Rüyada Boyuna Sarılmak

Rüyada boynuna sarıldığını görmek, sağlıklı bir hayat sürmek ve ruhen size sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya yorumlanır. Manevi yönden size huzur veren insanlar hayatınıza girebilir. Gerçekten güvendiğiniz insanlar sayesinde sağlam başlangıçlar yapabilirsiniz. Size kol kanat gerip destek olan sevdikleriniz hiç yalnız bırakmazlar. Yeni bir iş planı olanlar da çevresinden gereken yardımı alırlar. Rüyada birisinin boynuna sarıldığını görmek, sevdikleriniz size hak etmiş olduğunuz değeri verirler. Evli olanlar eşlerinden daha fazla ilgi ve şefkat görmeye başlayabilirler. Sevgilisi olanlar da aşk hayatlarında daha mutlu olurlar, birbirinizi daha iyi tanıyarak ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz.

Rüyada boynuna sarılıp ağlamak, mutlu ve güvende olmaya yorumlanır. Bir süredir içine dertlerini atan kişiler dertlerinden kurtulurlar. Rahat nefes alıp üzerinizdeki yüklerden ve psikolojik baskıdan kurtulabilirsiniz. Ayrılık acısı çekenler en nihayet gönülleri rahat eder.

Rüyada Sevgilinin Boynuna Sarılmak

Kalbinizin kırık olduğu biri varsa gelip gönlünüzü alır. Sevgiliniz ile de aranızda bir kırgınlık varsa yakında hatasını telafi eder. Birbirinize duyduğunuz güven artar. Rüyada eski sevgilinin boynuna sarılmak, pişmanlık duyup haber göndermesi ya da karşılaşmak anlamına gelir. Hiç ummadığınız bir anda size geri dönmek isteyebilir. Sizi kaybettiği için geç pişmanlık yaşayabilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Boynuna Sarılmak

Rüyada ölünün boynuna sarılmak, sevdikleriniz ile iyi geçinmeye ve aile içerisinde dargınlık olmamasına yorumlanır. Ailenizde kalbinizin kırıldığı biri varsa birbirinize karşı küslük biter. Ailede uzun süredir görmediğiniz insanlarla da özlem giderebilirsiniz.

Rüyada Boyuna Sarılmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi kıran insanların pişman olmasına ve yeniden bir arada bulunmaya, özlemlerin giderilmesine yorumlanır. Uzun süredir görüşemediğiniz biri ile de yakında görüşme olanağınız olabilir. Hasretler ve küslükler er ya da geç biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ahmet dedi ki:

  Merhaba ruyamda aşık olduğum bayan ellerini boynuma doluyor elleri ense tarafimda ve seni birdaha birakmayacagim diyor ama benim ellerim yanlarda ben sarilmiyorum nedir bu ruya

 2. Yağmur dedi ki:

  Merhaba rüyamda babam düğün salonunda eski sevgilimi zorla halaya kaldırıyordu. Eski sevgilimle ben galiba ciddi bir adım atmışız ve babam onunla akrabamızın düğününde halay çekmek istiyor. O pek isteksiz zorla da olsa kırmıyor onu ve beraber halay çekiyorlardı. Yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntı ve zorlukların atlatılmasına yorumlanır.

 3. Yunus dedi ki:

  Merhabalar rüyamda ilk önce tanıdığım bi kadını görüyordum yaklaşıp sarılınca tanımadığım biti olduğunu görüyordum sıkıca sarılıyordum. Yorumlar mısınız teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle görüşmek isteyen birinin aramasına yorumlanır.

 4. Ayşegül dedi ki:

  Merhabalar rüyamda ölmüş olan dedemi canlı gördüm. Evine gidiyordum misafirliğe ve beni aşırı Güleryüz ile karşıladı. Boynuma sarıldı ellerini öptüm. Ev yani dedemin köyü cok kalabalikti herkes birbirine sariliyordu. Gideceğim zaman yine dedem ayağa kalktı ve boynuma sarıldı ama uzun süre bırakmadi. Karşıda insanlar da birbirine kisa sarılıp bırakıyordu. Dedem tam birakacak sanarken yanağımdan öptü ve uyandım. Bu ruya neye delalet ediyor ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan birine kavuşmak ve hanede hayırlı olay için toplanmak demektir.

DMCA.com Protection Status