Rüyada Bebek Kaybetmek

Rüyada bebek kaybettiğini görmek, sevdiğiniz insan ile aranızda anlaşmazlık çıkmasına ve bazı şüpheler duymaya yorumlanır. Özellikle evli olan kişiler eşleri ile birtakım güven sorunları yüzünden zor günler geçirebilirler. Onun size haksızlık yapması söz konusu olabilir. İlişkisi olmayan bekar kişiler ise bir süre daha yalnız kalırlar. Hayatınıza biri girmesi konusunda isteksiz olabilirsiniz. Ya da karşınıza çıkan kişiler sizin için hayırlı olmayabilir. Rüyada kendini bebeğini kaybetmek, sevdiklerinizden uzak kalmak ve özlem duymak anlamına da gelir. Çok sevdiğiniz insanlar ile görüşememek sizi üzebilir. Bunun altında yatan bir takım sorunları aşmanız zaman alabilir.

Rüyada başkasının bebeğini kaybetmek, birine verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanmak anlamına gelir. Bu kişinin size karşı beklentileri oluşmuş olabilir. Ancak çeşitli sebepler ile sözünü tutmak sizin için imkansız hale gelebilir. Buna maddi ya da manevi engeller sebep olabilir ve o kişiye karşı mahcup olabilirsiniz.

Rüyada Bebeğin Kaybolması ve Aramak

Yeni bir şey satın almak ve daha çok kazanç sağlamak anlamına gelir. Evinize giren paranın miktarında önemli bir artış olabilir, eşinizin de kazancında artış olur. Belki de size maddi külfet olan şeylerden kurtulabilirsiniz, para beklentisi biter.

Rüyada Bebek Kaybetmek Sonra Bulmak

Bir zamanlar hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olmak anlamına gelir. Bu hep satın almak istediğiniz bir eşya ya da mal mülk de olabilir. Elinize geçen yüklü bir miktar para ile birlikte hep almak istediğiniz şeyleri alma şansı elde edebilirsiniz.

Rüyada Bebek Kaybetmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, aile içerisinde çıkan huzursuzluklar yüzünden zor günler geçirmek anlamına gelir. Sürekli iç huzurunuzu kaçıran şeyler yüzünden birine isyan edebilir, kalp kırabilirsiniz. Bazı şeylere tahammül etmekte zorlanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Bebek Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Yaşare yavuz
 2. Sena
  • admin
 3. khavaskhon
  • admin
 4. Yeliz
  • admin
 5. Seda
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status