Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek, içinde bulunduğunuz ortamda saygınlık kazanmak ve hayatınızda belirli ir noktaya gelmeye, istediği hayata yaşamaya yorumlanır. Bir konuda belirli bir farkındalığınız artar. Başkaları sizin hayatınıza imrenebilirler, sorunları çok iyi bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Özellikle de karşınız acıkacak zorluklar sizi yıldırmaz ve başkalarına da örnek olabilirsiniz. Rüyada askerler görmek, mesleki hayatta şan ve şöhret sahibi olmaya, iş hayatında yükselmeye yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler iş hayatında daha güçlü hale gelebilirler. Rüyada üniformalı veya yüksek rütbeli asker görmek, devlet dairesinde işe girmek ya da devlet kurumlarındaki işlerinizi tamamlamak, mahkeme ve davası olanların bu davalarının olumlu sonuçlanmaları manasına gelir. Resmi işlerinizde herhangi bir aksaklık çıkmaz, hakkınız olana sahip çıkabilirsiniz.

Rüyada asker olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz zor bir durumdan tez zamanda kurtulmak ve verdiğiniz mücadelenin sonuca ermesine yorumlanır. Örneğin iş hayatında ve yeni plan projelerinizde şu an ne kadar azimli olursanız ilerleyen zamanda da o kadar başarılı olabilirsiniz. Rüyada başkasının asker olduğunu görmek, size yol gösteren öncü ruha sahip birine yorumlanır. Size doğru yolu göstermeye çalışan ve iyimser biri karşınıza çıkabilir.

Rüyada Asker Topluluğu Görmek

İş ortamında zor görev ve sorumluluklar almak, daha fazla insanın sorumluluğunu taşımak anlamına gelir. Eğer iş ortamında anlaşamadığınız insanlar varsa bu kişilerle ekip çalışması yapmanız zor olabilir. Zor bir süreç atlatılabilir. Rüyada kalabalık askerler görmek, aynı zamanda riskli bir iş yapmak demektir. Çok daha çalışmanız gerekebilir, verilen sözleri tutulması mühim olur.

Rüyada Evinde Asker Görmek

Çok disiplinli olmaya ve aile içerisinde bir otorite figürünün size karışmasına yorumlanır. Aile büyükleri ile ilişkileriniz şu günlerde sizi zorlayabilir. Bir takım kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz, Sizden beklentileri de çok fazla olabilir.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Size baskı yapmaya çalışan bir insana yorumlanır. Bu insan sürekli size sınırlar çizmeye çalışıyor olabilir. Eşiniz, sevgiliniz ya da aile fertlerinden biri sizin özgürlüğünüzü çok fazla kısıtlamaya başlayabilir. Daha özgür olmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Sizden çok fazla beklenti içerisinde olan birilerine yorumlanır. Aile içerisinden sınav veya iş hayatına dair sizden yüksek beklentileri olabilir. Kendi kararlarınız yerine onların kararları baskın çıkabilir. Başkalarının istekleri için çabalayabilirsiniz.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

İnsanlar ile ilişkilerinizin tamamen değişmesine ve size karşı bakış açılarında önemli bir değişim olmasına yorumlanır. Başka insanların size saygısı artabilir, bazı ön yargılar ortadan kalkar. Yapılan iyilikler de örnek olabilir.

Rüyada Askere Çağrılmak

Bir süredir gitmek istediğiniz bir yere gitmek demektir. Özellikle de eğitim için gitmek istediğiniz bir yere kabul edilebilir, gerekli parasal desteği sağlayabilirsiniz. Yeni bir kursa yazılabilir, yeni eğitimler alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Rüyada Asker Göndermek

Çok sevdiğiniz bazı insanlar ile bir süreliğine ayrı kalmaya yorumlanır. İşlerin yoğunluğu, iş seyahati ya da yer değişikliği gibi çeşitli sebeplere bağlı olarak sevdikleriniz ile aranıza mesafe girebilir. Rüyada asker uğurlamak, yeni sorumluluklar edinmek ve ailenize daha fazla destek olmak, vefakar bir insan olmaya yorumlanır.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Yıllardır görmediğiniz insanlar ile bir araya gelmek ve eski anıları hatırlamak anlamına gelir. Askerlik yapan kişiler eski asker arkadaşları ile karşılaşabilirler. Ya da eski okul arkadaşlarınızdan haber alabilir, onlarla geçmiş günleri yad edebilirsiniz.

Rüyada Asker Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, size değer veren ve saygı gösteren insanların sayıca artmasına yorumlanır. Hayatınıza daha fazla disiplin katmanız gerekebilir. Özellikle de iş ve eğitim hayatında daha başarılı olmak için daha disiplinli bir sürece girebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Emine dedi ki:

  Rüyamda iş yerimin büyük bir toplanma alanı var orada general orgeneral gibi üst rütbeli askerlerin toplanmış olduğunu gördüm çok kalabalıktı ve hepsi üst rütbeliydi bı ürktüm rüyam da hayır olsun insallah niye geldilerki bizim buraya diyorum.nasil yorumlarsiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında önemli bir teklif almaya yorumlanır.

 2. Adalet dedi ki:

  Rüyamda eski model ama yeni temiz beyaz renkte asker elbiselerini giymisim askerlerin altında kaykay gibi birşey var sıra sira asfalt yolda gidiyorlar ben de bu arada yolun karşısına geliyorum. Orda arkadaşım var ve birden üstümde normal elbise var ve gölün yanında yiz foto çekileceğiz telefonla telefon ince bir zincirle burnuma bagli.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir başarmak istediğiniz bir şey varsa yakında başarmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status