Rüyada Anten Görmek

Rüyada anten görmek, çalışan kişiler için iş hayatında yeni bir olanak elde etmek ve çok sevinmek anlamına gelir. Mesele gelecek günlerde iş hayatında yurt dışına yönelik bir olanak olabilir. Bir süre önce yurt dışına gitmek isteyen kişiler ise bekledikleri haberleri alabilirler, işleri yolunda gider. Rüyada çatıda anten görmek, yeni bir eve taşınmak ve yeni bir yerde yaşamaya başlamak demektir. Örneğin iş değişikliği gibi sebepler ile eviniz değişebilir. Rüyada çanak anten görmek, yepyeni iş fırsatlarına ilgi duymak ve yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Yeni bir yere kursa yazılabilir, kariyeriniz için yeni bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Rüyada uzun anten görmek, uzakta yaşayan eş dost akraba ile görüşmeye yorumlanır. Size hayırlı haberler gönderebilirler, çok güzel havadisleri alabilirsiniz.

Rüyada radyo anteni görmek, yıllardır görmediğiniz insanlar ile karşılaşarak bir araya gelmek ve sohbet etmeye yorumlanır. Geçmiş yılları yad edebilirsiniz. Rüyada televizyon anteni görmek, yüzüne hasret kaldığınız insanlar ile bir araya gelmek ve özlem gidermek, sık sık haberleşmek olarak yorumlanır. Rüyada araba anteni görmek, beklenmedik bir yerden gelen habere sevinmek ve yolculuk yapmak anlamına gelir.

Rüyada Anten Kablosu Görmek

Dargın olduğunuz kişiler varsa bir araya gelmeye ve barışmaya yorumlanır. Ayrılık yaşayanlar da sevilisi ile barışabilirler. Yeniden birbirinizi affederek bir araya gelebilir ve eski aşklar kaldığı yerden devam eder.

Rüyada Anten Düzeltmek

Yaşantınızda ansızın meydana gelecek bir değişime yorumlanır. Kazancınız değişebilir ya da çalıştığınız yerdeki makam mevkinizde değişiklik olabilir. Bunun haberini önceden alabilirsiniz. Rüyada anten tamir etmek, aile hayatında de güzel değişimler olmasına, kişinin kendisine çeki düzen vermesine yorumlanır.

Rüyada Uydu Alıcısı Görmek

Bir süredir kafanıza takmış olduğunuz sorunlarınızdan kurtulmaya ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Sonunda içinizi rahat ettirecek haberler gelir. Ev içi problemleriniz varsa hayırlı gelişmeler olur.

Rüyada Anten Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, uzaktan gelecek olan bir habere çok sevinmeye yorumlanır. Bu haber sizi ve ailenizi yakından ilgilendiriyor olabilir. Hane içerisinden de bekar olan biri varsa evlilik haberi gelebilir. Kişinin hayatında ailesinin de sevineceği güzel bir yenilik olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status