Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, sizi ve yakın çevrenizi mutlu edecek bir haber gelmesine yorumlanır. Yakında hayatınızda büyük bir değişime sebep olacak yenilik ve değişiklik olabilir. Henüz yeni başlanan plan projeler çok hayır getirir. Bir yere başvuru yapan kişilerin başvuruları onaylanır. Eğer bir sınav sonucu bekleniyorsa iyi puan alınır İşsiz iseniz de iş başvurunuzun kabul olduğunu öğrenebilirsiniz. Her şey tam da gönlünüze göre olur ve çok büyük sevinçler yaşanır. Büyük bir heyecanın habercisidir. Hayatınızdaki yenilikler sizi çok heyecanlandırabilir. Rüyada bebekler görmek, işlerinizin açılmasına ve bereketini görmeye yorumlanır. Elinize bol para geçebilir ve çalışmalarınızdan karşılık alırsınız. Çok çalışan cefa çeken kişiler artık meyvelerini toplamaya başlar. Nerede hata yaptığını görüp de işinizde daha çok kazanca ulaşabilirsiniz.

Rüyada erkek bebek görmek, zengin olmaya yorumlanır ve maddi sıkıntı çeken kişiler için çok hayırlı bir rüyadır. Evinize toplu para girebilir. Kişi fakirlikten zenginliğe erişir. İşsiz iseniz bol kazancı olan bir işe giriş yapılabilir. Evinizde geçim derdi olmaz ve çocuklarınıza da iyi şartlar sunabilirsiniz. Rüyada kız bebek görmek,mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Lüks harcamalar da yapılabilir. Gelecek günlerde tüm eksikleri giderebilirsiniz. Eğer hakkınızda olur olmaz dedikodular varsa da hepsi biter.

Rüyada İkiz Bebek Görmek

İki yerden birden büyük kısmet demektir. Aynı zamanlarda iki farklı yerden gelecek olan haberlere çok mutlu olabilirsiniz. İş arayanların iki yerden iş fırsatı ellerine geçer. Eğitimi devam edenler burs kazanabilirler. Bekar olanların ise talipleri artar. Rüyada ikiz erkek bebek görmek, üzerinizdeki kara bulutların kalkmasına ve şansın açılmasına yorumlanır. iki yerden gelir çoğalır.

Ayrıca Bakınız: Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada Üçüz Bebek Görmek

Hem iş hem de özel hayatınızda büyük mutluluklar yaşamaya ve heyecana sevince yorumlanır. Bir yandan geliriniz düzelirken bir yandan da aşk hayatında çok mutlu olabilirsiniz. Kısmetleriniz çoğalır ve ardın sıra gelen haberlere çok mutlu olunur.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Yeni bir heyecana ve sürprize yorumlanır. Hayatınızda çok büyük bir değişim olabilir ve hayalleriniz gerçekleşir. Örneğin evlenmek isteyenler yakında nikah masasına oturabilirler. Evli olanlar ise bebek sahibi olabilirler ve çok mutlu olunur.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Göbek Bağı Kesilmemiş Bebek Görmek

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

İçinizde ukde kalan veya pişman olduğunuz bir şey varsa telafisine, iç huzuru bulmaya yorumlanır. Uzun zamandan beri üzüldüğünüz ve özlediğiniz bir insan varsa da onunla barışabilirsiniz. Ayrılıklar ve özlemler kısa sürer.

Rüyada Gülen Bebek Görmek

Çevrenizde sizi seven insanların çoğalmasına ve sosyal çevrenizden hayırlı haberler almaya, övgü dolu sözler işitmeye yorumlanır. Yeni bir dost çevresine girilebilir. Bekar olanlar ise evlenecekleri doğru insan ile tanışabilirler.

Rüyada Bebek Sevmek

Sevdiklerinize yardımda bulunmaya ve hayır işlemeye yorumlanır. Aileniz de ihtiyacı olan birinde destek olunabilir. Kardeşleriniz varsa onlarla birlik ve dayanışma içerisinde olarak birbirinize kol kanat gerebilirsiniz.

Rüyada Bebek Emzirmek

Vatan millete hayırlı çocuklar yetiştirmek ve onlara sunmak istediğiniz imkanlar için elinize yeterli para geçeceğine yorumlanır. Çocuk sahibi olanların evlerinde rızıkları bereketleri artar. Bekar olan biri bebek emzirdiğini görürse de hayırlı bir talibi çıkar ve eli bol biri olur.

Rüyada Bebek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hem güç sahibi olmak hem de ailenizi iyi geçindirmeye zenginliğe yorumlanır. Hem siz hem de ailenizin maddi durumu günden güne daha iyi olabilir. Beklenen müjdeli haberler gelir. Hayallerinize yakında ulaşabilir, hem maddi hem de manevi olarak büyük sevinçler yaşanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anar dedi ki:

  Rüyada küçük bir kız çocuğunun afedersiniz cinsel organını parmağını kurcaladım. O da ağladı. Ben de kaçtım. Eger uygunsuzsa vebsitedede paylaşmak şahsi email-e de göndere bilirsiniz.

 2. Kiraz dedi ki:

  Merhaba. Bekarım ve rüyamda evlilik dışı bir kız çocuğum oldu. Ama bu çocuk sevdiğim insandandı. Yeni doğmasına rağmen iri ve konuşabilen bir çocuğum oldu. Onu bir yere sakladım ve sevdiğim insanı çağırdım. Bebek kucağımızda birlikte film izledik. Normalde bebekleri sevmem ve çocuk yapmayı düşünmüyorum. Çok güzel ve yeni doğmasına rağmen konuşan, iri ve hiç ağlamayan bir bebekti. Bir şeyler dediğimde gülüyordu.

 3. Merve dedi ki:

  Ben bekarım benim annem rüyasında benim evlilik dışı bi erkek çocuğumun olduğunu görmüş ve ben çocuğuma patates kızartması yediriyormusum annem de bana çok üzülüyormuş bu ne anlama geliyor acaba??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniiklere ve zenginliğe yorumlanır.

 4. Pınar dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eski eşimden çocuğum olduğunu gördüm. Çocuğum hep beni öpüyordu ben de babanı öp diyordum ve öpüyordu.

 5. Pınar dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimden çocuğum olduğunu gördüm. Çocuk beni öpüyordu ben de babanı da öp diyordum ve çocuk öpüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya hayirli haberler almaya, sevince yorumlanir.

DMCA.com Protection Status