Rüyada Kumanda Görmek

Rüyada kumanda görmek, kendi hayalleriniz için harcadığınız emeklerin karşılığını almaya ve gelecek günlerde karşınıza güzel fırsatlar çıkacağına yorumlanır. Kişi herkesten bağımsız aldığı kararlarda mutlu olur. Kendi istekleriniz için ettiğiniz mücadele tez zamanda sonuç verir ve hakkınız olana sahip olabilirsiniz. Rüyada elinde kumanda görmek, yakın olduğunuz birine yardımcı olmak ve ona doğru yolu göstermek demektir. Bu kişinin yaptığı hataları telafi etmesinde yardımcı olabilirsiniz. Rüyada uzaktan kumanda görmek, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan bir şeyler yapmak ve sonunda mutlu olmaya yorumlanır. Sizi mutlu eden şeyler yapma şansınız olabilir. İşlerinize karışmak isteyen kişiler varsa müdahale edemezler.

Rüyada kumanda pili görmek, çekilen cefaların bitmesine ve sonunda yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Örneğin borçlarını kapatmak için çalışan kişiler tez zamanda borçlarından rahatlar. Üzerinizdeki bazı sorumluluklardan kurtulup sonunda rahat bir nefes alabilirsiniz.

Rüyada Televizyon Kumandası Görmek

Yeni bir işe girmek ya da iş kurmak, çalışma hayatında bir takım riskler almak anlamına gelir. Bir süredir iş hayatına dair ciddi planları olan kişiler gelecek günlerde kendilerini hazır hissedebilirler. Kendi işlerinizde yeni yatırımlar yapabilir, risk alabilirsiniz. Rüyada kumanda ile kanal değiştirmek, yeni bir işe ilgi duymak ya da ek iş denemek anlamına gelir.

Rüyada Klima Kumandası Görmek

Çalışma hayatında lider olmak ve pek çok insan tarafından takdir görmek gibi anlamlara gelir. Eğer size karşı rekabet içerisinde olan birileri varsa, bu kişilere karşı galip gelinir. Sonunda çalışmalar takdir görür.

Rüyada Kumandalı Araba Görmek

İş ya da eğitim hayatında yeni bağlantılar kurarak yeni hedefler belirlemeye yorumlanır. Geleceğiniz için kararsız kaldığınız konularda yeni seçimler yapılabilir. Güzel seçimler yapıp memnun olabilirsiniz. Bu bir kursa da yazılmak olabilir. Rüyada kumandalı oyuncak araba görmek, aynı zamanda sizi uzun süredir üzen birinin bu huyundan vazgeçmesine ve daha iyi anlaşmaya, neşe içerisinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Kumanda Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızı kontrol altına almak ya da baskı uygulamak isteyen kişilere karşı kendi isteklerinizi yapmaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Sizi mutsuz edecek şeylerden vazgeçerek, daha mutlu olacağınız değişimler yapmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Şeyma dedi ki:

  Televizyon kumandamız kayıpmış babama yenisini aldırıyorum kardeşlerim görüyor nerden çıktığını soruyor tartışıyor gibi oluyoruz pili yokmuş nerden pil bulacağımı düşünüyorum sonra birden eski kumandayı görüyorum masanın üzerinde gözümü önündeymiş meğer

 2. Ece dedi ki:

  Tv kumandayla kapatmaya çalışıyordum ama bir türlü kapanmıyordu, yanimda nişanlım da ders calisiyodu. Rüyayı tabir ederseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir türlü bitiremediğiniz bir işi sonunda tamamlamaya yorumlanır.

 3. Imran dedi ki:

  Ruyamda gokyuzunde şimşekler çakiyor kipkirmizi elektrigini görüyorum ayni zamanda yagmur yagiyor her yer karanlik eve yildirim duşmemesi için tv kapatmaya çalisiyorum ama kumanda ile kapatamiyorum çok mücadele veriyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

 4. Sevgi Çobanoğlu dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın televizyon kumandasını çalmıştım aldığım yere götürmek istedim fakat götürmedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan iş haberi almaya yorumlanır.

 5. Uğurcan dedi ki:

  Biz televizyon kumandasının kapağını kaybetmiştik bende rüyamda bu televizyon kumandasının kapağını bulduğumu gördüm ve pil yernine kapağını yerleştirdim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde eşya değişikliği yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status