Rüyada Bebek Kaybetmek

Rüyada bebek kaybettiğini görmek, sevdiğiniz insan ile aranızda anlaşmazlık çıkmasına ve bazı şüpheler duymaya yorumlanır. Özellikle evli olan kişiler eşleri ile birtakım güven sorunları yüzünden zor günler geçirebilirler. Onun size haksızlık yapması söz konusu olabilir. İlişkisi olmayan bekar kişiler ise bir süre daha yalnız kalırlar. Hayatınıza biri girmesi konusunda isteksiz olabilirsiniz. Ya da karşınıza çıkan kişiler sizin için hayırlı olmayabilir. Rüyada kendini bebeğini kaybetmek, sevdiklerinizden uzak kalmak ve özlem duymak anlamına da gelir. Çok sevdiğiniz insanlar ile görüşememek sizi üzebilir. Bunun altında yatan bir takım sorunları aşmanız zaman alabilir.

Rüyada başkasının bebeğini kaybetmek, birine verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanmak anlamına gelir. Bu kişinin size karşı beklentileri oluşmuş olabilir. Ancak çeşitli sebepler ile sözünü tutmak sizin için imkansız hale gelebilir. Buna maddi ya da manevi engeller sebep olabilir ve o kişiye karşı mahcup olabilirsiniz.

Rüyada Bebeğin Kaybolması ve Aramak

Yeni bir şey satın almak ve daha çok kazanç sağlamak anlamına gelir. Evinize giren paranın miktarında önemli bir artış olabilir, eşinizin de kazancında artış olur. Belki de size maddi külfet olan şeylerden kurtulabilirsiniz, para beklentisi biter.

Rüyada Bebek Kaybetmek Sonra Bulmak

Bir zamanlar hayalini kurduğunuz bir şeye sahip olmak anlamına gelir. Bu hep satın almak istediğiniz bir eşya ya da mal mülk de olabilir. Elinize geçen yüklü bir miktar para ile birlikte hep almak istediğiniz şeyleri alma şansı elde edebilirsiniz.

Rüyada Bebek Kaybetmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, aile içerisinde çıkan huzursuzluklar yüzünden zor günler geçirmek anlamına gelir. Sürekli iç huzurunuzu kaçıran şeyler yüzünden birine isyan edebilir, kalp kırabilirsiniz. Bazı şeylere tahammül etmekte zorlanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Bebek Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Züleyha dedi ki:

  Merhaba Rüyam da parkda ailecek gezerken ,birden yağmur bastırıyor yerler sel içinde ve her yer sis oluyor bebeğim babasının yanında bebek arabasındaydı . O kargaşadan çıkıyoruz ben bebeğe bakıyorum bebeğim yok. Pusetten yere düştüğünü zannettiğim için Hemen geri dönüyoruz etrafa bakıyorum hava karanlık , çıplak vaziyette başka bir bebek görüyorum ve ona sarılıyorum . Benim bebeğim erkek di bulduğum bebek kız. Sonra anlıyorum li bebeğimi çalmışlar

 2. Yaşare yavuz dedi ki:

  Ruyamda üçüz bebegim olacakti ama birini once dogum yaptim kizdi fakat bi kalabalikta acik bi alanda kaybettim ve bulamadım.

 3. Sena dedi ki:

  Rüyamda, başkasının bebeği kucağımdaydi. Sonra sitenin aşağısına indim. Biraz yürüdükten sonra siteye geri girerken kayboldu kucağımdan. Cok ağladım, feryat ettim. Birkac dakika sonra bebek önümde oturuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğin artmasına, refaha yorumlanır.

 4. khavaskhon dedi ki:

  Rüyamda kiz bebeğim olmuş sonra onu bir kalabalik yerde kayıp ettim. Hep aradim bulmadım. Çok kötü ağladım. Uyandım ve yine uyudum rüyamı devam ettim. Hep bebeğimi arıyordum. O kadar çok üzülüyordum ki.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, maddi refaha yorumlanır.

 5. Yeliz dedi ki:

  Rüyamda arkadaşm bana bebegini emanet etti , ama bebek çok küçük sanki 5 aylık doğmuş gibi kolkari bile belirsiz duruyor ve avuç içine sığıyordu. Sonra ben islerimi yaparken birden bebek geldi aklima bir baktım bebek yok, o kadar üzgünüm ki annemle beraber arıyorum ama bir yandan da Allah’a yalvarıyorum Allahım bulayım diye . Hayırlara vesile olsun inşallah. Yorumlar mısınız rica etsem.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kala planları gerçekleştirmeye, arkadaşınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 6. Seda dedi ki:

  Ruyamda bir bebek dogurdumu gordum ve bebegin babasiyla vakit gecirirken bir anda aklima geldi ona bakmaya gittigimde yerinde yoktu cok agladim bulamadim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayalinizdeki gibi bir eş veya iş bulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status