Rüyada Deprem Olması

Rüyada deprem olması, içinde bulunduğunuz çaresizlik ve sıkıntılı durumlardan kurtulmaya yorumlanır. İş hayatından memnun olmayan kişiler iş değişikliği yaparak başka bir yere taşınabilirler. İş ile birlikte ev düzeninizde değişebilir. İş ya da eğitim hayatında elinize geçecek olan güzel fırsatlar sayesinde daha güzel bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Ev değişikliği ile birlikte sosyal çevreniz de değişebilir ve güzel dostluklar kurulur. Gidilen yerde çok mutlu olunur. Rüyada deprem olduğunu hissetmek, şu günlerde hayatınızda yaşanan olumsuzlukların son bulacağına ve şüphelerden endişelerden kurtulma ya yorumlanır. Sizi endişelendiren bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Hak edilen saygınlık takdir görülür. Sizi başkaları gözünde küçük düşürmek isteyen insanlar emellerine ulaşamazlar.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve sallanmak, ev hayatında veya iş hayatında büyük değişimler ilk başta sizi korkutabilir. Örneğin işsiz olan kişiler girecekleri yeni iş konusunda şüphelere sahip olabilirler. Alınan kararlar pek içinize sinmese de ilerleyen zamanda her şey beklendiği gibi olur ve kötü bir sürpriz ile karşılaşılmaz.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Dua Etmek

Hiç ummadık anda gelen haberler ile düzen değiştirmeye yorumlanır. Hayatınızda önemli değişimler olabilir. Yer yurt değişikliği yapılabilir veya memlekete geri dönülebilir. İş veya eğitim hayatında önemli bir değişikliğe adapte olmanız gerekebilir.

Rüyada Deprem Olduğunu Ama Yıkılmadığını Görmek

İş hayatında zarara uğrayan ve maddi kayıpları olan kişiler için yakında her şeyin düzelmesine, işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır. İflas eden kişiler iş hayatında büyük bir zararın ardından işlerini toplayabilirler.

Rüyada Deprem Olması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda bazı farklılıklar olmasına ve adapte olmakta ilk başta zorlanmaya yorumlanır. Önemli değişikler meydana gelebilir, zor görevler altına girilebilir. Üzerinizdeki sorumluluklar sizi tedirgin etse de altından başarı ile kalkabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Fatma dedi ki:

    Sevgili yorumcu Hocam rüyamda büyük bir binada iken ben deprem oluyor ve bina yıkılıyordu ama ben ve birçok kişi zarar görmeden çıkıyorduk yıkıntıların arasından. Sonra bir ilkokula gidiyordum orda da küçük bir kız öğrenciye sarılıyordum. Sonrasında dışarıya çıkıp yürüyordum. Genç çocuklar görüyordum sokakta hava yağmurluydu üzerimde yağmurluk vardı güzel bir şekilde yağmurun altında yürüdüm ve güzel bir pazara vardım. Ordan da alışveriş yapıp minibüse binmeyi düşünüyordum. Şimdiden çok teşekkürler…

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi anlaşmalık veya iş sorunlarının çözülmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status