Rüyada Trenin Peşinden Koşmak

Rüyada tren peşinden koştuğunu görmek, elinizden kaçacak bir fırsata çok üzülmeye yorumlanır. Belki de ailenizin onay vermemesi yüzünden çok büyük bir fırsatı teptikten sonra pişman olabilirsiniz. Bu yüzden onlara darılabilirsiniz. Hayallerinizin arkasından koşmak isteseniz de sürekli size engel olmaya çalışan kişiler olabilir. Maddi engeller de hayallerinizi gerçekleştirememenize yol açabilir. Bunun için biraz daha beklemeniz gerekecek. Bazı hayalleriniz er ya da geç gerçek olacak, ancak sabırlı olmanız gerekebilir. Kendi isteklerinizi rahatça gerçekleştirmek için birilerini ikna etmeniz gerekebilir ya da daha çok çalışıp, daha çok gelir sağlamaya da ihtiyacınız olabilir.

Rüyada trenin arkasından koşmak, hırs ve azim sahibi olmaya da yorumlanır. Bazı insanların size tavrı ya da başka sebepler yüzünden hırs sahibi olabilirsiniz. Bir zamanlar teptiğiniz fırsatların peşine yeniden düşebilirsiniz. Hiçbir şey sizi yıldırmayacak ve zor da olsa er ya da geç kendi isteklerinize kavuşmanın mutluluğunu tadabileceksiniz. Rüyada trene yetişemeyip arkasından koştuğunu görmek, ayrılık sonrası yeniden barışmaya da yorumlanır. Eğer bir süredir sevgilinizle ayrıysanız, onunla yeniden ilişkiniz eskisi gibi olabilir. Veya küs olduğunuz bir arkadaşınız varsa, onunla da barışmanız söz konusu olabilir. Zor da olsa sevdiklerinizin gönlünü alabileceksiniz.

Rüyada trenin peşinden koşan birilerini görmek, size yardım eli uzatacak birden fazla insana yorumlanır. Sosyal çevreniz ve hane içerisinde işlerinizi yolunuza koymanızda önemli destek görebilirsiniz. Stresli bir süreç atlatsanız da sonuç hayırlı olacaktır.

Rüyada Trenin Peşinden Koşmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre trenin peşinden koşuşturmak, sağlık ve sıhhate erişmeye, üzüntüden sonra yeniden sevinç yaşamaya yorumlanır. Bazı şans kapıları kapansa da diğerleri açılabilir. Kendi şansınızı kendiniz oluşturabilir, hırs ve azimle yeniden bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nursen dedi ki:

  Ruyamra tren yaninda hizli bi sekilde kosuyorum

 2. Süheyla dedi ki:

  Tren istasyonunda tanımadığım iki kadınla tren bekleyişimiz uzun sürünce tren yolo boyunca yürüyüş yapmaya başladım karşıda tren tüneline kadar yürüdüm istasyona dönerken tren arkamda kalan tünelden çıktı istasyona doğru trenin arkasından yetişmek için koşturdum istasyonda ki iki kadın binerken ben yetişemedim istasyonda poşetini bırakmıştım. Bari onu almasalar diye düşünüyordum

 3. Bahattin Serel dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım iş yerinde büyük bir piton yılanı kovalıyorum.kovalarken iş yerinde yolcu treni görüyorum yılan hızla giden trenin diğer tara fından tren le paralel olarak kaçıyor ben peşlerinden kovalarken mesafe bayağı aćılıyor yılan trenin üstünden uçarak benden tarafa 100 metre kadar önüme düşüp kaçmaya devam ediyor ben kovalayıp önüne geçiyorum fakat yılan bir anda aslan yavrusuna benziyor biraz şaßkınlık duyuyorum ve tekrardan onu kovalarken uyandım.yotumlarınıza teşekkür ederim

 4. Bahattin Serel dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım iş yerinde büyük bir piton balığını kovalıyorum.kovalarken iş yerinde yolcu treni görüyorum yılan hızla giden trenin diğer tara fından tren le paralel olarak kaçıyor ben peşlerinden kovalarken mesafe bayağı aćılıyor yılan trenin üstünden uçarak benden tarafa 100 metre kadar önüme düşüp kaçmaya devam ediyor ben kovalayıp önüne geçiyorum fakat yılan bir anda aslan yavrusuna benziyor biraz şaßkınlık duyuyorum ve tekrardan onu kovalarken uyandım.yotumlarınıza teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yükselmek, önemli bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 5. Sevban dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir şehre gitmişim dönmek için tren bileti almışım ilkinde kendim treni kıl payı kaçırıyorum. Sonra oradaki esnaftan yardım istiyorum. Yaşlı bir esnaf yardım ediyor ama yine ikinci durakta da aynı treni kaçırıyorum. Esnafla tartışıyorum neden beni doğru yönlendirmedin taksiyle yetişebilirsek falan diye. Sonrada tekrar tren ve otobüs bakıyorum dönmek için. Tren ilk kaçırdığımda Siyah, ikincisinde hızlı tren gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya ve davete yorumlanır.

 6. Rana dedi ki:

  Siyah ve çok güzel bir trenin peşinden yürüyordum acele etmiyordum ama biraz tedirgindim tren hızlı gidiyordu ben gerçekte 23 yaşında bir kadınım ama rüyada 8-9 yaşlarında bir erkek çocuktum tren farklı bir yola giriyordu bende yolu karıştırıp yanlışlıkla farklı bir yola giriyordum yanlış yola girince kendim oluyordum yani gerçek hayattaki gibi 23 yaşında bir kadın. Yanlış yola girince erik ağaçları görüyordum ve çıkmaz sokaktaydım bir kovaya erik doldurup yanlış yoldan çıkıp trenin gittiği doğru yola giriyordum fakat girdiğim yanlış yoldan çıkmak isterken yol küçük kayalığa dönüşüyordu. Ben halatlarla tırmanarak o yoldan çıkabiliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni bir firsatin elinize gecmesine; iyi haberler almaya yorumlanir.

 7. Ali dedi ki:

  Ben normalde Azerbaycan’da yaşayan biriyim ve günün birinde teyzem gelip bana 1000 manat (3240TL) veriyor. Diyor ki yarısı senin tren ile Türkiye’ye gidiş biletin, yarısıda senin orda 2 yıllık okul masrafları için. Ben bavul felan hazırlıyorum alıyorum bileti. Durağ’a gelip bekliyorum treni sonra canım sıkılıyor baya bekliyorum ve sonra da işte arkadaşlarımla felan telefonda konuşup sohbet ediyorum ve sonrasında fark ediyorum ki tren gelmiş beni bekliyor, hemen bavullarımı alıp binmek istiyorum tren yola koyuluyor, rayların üzerinde koşup yetişmeye çalışıyorum ancak tren hızla uzaklaşıyor ve baya yıkılıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlardan haber gelebilir, sizi davet edebilirler.

 8. Sinu dedi ki:

  Trenin içindeydim. Tren bozuldu ve birkaç dakika bekledik, başka tren gelerek bizim trenle tokuştu. Bende trenin tam ön hissesindeydim. Sandım ki ölucez amma ne trene nede bize hiç bir şey olmadı. Sonra gördüm ki trenden kafamı çıkarıp bakıyorum. Tünelde 3 4 5 tren var. Bir birine dolaşık gidiyorlar amma dayanmıyorlar. Her biri kendine yol bulup gidiyor. Sonra trenin içine girdim. Bir de baktım ki dışarıdayım. Tren gidiyor. Arkasından koştum ve yer çamurdu. Tren uzaklaşıyordu. Kuru toprağa çıktık da anneme diyorum ki bu yakınlarda onun bekleme yeri var ora varsak bine biliriz amma sadece koştuğumu ve trenin uzaklaştığını görüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayalleriniz için yeniden istekli olmak ve size destek olan kişiler hayatınıza girebilir.

 9. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda trenin üstündeydim. Sonra ne olduysa kaçırıp arkasından kaçmaya başladım ve onu gördüm ama yatışıyordum sonunda.

  1. admin dedi ki:

   Kaçan bir fırsat için pişman olup yeniden yakalamaya yorumlanır.

 10. Ismail dedi ki:

  Rüyamda bir akrabam giden trenin peşinden koşuyor ve arkasından silahla ateş acıyor ???

  1. admin dedi ki:

   Kaçan bir fırsatı yeniden elde etmek anlamına gelir.

   1. Harun dedi ki:

    Rüyamda önce pek sevmediğim bi akrabamın evinde misafirlikteydim. Sonra oraya onların tanımadığı ama benim tanıdığım başka misafirler geldi. Sonra bi anda kendimi tren beklerken buldum. Aynı treni bekleyen kadın bi arkadaşımı erkek kılığına girmiş şekilde gördüm. Başka bi arkadaşımı da bekliyodum o geldi. Bi kaç yaşlı insana yardım etmeye çalıştım ve treni kaçırdım. Arkasından koşmaya başladım. Yanımda başka bi kadın arkadaşım daha vardı o da benimle koşarken onun telefonu çaldı ve durdu. Ben treni takip ederek koşmaya devam ederken uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Zamanında kaçırılan bir fırsatı yeniden elde etmek ve hayırlı bir yolculuğa çıkmak demektir.

 11. Funda dedi ki:

  Rüyamda bineceğim treni kaçırıyorum ve arkasından koşarak trenin dışından kapısından tutunup gidiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Tek başınıza mücadele vererek büyük bir fırsat elde edebilir, sınav ya da iş hayatında başarılı olacağınız bir şeyle adınızı duyurabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status