Rüyada Don Görmek

Rüyada don görmek, her geçen gün maddi gelirinizde artış olmasına ve zam bekleyenler için de ellerine fazladan para geçmesine, zam almaya yorumlanır. Beklenen başka bir para varsa da yakında size ulaşır. Maddi yönden bir süredir zor durumda olanlar yakında rahatlar. Çalışmayanlar için de beklenmedik bir yerden iş fırsatı elde etmek demektir. Başkaları aracılığı ile işe girilebilir. Rüyada don lastiği görmek, uzun süredir haber beklediğiniz birinden haberin ulaşmasına yorumlanır. Aranızda dargınlık olan biri varsa bu kişi de sizden af dileyebilir. Yeniden barışmanız için araya aracı sokarak sizin gönlünüzü almak isteyebilir.

Rüyada külot görmek, yalan dolandan uzak durmaya ve gizli kalan şeylerin gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Sizden saklanan şeyler varsa yakında ortaya çıkar. Aile hayatında da aranızdan çevrilen bir iş varsa öğrenilebilir.

Rüyada Don Giymek

Özel hayatınızda gizli saklı bir şey kalmaması ve yeni bir ilişkiye başlayanların ilişkilerinde güven sorunu yaşamamasına yorumlanır. Sevdiğiniz insan size karşı dürüst davranır. Rüyada donla dolaşmak, herkese hak ettiği değeri vermek demektir. Her kim olursa olsun adil davranırsanız karşılığını bulur. Rüyada donla gezmek, hayırlı bir rüyadır ve kişinin kimseye borcu kalmaz.

Rüyada Don Çıkarmak

Rüyada donunu çıkarmak, elinize geçen paranın artmasına ve sefa içerisinde yaşamaya yorumlanır. Bekar olanlar ise varlıklı bir talip ile tanışabilirler. Rüyada donsuz kalmak, herkesin gönlünü hoş etmeye ve memnun etmeye, size karşı insanların dürüst olmasına, güven dolu ilişkiler kurmaya yorumlanır.

Rüyada Beyaz Don Görmek

Özel hayatınızda zor bir süreç geçiriyorsanız dostlarınızın yardımını alabilirsiniz. Sizin üzülmemeniz için sevdikleriniz elinden geleni yaparlar. Dostlarınız sayesinde ayrılık acısı da unutulur. Vefalı dostlar kazanılır.

Rüyada Siyah Don Görmek

Sizi çekemeyen ve ne yapsanız batan insanlar olabilir. Sürekli sizi eleştirerek keyfinizi kaçırmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olun. Özellikle sosyal çevrenizde bazı insanların niyetleri ortaya çıkar. İki yüzlü biri kalbinizi kırabilir.

Rüyada Don Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, para sıkıntısı çekmeyerek hem kendine hem de sevdiklerine faydalı olmaya yorumlanır. Yalnızlık çekenler yeni dostlar edinirler, dürüst insanlar hayatınıza girer. Kötü kalpli insanlar ise ilerleyen günlerde hayatınızdan çıkabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Adalet dedi ki:

    Rüyamda babamla.ben denize dalıyoruz .bu arada denizin üstünde dolu yağıyor ama biz zarar görmüyoruz.sonra ben denizden çıkıyorum kenardayim babam yüze yüze geliyor ve gene denize dolu yağıyor ama baba ma zarar vermiyor.

    1. admin dedi ki:

      Evinizde rızkın çoğalmasına, evinize misafir geleceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status