Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek, temiz ve saf kalpli bir insan olduğunuza,  insanların güvenini kolayca kazanacağınıza ve  güzel dostluklar kuracağınıza yorumlanır. Rüyada berrak su birikintisi görmek, duaların kabul olması anlamına da gelir. Bir zamanlar yaptığınız iyiliklerin karşılığını bulması sizi mutlu eder. Rüyada suyun berrak olması, oldukça hayırlı bir. Rüya sahibinin sağlık ve sıhhat içerisinde bir ömür sürmesine ve konfor içerisinde yaşamasına yorumlanır. Eğer bazı sağlık sorunları çekiyorsanız, yakında bu konuda içiniz rahat eder. Kafanızın karışık olduğu konularda da artık psikolojik olarak kendinizi daha rahat ve özgür hissedebilirsiniz. İçinizdeki huzursuzluklar son bulur ve manevi anlamda da rahatlık olur.

Rüyada temiz akan su görmek, aynı zamanda sıkıntıların geride kalması anlamına gelir. İç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz ve güler yüzlü pozitif bir hale gelirsiniz. Enerjiniz artar ve bazı şeylerin yolunda gitmeye başlaması size yaşam enerjisi verir.

Rüyada Berrak Su Aktığını Görmek

Şu an içinde bulunduğunuz sıkıntıların su gibi akıp gitmesine yorumlanır. İç huzura erersiniz. Sizi sıkan ve sürekli endişelendiren ne varsa son bulur. Rüyada berrak akan su görmek, aynı zamanda işlerinizin yoluna girmesi ve planlarınızın yolunda gitmesi anlamına gelir. Bazı endişeleriniz artık geride kalır ve sıkıntılar da geçmişte kalır. Geleceğe daha ümit ile bakmanız söz konusu olur.

Rüyada Berrak Suda Balık Görmek

Kısmete yorumlanır. Rüya sahibi muradına erer. Bekar olan kişiler için zengin biriyle evlenmek ve mutlu bir yuvaya sahip olmak anlamına gelir. Bu rüya çok hayırlıdır ve kısmetler artar. Rüyada berrak su içinde balıklar görmek, tüm dileklerin de sırasıyla kabul olması anlamına gelir. Emek verdiğiniz şeylerde başarılı olursunuz. İçten dilediğiniz şeyler gerçek olur.

Rüyada Berrak Su İçmek

İç sıkıntıların bitmesine ve ruhsal olarak kendinizi daha dingin zinde hissetmeye yorumlanır. İçinize dert olan bir şey varsa son bulur. Dert ve beladan uzak durursunuz. Eğer maddi yönden zorluk çekiyorsanız da bu zorlukları atlatabilirsiniz. Hak ettiğinizden fazlası kazanç sağlamanız da olasıdır. Eğer iş arıyorsanız yakında karşınızda süper bir iş fırsatı çıkar.

Rüyada Berrak Su Kuyusu Görmek

İçinize attığınız şeyler yüzünden kendinizi çok yıprattığınıza yorumlanır. Dert ve keder yerine bundan sonra karşınıza çıkan güzel şeylere odaklanırsınız. Hayat sizin için çok daha neşe dolu olacaktır. Bazı insanları da affetmenizi olasıdır.

Rüyada Berrak Su Havuzu Görmek

Bekar olan kişilerin mutlu bir yuva kurmaları ve çoluk çocuğa karışmaları anlamına gelir. Evde olan bir kişi rüyasında berrak bir su havuzu görürse, çocuklarından gurur duymak ve çocuklarının ileride çok başarılı olması anlamına gelir. Ailenizde büyük mutluluklar yaşanabilir.

Rüyada Berrak Su İçinde Yürümek

Bir zamanlar kurduğunuz hayallerin gerçek olması anlamına gelir. Kısa vadeli hedeflerinize erişerek küçük başarılar elde edebilirsiniz ve bundan sonra hayatınız tam da sizin istediğiniz gibi şekillenmeye başlayabilir. Eğer parasal yönden engeller önünüzde varsa da bu engeller ortadan kalkar.

Rüyada Berrak Suda Yüzmek

Çok mutlu olacağınız haberler almak ve bu haberleri de tüm sevdiklerinizle paylaşmak anlamına gelir. Bu haber bir sınav sonucu ya da bir iş başvurusu sonucu olabilir. Aynı zamanda birinden uzun süredir bir haber bekliyorsanız da size ulaşır. Rüyada berrak suya girmek, küs olanların da barışması anlamına gelir. Aile içerisinde dargın olduğunuz kişiler varsa artık aranız düzelebilir.

Rüyada Berrak Su Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada berrak su görmek hayırlı havadisler almak ve iyi insanlarla karşılaşmak anlamına gelir. Gönlünüzün güzellikleri, gönlünüzden geçen tüm güzel şeyler gerçek olur. Sevdikleriniz çoğalır ve insanların size verdiği değer ve önem sizi daha çok mutlu eder. Dost kazanabilirsiniz ve sıkıntılarınızı da geride bırakırsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

19 Yorum

 1. Selviye
  • admin
 2. Melek
  • admin
 3. gizem
  • admin
   • Halil günbattı
    • admin
 4. Selma çavdar
  • admin
 5. Nilüfer ŞANLI
  • admin
 6. Hasan...
  • admin
   • Ayşe Keleşer
    • admin
   • Ayşe ...
 7. Soner tekler
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status