Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, uyarı anlamı taşır ve bir süredir şüphe edilen bir konuda şüphelerin gerçek çıkmasına yorumlanır. Sinsi ve aslında gerçek yüzünü saklayan birinin maskesi düşer. Bu kişi aslında iki yüzlü davranıyor olabilir ve sonunda dostunuz olmadığını anlarsınız. Bu sebeple de çevrenizde herkese güvenmemeye gayret edin. Yoksa bazı güven duyduğunuz kişilerden yana hayal kırıklığına uğrayarak neden bu kadar güvendim diye kendinize kızabilirsiniz. Rüyada yılanlar görmek, birden fazla düşmanın varlığına işaret eder. Çevrenizde dost ve düşmanı ayırt edebilirsiniz. Ancak sizi sevmeyen insanlar kalbinizi kırabilir, arkanızdan iş çevirebilirler. Rüyada yılan sürüsü görmek, iş ortamı ya da başka bir kalabalık ortamda sizi çekemeyen ve fitne fesatlık içerisinde lan insanlara yorumlanır. Size karşı rekabet içerisinde olan birileri varsa sizi kötülüyor olabilirler.

Rüyada küçük yılan görmek, düşmanınızın aslında çok zayıf olduğuna ve size hiç zararı dokunamayacağına yorumlanır. Boşuna gözünüzü korkutan biri olabilir ve zararı dokunmaz. Rüyada büyük yılan görmek, üzerinize iftira atıp adınızı lekelemeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi size karşı kin besliyor olabilir ve büyük bir zarar vermek isteyebilir. Düşmanı küçümsememek yönünde de uyarı anlamı taşır.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya ve zenginliğin kapılarını aralamaya yorumlanır. Bekar olan kişiler için varlıklı biri ile nikah masasına oturmak anlamına gelir. Evli olanlar için de eşinizin ya da sizin gelirinizin artması, mirasa konmaya yorumlanır.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Büyük bir sıkıntının üstesinden gelmek ve aile içi maddi bir sorunun çözülmesi için fedakarlıkta bulunmaya yorumlanır. Ailede borcu olan birinin borcunu kapatmak için seferber olmanız gerekebilir. Yüklü bir borç ödenebilir.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Çok tehlikeli bir düşman edinmek ve bu kişinin iftiracı biri olmasına olur olmaz laflar edinmesine yorumlanır. Sizin hakkınızda da yalan yanlış şeyler söylenebilir. Sizi kıskanan biri ile de aranızda büyük bir mücadele olabilir.

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek

Özel hayatınızda mutluluğunuza engel olan biri varsa bu kişinin artık kendi yoluna gitmesine ve aşk hayatında büyük bir mutluluk yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda anlaşamadığınız biri ile sonrasında aşk yaşanabilir.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Dost sandığınız bir insandan büyük bir darbe görmek anlamına gelir. Bu kişi size başka bir yüzünü gösterip daha sonrasında aranızdaki ilişki çok çetrefilli bir hal alabilir. Size karşı çirkef bir tavır içerisine girip kalbinizi kırabilir.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Dedikodu işitmeye ve hakkınızda çıkan dedikodular yüzünden moralin bozulmasına yorumlanır. Zamanında güvenip de bir şeyler anlattığınız biri hakkınızda başkalarına laf yayabilir. Hanede de dedikoducu birine karşı dikkatli olun.

Rüyada Yılan Sokması

Hayatınızdaki hayırsız bir insana yorumlanır. Bu insan sürekli size külfet olum demoralize edebilir. İlişkisi olanlar ise sevdikleri kişinin çıkarcı biri olduğunu görebilirler. Çıkar ilişkisine karşı dikkatli olun. Rüyada yılan ısırması, güvendiğiniz birinden darbe almak demektir. Bu kişi kalbinizi kıracak bir şey yapabilir.

Rüyada Yılan Yemek

Bol para kazanmaya ve zenginliğin kapılarını aralamaya yorumlanır. Çalışan kişiler ticari hayatta yüklü meblağ kazançlar elde ederler. Maaşınıza zam gelebilir. Rüyada yılan eti yediğini görmek, borç ve dertten kurtulmak ve daimi mutluluktur.

Rüyada Yılan Öldürmek

Düşmanlarına karşı zafer elde etmek ve mücadelenin sonunda istenilen şeyi elde etmeye yorumlanır. Bir süredir sizinle uğraşan kişiler artık kendi yoluna gider. Huzurunuzu kaçırmak isteyenler emellerine ulaşamazlar. Sonunda gülen taraf siz olursunuz. Rüyada ölü yılan görmek, ayrılık acısından kurtulmaya ve aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Uzun süredir unutamadığınız biri varsa artık kalbinizden silinir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Çok tehlikeli bir düşmana ve birinden maddi zarara uğratılmaya yorumlanır. Biri sizi dolandırmaya kalkabilir, malınıza mülkünüze göz koyabilir. Rüyada kara yılan görmek, mal mülk konusunda dikkatli olmaya yoksa zarar etmeye yorumlanır. Rüyada siyah yılan tutmak, her kim size rakip ise o kişiyi öğrenmek anlamına gelir. Gizli düşmanlar ortaya çıkar.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Pek de hayırlı bir rüya olmamakla birlik sağlık sorunlarına işaret eder. Ya da kötü alışkanlıklar yüzünden pişmanlık olabilir. Şu günlerde sağlık konularında daha temkinli olmanızda fayda var. Sağlık harcamaları da yapılabilir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Sizinle uğraşmaya çalışan ancak zararı dokunamayacak bir düşmana yorumlanır. Evli olan kişiler için aile hayatına karışmaya kalkan biri olabilir. Durduk yere ortaya laf atıp keyfinizi kaçırmaya çalışan biri olabilir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Evin içinde sağlık problemleri yaşayan bir insan varsa bu insanın sonunda sağlık sıhhatine erişmesine yorumlanır. Hasta olanlar için şifasını bulmak anlamına gelir. Dertli olanlar da ev içinde dertlerini kendi aralarında çözerler.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yılanın yatakta olması, aslında olumsuz anlamı yoktur ve aile huzurunuzun artmasına yorumlanır. Ev hayatında büyük bir sorun aşılır. Hasta olanlar için de hastalıklarından kurtulmak demektir.

Rüyada Yılan Zehri Görmek

İş ya da eğitim hayatındaki sorunların çözülmesine ve sonunda sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Size zararı dokunan biri varsa bu kişi ile yollarınız ayrılır. Rüyada zehirli yılan görmek, içten içe fesat duygular besleyen birine yorumlanır. Bu kişiden kötü sözler işitilebilir. Rüyada zehirsiz yılan görmek, şüphe edilen birinin aslında iyi bir insan olmasına ve boşuna günahını almaya yorumlanır.

Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek

Rüyada yılanın ayaklarının olması, cennete girmeye yorumlanır. Kişi çok büyük sevaplar kazanır ve iyi ahiret hayatını müjdeler. Bazı yorumcular tarafından da bu rüya büyük bir hayalin gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada yılanın uçması, hiçbir derdi kafaya takmamaya, artık sıkıntılardan kurtulup neşe sohbet içerisinde olmaya yorumlanır. Enerjinizi yükselten insanlar hayatınıza girebilir. Mesleki hayatta da hedeflerinize ulaşmanızda birinin yardımı dokunabilir.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Size karşı ön yargısı olan bir insanın bu ön yargısı kırılır ve dostluk başlar. Bir zamanlar anlaşamadığınız kişilerle de aranızdaki soğukluk ortadan kalkar ve birbirinize içiniz ısınabilir. Bir zamanlar sevmediğiniz insanlar şimdi, dostunuz olabilir. Zamanında söylenen büyük laflar da pişmanlığa sebep olabilir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Her türlü yalan ve iftiradan uzak durmaya, iyi yoldan şaşmamaya yorumlanır. İyi niyetle yapılan işler size hayır getirir. Rüyada yılan kovalaması, düşmana karşı galip gelmek demektir. Düşmanlarınız sizden korkabilirler. Rüyada yıldan kaçmak, kötülükten uzak durmak anlamına gelir. Sizi doğru yoldan şaşırtmak isteyenler emellerine ulaşamazlar. Rüyada yılandan korkmamak, sinsi birinin aklınızı çelmesine ve bu kişi yüzünden hata yapmaya yorumlanır. Düşmanla iş birliği yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Yılan Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, içten içe sinsilik peşinde olan bir düşmana yorumlanır. Bu insan sizin mutluluğunuzu kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen biri olabilir. İşteki başarınızı kıskanan ya da özel hayatınızda mutluluğunuzu bozmak isteyen biri varsa dikkatli olun. Yoksa bu kişiden büyük bir zarar görülebilir. Düşmanlarınız ile mücadele etmeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

25 Yorum

 1. Tahmina
 2. Ceren
 3. Ceren
 4. Ceren
 5. Esma
  • admin
 6. Gugu
  • admin
 7. Gugu
  • admin
 8. İbrahim
  • İbrahim
  • admin
 9. Pınar ünlü
 10. Suzan
  • admin
 11. Sıla
  • admin
 12. Hazal
  • admin
 13. Canan
  • Canan
  • admin
 14. Serap
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status