Rüyada Deniz Görüp Girmemek

Rüyada denizi görüp girmemek, sonunda istekleriniz için gerekli olan kazanca ulaşacağınıza ve elinize geçecek olan parayı iyi bir şeye değerlendireceğinize yorumlanır. Ancak birikim yapmakta zorlanabilir, uzun bir süre paranızı bir yere bağlayabilirsiniz. Bu bir kredi borcu olabilir ancak kişi istediği şeyleri satın alır. Tabi bu ev veya araba da olabilir. Yüklü harcamalar yapılır, daha iyi şartlar için maddi riskler almanız gerekebilir. Bir mahkeme sürecinde olan kişiler ise bir süre daha bekleyebilirler, mahkemeniz uzayabilir. Boşanmak isteyenlerin de davaları uzayabilir. Rüyada denize bakmak ama girmemek, gerçekleşmesi imkansız gibi gelen hayallerin gerçek olacağına yorumlanır. Siz ne kadar çabalasanız da olmuyorsa yakında talih döner. Emeklerin karşılığı bir bir gelmeye başlar.

Rüyada denize girmek isteyip girememek, sabır ederseniz sonunda çok büyük kazançlara ulaşmaya, güzel imkanlar sağlamaya yorumlanır. İş hayatında acele etmeyip beklerseniz, yakında güzel teklifler gelebilir. Daha iyi bir işe girebilir, daha çok kazanabilirsiniz. Kendi işini yapmak isteyenler de doğru zamanı beklemeleri gerekir.

Rüyada Denizden Korkmak

Altından kalkması zor görevler almak demektir. Ancak her ne kadar zor olsa da kişi üstesinden gelir, borçları varsa kapatır. Sizi destekleyen ve cesaretinizi yükselten kişiler sayesinde büyük sorumlulukları layığı ile yerine getirebilirsiniz.

Rüyada Deniz Görüp Girmemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, verilen sözlerin hemen tutulmasa da daha sonrasında tutulacağına yorumlanır. Sizi umutlandıran gelişmeler olabilir ve şansınız açık olur. Şimdilik geri planda kalsanız da daha sonrasında kendinizi ön plana çıkarma imkanı bulabilirsiniz. Bir süre sabır ettikten sonra her şey güzel olur, iş hayatında da söz sahibi olunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Burhan Şahin dedi ki:

  Rüyamda anne ve babamla bir yere gidiyouz. Birlikte yürürken bir uçurum kenarından aşağıda gruplar halinde derin göller var. Üstümde sadece şort olduğunu farkediyorum ve yüksekten gölün içine atlamak istiyorum ama bir şey atlamam engelliyor. Daha sonra aşağı iniyorum. Annemler boş bir eve oturmuşlar dinleniyorlar. Ben halen göletlerden birine girmek için gidiyorum. Etrafında geziyorum ama giremiyorum. Sonra vazgeçiyorum annelerin yanına dönüyorum.

 2. HTC dedi ki:

  Ben okulu yarıda bıraktım ve geceki rüyamda oradaki yakın arkadaşlarımla tatildeymisiz onlar denize gidiyorlar ben hazırlanmaya gidiyorum üzerime biliminin üzerine birsuru kıyafet giyip gidiyorum yanlarına ama denizi karşıdan dahi görmedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı planları ertelemek yeni hobiler edinmeye yorumlanır.

 3. Elif dedi ki:

  Rüyamda bir arkaşım ile İstanbul boğazında teken ile geziyoruz tekne bazen büyük beyaz bazen daha küçük yeşil renklerde oluyor. Bir semte gelince tekneyi bağlıyoruz semti gezip geri geliyoruz çok eğleniyoruz mutluyuz. Sonra Bob marleye benzer bir adamıda tekneye aldık ben adamla Arapça olarak yüzme bilip bilmediğini sordum bildiğini söyledi. Biz yüzme bilmiyorduk olurda boğulursak kurtarır bizi dedim arkadaşıma. Ama adam biraz bize sulanıyor gibiydi pek muhatap olmadık. Deniz masmavi ve çok güzeldi huzur dolduk

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınızdan daha iyi bir kariyere sahip olmak ve gelecek günlerde müjdeli haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status