Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek, temiz ve saf kalpli bir insan olduğunuza,  insanların güvenini kolayca kazanacağınıza ve  güzel dostluklar kuracağınıza yorumlanır. Rüyada berrak su birikintisi görmek, duaların kabul olması anlamına da gelir. Bir zamanlar yaptığınız iyiliklerin karşılığını bulması sizi mutlu eder. Rüyada suyun berrak olması, oldukça hayırlı bir. Rüya sahibinin sağlık ve sıhhat içerisinde bir ömür sürmesine ve konfor içerisinde yaşamasına yorumlanır. Eğer bazı sağlık sorunları çekiyorsanız, yakında bu konuda içiniz rahat eder. Kafanızın karışık olduğu konularda da artık psikolojik olarak kendinizi daha rahat ve özgür hissedebilirsiniz. İçinizdeki huzursuzluklar son bulur ve manevi anlamda da rahatlık olur.

Rüyada temiz akan su görmek, aynı zamanda sıkıntıların geride kalması anlamına gelir. İç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz ve güler yüzlü pozitif bir hale gelirsiniz. Enerjiniz artar ve bazı şeylerin yolunda gitmeye başlaması size yaşam enerjisi verir.

Rüyada Berrak Su Aktığını Görmek

Şu an içinde bulunduğunuz sıkıntıların su gibi akıp gitmesine yorumlanır. İç huzura erersiniz. Sizi sıkan ve sürekli endişelendiren ne varsa son bulur. Rüyada berrak akan su görmek, aynı zamanda işlerinizin yoluna girmesi ve planlarınızın yolunda gitmesi anlamına gelir. Bazı endişeleriniz artık geride kalır ve sıkıntılar da geçmişte kalır. Geleceğe daha ümit ile bakmanız söz konusu olur.

Rüyada Berrak Suda Balık Görmek

Kısmete yorumlanır. Rüya sahibi muradına erer. Bekar olan kişiler için zengin biriyle evlenmek ve mutlu bir yuvaya sahip olmak anlamına gelir. Bu rüya çok hayırlıdır ve kısmetler artar. Rüyada berrak su içinde balıklar görmek, tüm dileklerin de sırasıyla kabul olması anlamına gelir. Emek verdiğiniz şeylerde başarılı olursunuz. İçten dilediğiniz şeyler gerçek olur.

Rüyada Berrak Su İçmek

İç sıkıntıların bitmesine ve ruhsal olarak kendinizi daha dingin zinde hissetmeye yorumlanır. İçinize dert olan bir şey varsa son bulur. Dert ve beladan uzak durursunuz. Eğer maddi yönden zorluk çekiyorsanız da bu zorlukları atlatabilirsiniz. Hak ettiğinizden fazlası kazanç sağlamanız da olasıdır. Eğer iş arıyorsanız yakında karşınızda süper bir iş fırsatı çıkar.

Rüyada Berrak Su Kuyusu Görmek

İçinize attığınız şeyler yüzünden kendinizi çok yıprattığınıza yorumlanır. Dert ve keder yerine bundan sonra karşınıza çıkan güzel şeylere odaklanırsınız. Hayat sizin için çok daha neşe dolu olacaktır. Bazı insanları da affetmenizi olasıdır.

Rüyada Berrak Su Havuzu Görmek

Bekar olan kişilerin mutlu bir yuva kurmaları ve çoluk çocuğa karışmaları anlamına gelir. Evde olan bir kişi rüyasında berrak bir su havuzu görürse, çocuklarından gurur duymak ve çocuklarının ileride çok başarılı olması anlamına gelir. Ailenizde büyük mutluluklar yaşanabilir.

Rüyada Berrak Su İçinde Yürümek

Bir zamanlar kurduğunuz hayallerin gerçek olması anlamına gelir. Kısa vadeli hedeflerinize erişerek küçük başarılar elde edebilirsiniz ve bundan sonra hayatınız tam da sizin istediğiniz gibi şekillenmeye başlayabilir. Eğer parasal yönden engeller önünüzde varsa da bu engeller ortadan kalkar.

Rüyada Berrak Suda Yüzmek

Çok mutlu olacağınız haberler almak ve bu haberleri de tüm sevdiklerinizle paylaşmak anlamına gelir. Bu haber bir sınav sonucu ya da bir iş başvurusu sonucu olabilir. Aynı zamanda birinden uzun süredir bir haber bekliyorsanız da size ulaşır. Rüyada berrak suya girmek, küs olanların da barışması anlamına gelir. Aile içerisinde dargın olduğunuz kişiler varsa artık aranız düzelebilir.

Rüyada Berrak Su Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada berrak su görmek hayırlı havadisler almak ve iyi insanlarla karşılaşmak anlamına gelir. Gönlünüzün güzellikleri, gönlünüzden geçen tüm güzel şeyler gerçek olur. Sevdikleriniz çoğalır ve insanların size verdiği değer ve önem sizi daha çok mutlu eder. Dost kazanabilirsiniz ve sıkıntılarınızı da geride bırakırsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Selviye dedi ki:

  Uykumdan uyanırken görüyorum kendimi hava hafif karanlık yataktan kalkıp pencereden dışarı bakıyorum öyle bir manzara yeşillik ağaçların arasında tertemiz berrak bir su dibi görünüyo hayranlıkla bakıyorum ve o suya ayışığı öyle bir yansıyoki bir anda kendimi o suyun yanında görüyorum kendimi içine girmek istiyorum ama beni eşim merak eder diye koşarak eve dönüyorum apartmanda merdiven çıkıyorum sonra evde uyanmış eşim sana hediyem var diyo oyuncak bir kamyonet gibi birşey hareket ediyo üzeride paketli heyecanla açıyorum içinden tavuketli bulgur pilavı çıkıyor onu eşelerken neymiş diye uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasadan kurtulmaya, yakında hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 2. Melek dedi ki:

  Ruyamda akan suyun icinde taslar gorunuyo icinde bende yurudugumu gordum icinde tertemiz di..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin günden güne artmasına ve rahat geçime yorumlanır.

 3. gizem dedi ki:

  merhabalar berrak su akıntısı vardı ben de yanına gidiyorum. içine giriyorum içnde yürüyorum. çok temzdi içiinde renkli taşlar vardı deniz kabuğuna benzer seyler vardı . içinde yürüyerek ilerliyordum yorumlarsanız sevinirim. tesekküğrler

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı ve bol kazanca, sevdiklerinizden hediye almaya yorumlanır.

   1. Halil günbattı dedi ki:

    Rüyamda berrak bi su havuzunda dev fiskiyenin aldında patronlumla oturuyordum ne anlama gelir acaba

    1. admin dedi ki:

     Helal kazanç ve rızkın artmasına yorumlanır.

 4. Selma çavdar dedi ki:

  Temiz berak kucük gölet seklinde su icinde cocukar coğunlukta insanlar vardı .Biz onları esım oğlumla birlikte 3 veya 4 metre yükseklikten izliyorduk oglumcok kenara yaklaştı ben düşeceksin diye uyardım o arada suda yılan var denilmeye başlandı ama sudaki insanlar hiç panik degildi 4 tane kalın boyu kısa siyah yılan vardı.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 5. Nilüfer ŞANLI dedi ki:

  Rüyamda berrak ve derin bir deniz (yada göl hangisi bilmiyorum) içerisinde yeşil ve iri yaprakları olan oldukça büyük bir incir ağacı gördüm . Herşey çok net idi. Önce balkondan izliyordum ve sonra da içerisine girdim. Yanımda biri daha vardı ama kim olduğunu hatırlayamıyorum. yerde masa ve sandalyeler de vardı. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Zenginliğe ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

 6. Hasan... dedi ki:

  Rüyamda çok temiz ve berrak bir derede yüzdüğümü ve o dereden su içtiğimi gördüm. Hatta suyun önünü tam kapatmamakla beraber bir taş koyuyorum ki çok hızlı değil de yavaş yavaş aksın diye. Yorumlayabilir misin admin…

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan bol kazanç sağlama, rahat etmeye yorumlanır.

   1. Ayşe Keleşer dedi ki:

    Rüyada dayım lar bizim eve yemeğe gelmişti kız kuzenim tuvalete gideceğini söyledi ve evdekine gitmedi dışarı çıkıyordu bende onu almaya gidiyordum kapımızın önünde kocaman ağaçlıklar yeşillikler ve büyük tarlalar vardı tarlalarda berrak temiz sular vardı bazıları akıyordu kuzenim temiz suların diğer tarafındaydı bizim tarafa geçmek için temiz sudan yürüyerek geçicem diyordu bende Hayır su fazla ıslanırsın diyordum oda dinlemedi beni siyah çoraplarının bir tanesini çıkardı 2 adım attı derindi ıslandı vazgeçti normal topraktan geldi bende küçük erkek kardeşimle beraber evin tarafındaki ağaç ve yeşillik ten yürüyerek eve geçip oturuyorduk

    1. admin dedi ki:

     Evinizde söz nişan gibi hayırlı bir olaya ve eş dost ağırlamaya yorumlanır.

   2. Ayşe ... dedi ki:

    Rüyada dayım lar bizim eve yemeğe gelmişti kız kuzenim tuvalete gideceğini söyledi ve evdekine gitmedi dışarı çıkıyordu bende onu almaya gidiyordum kapımızın önünde kocaman ağaçlıklar yeşillikler ve büyük tarlalar vardı tarlalarda berrak temiz sular vardı bazıları akıyordu kuzenim temiz suların diğer tarafındaydı bizim tarafa geçmek için temiz sudan yürüyerek geçicem diyordu bende Hayır su fazla ıslanırsın diyordum oda dinlemedi beni siyah çoraplarının bir tanesini çıkardı 2 adım attı derindi ıslandı vazgeçti normal topraktan geldi bende küçük erkek kardeşimle beraber evin tarafındaki ağaç ve yeşillik ten yürüyerek eve geçip oturuyorduk

 7. Soner tekler dedi ki:

  Rüyamda abimle gezerken tarlanın ortasında gelen temiz su akıntısı gördüm ve hemen toprağa yakın bir yerde balık gördüm. İlk başta ölü sandım, elimle tutunca canlı olduğunu fark ettim. Tam o sırada abim balığın altına doğru baktı. Yumurtalarını gösterip onu sağmamı istedi. O sırada dayım güzel bir balık onu değerlendirmek gerek dediğini duydum. Sonra balığı sağdıktan sonra abime verdim balığı ve oradan uzaklaşırken kendimi bir anda ekin tarlasının içinde buldum. Tarlanın ortasında babam oturuyordu. Onun yanına gittim, ne yapıyorsun baba burada dedim. Bana ekini biçtiriyorum dedi ve ekini biçen adamı gösterdi. Biraz konuştuktan sonra eve doğru gitmeye başladım. Babamın yüzü gülüyordu ve ona eve geçip geliyorum baba diye söyledim evin yolunu tuttum. Eve geldiğimde abim balığı tavanın içine koymuş pişiriyordu. Sonra dolabın kapısını açtım. Orada bir tane büyük diğerleri ufak balıklar vardı. Bir tane ufak balığı alıp dışarıdaki tavuklara attım. Büyük balığı alıp tavanın içine attım (babam vefat etmiş durumda gerçek hayatta). Sonra uyandım hepsi bu.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizle birlikte rahat bir geçim sağlamak, onlara karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeye, abinizden de bu anlamda yardım görmeye, maddi destek vermesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status