Rüyada Aç Birini Görmek

Rüyada aç olan birini görmek, bu kişiyi tanıyorsanız ona yardımınızın dokunacağına yorumlanır. Bu kişinin hayatına bir iyiliğiniz dokunabilir. İşleri konusunda da yardımınız dokunabilir. Birine yapılan iyilik sayesinde o kişi maddi yönden rahatlar. Birinin işe girmesine vesile olunabilir. Ya da yeni bir kariyer hedefi belirlemesinde de sizi örnek alabilir. Başkalarından hayır duası alabilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için dilekleriniz kabul olur. Rüyada karnı aç birini görmek, maddi imkanlarını arttırmak ve kimseye borcun kalmamasına yorumlanır. Eğer başınızdan bir dolandırıcılık geçtiyse ve mahkemelik iseniz sonunda dava çözülür ve kişi hakkı olan parayı alır. Rüyada acıkmış birini görmek, yapılan hataları telafi ederken başınızdaki beladan kurtulmak anlamına gelir. Yüklü ödeme yapan kişiler ödemelerinden kurtulurlar ve sizin paranızda gözü olan kişiler varsa foyaları ortaya çıkar.

Rüyada aç insanlar görmek, hayır işlemek ve pek çok insana faydası dokunacak olan işler başarmaya yorumlanır. Bir hayır kurumu vasıtası ile yardım yapılabilir ya da başka sebepler ile maddi durumu iyi olmayan insanlara iyiliğiniz dokunabilir.

Rüyada Aç İnsan Doyurmak

Bol sevap kazanmak ve hayır duası almaya yorumlanır. Ailede maddi durumu kötü olan kişilerin durumu düzelir, sofranızın rızkı bereketi artar. Rüyada aç birine yemek vermek, sizi kırıp üzen biri varsa af dilemesine ve bu kişiyi affetmeye yorumlanır. Size karşı vicdan azabı duyan biri gelip özür dileyebilir. Rüyada aç bir çocuğu doyurmak, günahlardan dolayı tövbe dilemeye yorumlanır. Kişi gizli saklı da iyilik yapabilir.

Rüyada Birini Aç Bırakmak

Sizi üzen ve zamanında çok uğraşan bir insanı affetmemek anlamına gelir. Zamanında çok göz yaşı dökmenize sebep olan ve sizi kullanan birileri varsa yeniden hayatınıza girmek isteyebilirler. Bir daha görmek istemediğiniz biri ikinci bir şans isteyebilir.

Rüyada Aç Birini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, alın teri dökerek kazanılan paranın bolluk bereketini görmeye, rızkın çoğalmasına yorumlanır. Zamanında iyilik yaptığınız insanların şimdi size iyiliği dokunabilir. Bir türlü gözü doymayan birileri varsa da dikkatli olmanızda fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Selçuk dedi ki:

    Rüyada aç olan bir kız gördüm benle eşim yemek yiyordum gelip yanımıza açım dedi bende ekmek arası döner verdim

  2. Berna dedi ki:

    Merhaba Rüyamda eski eşimin babasının acıktığını ve benim ona yemek vermediğimi gördüm.

  3. Şerife dedi ki:

    Ruyamda hasta olan kaynanamın bana çok acıktım ben diyodu ne anlama geliyor teşekkür ederim

DMCA.com Protection Status