

  Normal iş hayatımda bir arsa satın aldım, aldığım arsadan dolayı dolandırıldım, bu sıkıntılı günlerimde rüyamda Arapça yazılar gördüm ve mülk suresi olduğunu Türkçe olarak ismini okuyarak anladım bu rüya neye isabet gelir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status