Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, uyarı anlamı taşır ve bir süredir şüphe edilen bir konuda şüphelerin gerçek çıkmasına yorumlanır. Sinsi ve aslında gerçek yüzünü saklayan birinin maskesi düşer. Bu kişi aslında iki yüzlü davranıyor olabilir ve sonunda dostunuz olmadığını anlarsınız. Bu sebeple de çevrenizde herkese güvenmemeye gayret edin. Yoksa bazı güven duyduğunuz kişilerden yana hayal kırıklığına uğrayarak neden bu kadar güvendim diye kendinize kızabilirsiniz. Rüyada yılanlar görmek, birden fazla düşmanın varlığına işaret eder. Çevrenizde dost ve düşmanı ayırt edebilirsiniz. Ancak sizi sevmeyen insanlar kalbinizi kırabilir, arkanızdan iş çevirebilirler. Rüyada yılan sürüsü görmek, iş ortamı ya da başka bir kalabalık ortamda sizi çekemeyen ve fitne fesatlık içerisinde lan insanlara yorumlanır. Size karşı rekabet içerisinde olan birileri varsa sizi kötülüyor olabilirler.

Rüyada küçük yılan görmek, düşmanınızın aslında çok zayıf olduğuna ve size hiç zararı dokunamayacağına yorumlanır. Boşuna gözünüzü korkutan biri olabilir ve zararı dokunmaz. Rüyada büyük yılan görmek, üzerinize iftira atıp adınızı lekelemeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi size karşı kin besliyor olabilir ve büyük bir zarar vermek isteyebilir. Düşmanı küçümsememek yönünde de uyarı anlamı taşır.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya ve zenginliğin kapılarını aralamaya yorumlanır. Bekar olan kişiler için varlıklı biri ile nikah masasına oturmak anlamına gelir. Evli olanlar için de eşinizin ya da sizin gelirinizin artması, mirasa konmaya yorumlanır.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Büyük bir sıkıntının üstesinden gelmek ve aile içi maddi bir sorunun çözülmesi için fedakarlıkta bulunmaya yorumlanır. Ailede borcu olan birinin borcunu kapatmak için seferber olmanız gerekebilir. Yüklü bir borç ödenebilir.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Çok tehlikeli bir düşman edinmek ve bu kişinin iftiracı biri olmasına olur olmaz laflar edinmesine yorumlanır. Sizin hakkınızda da yalan yanlış şeyler söylenebilir. Sizi kıskanan biri ile de aranızda büyük bir mücadele olabilir.

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek

Özel hayatınızda mutluluğunuza engel olan biri varsa bu kişinin artık kendi yoluna gitmesine ve aşk hayatında büyük bir mutluluk yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda anlaşamadığınız biri ile sonrasında aşk yaşanabilir.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Dost sandığınız bir insandan büyük bir darbe görmek anlamına gelir. Bu kişi size başka bir yüzünü gösterip daha sonrasında aranızdaki ilişki çok çetrefilli bir hal alabilir. Size karşı çirkef bir tavır içerisine girip kalbinizi kırabilir.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Dedikodu işitmeye ve hakkınızda çıkan dedikodular yüzünden moralin bozulmasına yorumlanır. Zamanında güvenip de bir şeyler anlattığınız biri hakkınızda başkalarına laf yayabilir. Hanede de dedikoducu birine karşı dikkatli olun.

Rüyada Yılan Sokması

Hayatınızdaki hayırsız bir insana yorumlanır. Bu insan sürekli size külfet olum demoralize edebilir. İlişkisi olanlar ise sevdikleri kişinin çıkarcı biri olduğunu görebilirler. Çıkar ilişkisine karşı dikkatli olun. Rüyada yılan ısırması, güvendiğiniz birinden darbe almak demektir. Bu kişi kalbinizi kıracak bir şey yapabilir.

Rüyada Yılan Yemek

Bol para kazanmaya ve zenginliğin kapılarını aralamaya yorumlanır. Çalışan kişiler ticari hayatta yüklü meblağ kazançlar elde ederler. Maaşınıza zam gelebilir. Rüyada yılan eti yediğini görmek, borç ve dertten kurtulmak ve daimi mutluluktur.

Rüyada Yılan Öldürmek

Düşmanlarına karşı zafer elde etmek ve mücadelenin sonunda istenilen şeyi elde etmeye yorumlanır. Bir süredir sizinle uğraşan kişiler artık kendi yoluna gider. Huzurunuzu kaçırmak isteyenler emellerine ulaşamazlar. Sonunda gülen taraf siz olursunuz. Rüyada ölü yılan görmek, ayrılık acısından kurtulmaya ve aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Uzun süredir unutamadığınız biri varsa artık kalbinizden silinir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Çok tehlikeli bir düşmana ve birinden maddi zarara uğratılmaya yorumlanır. Biri sizi dolandırmaya kalkabilir, malınıza mülkünüze göz koyabilir. Rüyada kara yılan görmek, mal mülk konusunda dikkatli olmaya yoksa zarar etmeye yorumlanır. Rüyada siyah yılan tutmak, her kim size rakip ise o kişiyi öğrenmek anlamına gelir. Gizli düşmanlar ortaya çıkar.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Pek de hayırlı bir rüya olmamakla birlik sağlık sorunlarına işaret eder. Ya da kötü alışkanlıklar yüzünden pişmanlık olabilir. Şu günlerde sağlık konularında daha temkinli olmanızda fayda var. Sağlık harcamaları da yapılabilir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Sizinle uğraşmaya çalışan ancak zararı dokunamayacak bir düşmana yorumlanır. Evli olan kişiler için aile hayatına karışmaya kalkan biri olabilir. Durduk yere ortaya laf atıp keyfinizi kaçırmaya çalışan biri olabilir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Evin içinde sağlık problemleri yaşayan bir insan varsa bu insanın sonunda sağlık sıhhatine erişmesine yorumlanır. Hasta olanlar için şifasını bulmak anlamına gelir. Dertli olanlar da ev içinde dertlerini kendi aralarında çözerler.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yılanın yatakta olması, aslında olumsuz anlamı yoktur ve aile huzurunuzun artmasına yorumlanır. Ev hayatında büyük bir sorun aşılır. Hasta olanlar için de hastalıklarından kurtulmak demektir.

Rüyada Yılan Zehri Görmek

İş ya da eğitim hayatındaki sorunların çözülmesine ve sonunda sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Size zararı dokunan biri varsa bu kişi ile yollarınız ayrılır. Rüyada zehirli yılan görmek, içten içe fesat duygular besleyen birine yorumlanır. Bu kişiden kötü sözler işitilebilir. Rüyada zehirsiz yılan görmek, şüphe edilen birinin aslında iyi bir insan olmasına ve boşuna günahını almaya yorumlanır.

Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek

Rüyada yılanın ayaklarının olması, cennete girmeye yorumlanır. Kişi çok büyük sevaplar kazanır ve iyi ahiret hayatını müjdeler. Bazı yorumcular tarafından da bu rüya büyük bir hayalin gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada yılanın uçması, hiçbir derdi kafaya takmamaya, artık sıkıntılardan kurtulup neşe sohbet içerisinde olmaya yorumlanır. Enerjinizi yükselten insanlar hayatınıza girebilir. Mesleki hayatta da hedeflerinize ulaşmanızda birinin yardımı dokunabilir.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Size karşı ön yargısı olan bir insanın bu ön yargısı kırılır ve dostluk başlar. Bir zamanlar anlaşamadığınız kişilerle de aranızdaki soğukluk ortadan kalkar ve birbirinize içiniz ısınabilir. Bir zamanlar sevmediğiniz insanlar şimdi, dostunuz olabilir. Zamanında söylenen büyük laflar da pişmanlığa sebep olabilir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Her türlü yalan ve iftiradan uzak durmaya, iyi yoldan şaşmamaya yorumlanır. İyi niyetle yapılan işler size hayır getirir. Rüyada yılan kovalaması, düşmana karşı galip gelmek demektir. Düşmanlarınız sizden korkabilirler. Rüyada yıldan kaçmak, kötülükten uzak durmak anlamına gelir. Sizi doğru yoldan şaşırtmak isteyenler emellerine ulaşamazlar. Rüyada yılandan korkmamak, sinsi birinin aklınızı çelmesine ve bu kişi yüzünden hata yapmaya yorumlanır. Düşmanla iş birliği yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Yılan Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, içten içe sinsilik peşinde olan bir düşmana yorumlanır. Bu insan sizin mutluluğunuzu kıskanan ve mutsuz olmanızı isteyen biri olabilir. İşteki başarınızı kıskanan ya da özel hayatınızda mutluluğunuzu bozmak isteyen biri varsa dikkatli olun. Yoksa bu kişiden büyük bir zarar görülebilir. Düşmanlarınız ile mücadele etmeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Tahmina dedi ki:

  Ruyada evime cok buyuk ve uzun yilan giriyordu. Babami cagirdim onu cikarmasi icin ama oda cikaramadi salona kadar girdi yilan. Yanimda iki cocuk vardi biri abimin oglu digeri hatirlamiyorum. Onlari korumaya calisip cok korkuyordum yatak odasina kadar arkamizla bize bakip, girdi. Gri renkteydi. Ne yilani oldugunu tam anlamasam da ruyada piton oldugunu soyluyordum.

 2. Ceren dedi ki:

  Rüyamda evimde bir sürü yılan vardı ve eski sevgilimin yeni sevgili yaptığını duyuyordum eski sevgilim ile arkadaşım sosyal medya üzerinden konuşuyordu ve ben mesajlara bakamıyorum yılanlar engel oluyordu

 3. Ceren dedi ki:

  Rüyamda evimde bir sürü yılan vardı ve eski sevgilimin yeni sevgili yaptığını duyuyordum arkadaşım eski sevgilimle Sosyal Meyda üzerinden konuşuyor ve ben mesajları okuyamıyorum yılanlar engel oluyor

 4. Ceren dedi ki:

  Rüyamda evimde bir sürü yılan vardı ve eski sevgilimin yeni sevgili yaptığını Duyuyordum arkadaşım eski sevgilimle sosyal medya üzerinden konuşuyordu Ve ben mesajları okuyamıyordum yılanlar engel oluyordu

 5. Esma dedi ki:

  Rüyamda 2 tane yılan vardı bir tanesinin başı simsiyahtı ama ölüydü bir tanesi de bir şeyin altındaydı o da ölüydü sonra biri geliyor bana bunları atsana diyor ilk önce o siyah yılanı bir kabın içine koyup atıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki ayrı sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

 6. Gugu dedi ki:

  Eşimle evimizdeyiz ben hasta olduğum ayrı kanepelerde uyuyoruz ben hastayım burnum kanıyor uzanıyorum eşimde ayak ucumda oturuyor bir anda içeriye kobra yılanı giriyor çok büyük eşimin kanepesine geliyor orda durup bana bakıyor ağzıda açık çok korkuyorum eşim battaniyeyle kafamı örtüyor o sırada yılan kanepeye doğru gelip battaniyenin içine giriyor bize zarar vermeden tv bin üstüne sıçrayıp gidiyor tam çıkarken kuyruğunda çıngırak gördüm o odaya girdiği sırada normal 3,4 yılan daha var ama onlar odaya girmiyor yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate kavuşmaya ve sevdiklerinizden iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Gugu dedi ki:

  Eşimle evimizdeyiz ben hasta olduğum için ayrı kanepelerde uyuyoruz ve benim burnum kanadığı için uzanıyorum eşimde ayak ucumda oturuyor bir anda içeriye kobra yılanı giriyor çok büyük eşimin kanepesinde bekleyip bana bakıyor ağzı açık bir şekilde ben çok korkuyorum eşimde korktuğumu görüp battaniyeyi başıma örtüyor o sırada yılan kanepeye doğru gelip battaniyeden içeriye giriyor ve tv ye doğru atlayıp zarar vermeden çıkıyor ama tam çıkarken kuyruğunu görüyorum kuyruğunda çıngırak var ve kobra yılanını gördükten sonra kapıya bir bakıyorum ki 3,4 tane daha normal yılan var ama onlar odaya girmiyor sadece kobra giriyor yorumlarsanız çok sevinirim çok teşekkür ederim 🙏🏻

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate kavuşmaya, kendinizi daha mutlu zinde hissetmeye yorumlanır.

 8. İbrahim dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bilmediğim bir evin içerisindeyim. Yanımda tanımadığım kişiler var. Evin tavanında tahtalar var ve tahtaları arasında açık sarı büyük bir yılan olduğunu gördüm ama korkmadım. Sonra yılan gözden kayboldu. Bende oraya biraz uzanarak dinleneyim dedim ve yatacağım anda evde yılan olduğu aklıma geldi. Sonra yılan gitmiştir dedim ve uzandım.

  1. İbrahim dedi ki:

   Yorumlarsanız sevinirim.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat yapmaya yorumlanır.

 9. Pınar ünlü dedi ki:

  Yy

 10. Suzan dedi ki:

  Ben gece rüyamda eşimi gördüm elinde siyah 1 metre kadar bir yîlanla baba gel bi dokun korma diye pesimden kosuyo evin icinde ısrarla saka yapiyo kendince ben de dokunmak istemiyorum yílana ve korkudan pencereyi acip önüne basiyorim ve eşime de lütfen yilani yaklasdirma bana diyorum yoksa asagiya atlarim .Ev kendi evimizdi 2. Kat ne anlama geliyor aceba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size söylenen yalanların rotaya çıkmasına yorumlanır.

 11. Sıla dedi ki:

  Rüyamda odanın içinde sarı bir yılan görüyorum birde iki civciv görüyorum. Yılanın civcivi yemesinden korkuyorum hemde bana saldırmasından. Ama ailem o kadar korkmuyor. Ben kendimi güvene alıyorum ama civcivler için çok korkuyorum. Sonra babam çubukla sarı yılanı atmaya çalışıyor. Öldürmek istiyor. O sırada mor bi yılan daha görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hasta biri varsa şifa bulmasına ve iyi geçime yorumlanır.

 12. Hazal dedi ki:

  Rüyamda suyun içerisinde gezinen bir yılan görüyorum diyorum ki bu çok küçüktü ne ara bu kadar büyüdü diyorum ve o yılandan ürküyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

 13. Canan dedi ki:

  İyi günler ben rüyamda gidiyorum ve büyük bir taşı kaldırıyorum altında toplanmış şekilde büyük bir yılan görüyorum yılanın kafası üçgen ve kafasında bir boynuz var ben korkup hemen taşı geri bırakıyorum sonra oradan uzaklaşıyorum

  1. Canan dedi ki:

   Ha bir de siyah renginde

  2. admin dedi ki:

   Hasta bir yakınınız varsa iyileşmesine, beklenen toplu para varsa elinize geçeceğine yorumlanır.

 14. Serap dedi ki:

  Hayırlı günler efendim rüyamda yerde oturuyorum kucağımda iki bacağımın arasinda koyu renkli yılan gordum orta boyda kafası buyuk ben korkuyorum yılana zarar vermeden itmeye calisiyorum ama gitmiyor bi ara yüzüme baktı onu iterken ama o yine yerinde sakince durmuş dinleniyordu.öyle zarar verecek gibi değildi sakin ve uysaldi.sadece kucagimdan gitmiyordu masum masum duruyordu hayır olsun insallah sizden ricam ruyami yorumlar misiniz

  1. admin dedi ki:

   Hasta olan biri varsa iyileşir ve içinize dert olan bir şeye çözüm bulunur.

DMCA.com Protection Status