Rüyada Birini Evlendirmeye Çalışmak

Rüyada birini evlendirmeye çalışmak, yakın çevrenizde size kırgın kimseler varsa gönlünü alacağınıza ve barış içerisinde yaşamaya yorumlanır. Anne babanın hayır duası alınır. Eğer sevgilisinden yeni ayrılan biri bu rüyayı görürse tez zamanda yeniden barışabilir. Sevdiğiniz insan ile barışmanız için araya giren bir dostunuz olabilir ve onun sayesinde barışabilir, ilişkinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İlişkisi olmayan bekar biri için ise hayırlı bir talip demektir. Biri size haber gönderebilir ve eş adayı ile tanıştırabilir. Evli biri ise sevdikleriyle mutlu mesut geçinir, barış huzur içerisinde olur.

Rüyada evli birini evlendirmeye çalışmak, sizinle dertleşmek isteyen biri olabilir ve o kişiye öğütler verebilir yardımcı olabilirsiniz. İlişkisinde zor günler geçiren bir yakınınıza dert ortağı olabilirsiniz. Ayrılmak üzere olan birinin de barışmasına vesile olunabilir.

Rüyada Kocasını Evlendirmek

Ev hayatında mutluluğu artmasına ve eşinizden bir sürpriz almaya yorumlanır. Eşiniz çok mutlu olacağınız bir haber getirebilir. Sürpriz bir seyahat planı da olabilir ve yakın zamanda aranız eskisinden daha iyi olur.

Rüyada Karısını Evlendirmek

Evinizde bolluk ve berekete, aileler arasında sorunlar varsa çözülmesine yorumlanır. Eşinizin ailesi ya da sizi aileniz ile ilgili yaşanan anlaşmazlıkların ardından tatlıya bağlanır. Eğer eşinize verdiğiniz bir söz varsa bu sözü tutabilirsiniz.

Rüyada Birini Evlendirmeye Çalışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında mutlu olmak ve sevdiklerinizle aranızdan su sızmamasına, kazadan beladan uzak durmaya yorumlanır. Küs olduğunuz kimseler ile de eskisinden aranız daha iyi olabilir. Kalbinizi kıran biri sizin değerinizi anlar ve barış sağlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda kuzenimi bir tanıdığımın erkek kardesiyle evlendirmeye tanıştırmaya çalışıyorum, ama gerçek hayatta kuzenim evli.evlendirmeye çalıştığım kişinin ablasının evi arabası var, babası almış, yani evlenecek erkeğin durunu iyidir heralde diyorum.

 2. Nihal ezge dedi ki:

  Ruyada esimi babasi evlendirmeye calisyo esimde kaciyo ayagindan vurulyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başkalarına borçların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status