Rüyada Askeriye Görmek

Rüyada askeriye görmek, sevdiklerinizden ayrı kalmaya ve bir süreliğine başka bir yerde yaşamaya yorumlanır. İşiniz, eğitiminiz ya da çeşitli sebepler ile sevdiklerinizden uzak bir yere gidebilirsiniz. Bu bir iş seyahati de olabilir. Ancak bu seyahat sizin için çok hayırlı olacaktır, geleceğiniz için hayırlı bir işe de vesile olabilir. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirerek ilerleyen zamanda daha büyük şanslar elde edebilirsiniz. Rüyada askeriye alanı görmek, yeni bir iş ya da eğitim ortamına girmek, burada yeni insanlar ile tanışmak ve büyük sorumluluklar almak anlamına gelir. Çok çalışmanız ve çabalamanız gereken bir süreç atlatabilirsiniz. Ancak bunun ardından rahata erişebilirsiniz. Rüyada askeriye kışlası görmek, bazı yorumcular tarafından aile hayatını aksatmak ve yoğun bir çalışma temposuna girmeye, sorunlarınıza yoğunlaşmaya yorumlanır. Üzerinizde maddi külfet de olabilir. Çeşitli vesileler ile daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Rüyada askeriyede olduğunu görmek, kendi işini yapan kişiler için çabayı bırakmazlarsa ilerleyen zamanda büyük bir yol kat etmek anlamına gelir. Kendi kariyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz. Kendiniz için yaptığınız şeyler ailenizi de gururlandırır. Ortaya çok güzel bir şey çıkarabilirsiniz ve şu an yaptığınız şeyin karşılığında takdir toplayabilirsiniz.

Rüyada Askeriye Arabası Görmek

Tek başına bir yolculuk yapmak ve bu yolculuğun özel bir amacının olmasına yorumlanır. Planlı bir yolculuk yapabilirsiniz, bu yolculuktan sonra hayatınızda bazı şeyler değişebilir. Bir iş mülakatına da çağrılmanız olasıdır.

Rüyada Askeriye Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, azmin sonunda zafere ulaşmak, kısa süren hasretlerin bitmesine, zor bir süreci alın akıyla atlatmak anlamına gelir. Sizi bekleyen zor süreç sonrasında çok hayırlı şeyler olabilir, kısmetleriniz açılır, yepyeni fırsatlar yakalamanız daha kolay olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Alperen dedi ki:

  Rüyamda kendi evimizin üstündeki inşşahat evinde bir karganın içeriye girip bir muhhabet kuşu ile kavga yaptıklarını gördüm ve kargayı vurarak kaçırmaya calışdım ve kovaladım ondan önce dere gibi bir yerde derenin içinde yosun tutmuş balıklar gördüm derede yosunluydu

 2. Alperen dedi ki:

  Rüyamda tepelik bir yerde biraz daha farklı bir yerde askerlik yaptığım karakolu gördüm daha bir tepe ve yüksek yerde dayım veya tam hatırlamıyorum elimle işaret ederek karakolu gösteriyordum ondan öncede dayım ile ehliyetle alakalı konu hakkında muhhabet ediyorduk kendi evimizde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında terfi almak ve başarıya ulaşmak demektir.

 3. Kağan dedi ki:

  Rüyamda 4-5 senelik bir arkadaşımla camiden bir tabut alıp onu bolu da bir tepede askeriyeye götürdük küçük bir karakoldu . Anlamı nedir acaba tabutu farklı bir kaç yere de götürdük bizle gelen 8-9 kişilik bir ailede vardı onlar kimdi hiç bilmiyorum. Yorumlarsanıź çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görüşmediğiniz insanlardan hayırlı haberler gelebilir.

 4. Erdah dedi ki:

  Rüyamda askeriye içinde yürürken bir askeriye aracının arka bagaj kısmında ayakta duran bir insan boyunda yeşil kamuflaj gibi dış görünümü olan baykuş yüzlü kartalın saldıracağını hissettim. Büyük bir hangarın içine kaçtım kartal ise pençeleriyle aldığı bir döner sandalyeyi kafama atmaya çalışıyordu. O sırada ben ise başka bir ofis sandalyesini ters çevirip başıma siper yaptım. Bana doğru hamleler yapmaya çalışırken uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   Üzerinizdeki baskının azalması ve kendi isteklerinize yönelmek, iş hayatında başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status