Rüya İçinde Rüya Görmek

Rüya içerisinde rüya görmek, başınızdan geçen bir takım olayların sizi çok fazla etkilemesi, ancak bu olaylara daha çok kafa yorup takıntılı hale gelirseniz daha çok yıpranacağınıza yorumlanır. Bir süre sakin kalmalı ve aynı şeyleri tekrar yaşanma endişesinden kurtulmaya, daha önce sizin için beklenen gelişmelerin hemen sonuçlanmasına yorumlanır. Karamsar ruh halinden uzaklaşmalısınız. Belki geçmişte yaşanan bir şeyler hala aklınızdan silinmiyor olabilir ancak daha net düşünmek ve başkalarından tavsiye almak sizin için en hayırlısı olacaktır. Yoksa bu endişeler daha da artar ve gelecek günlerde hem size hem de çevrenizdeki insanları üzebilir. Rüya İçinde Rüya gören kişi geçmişte yaptığı benzer hatalardan kaçınır ancak bunları tamamen aklından çıkarmalıdır Bu sayede gelecek günlerde daha mutlu ve huzurlu olur.

Rüyasında rüya görmek, bazı şeyleri yeniden değerlendirmek, yanlış yapılan şeylerin düzeltilmesi, hataların telafi edilmesi ve doğru yolu bulmak anlamına gelir. Eğer sizi memnun etmeyen bazı şeyler varsa artık en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Bu sayede başkalarına da yardımınız dokunabilir. Yapacağınız seçimlerle şansınız çifte artar. Kısmetiniz iki kat artar ve bir zamanlar yaptığınız iyiliklerin karşılığını misli ile alabilirsiniz.

Rüya İçinde Rüya Görmek Ve Uyanamamak

Sağlık sorunları olan kişilerin sağlık ve sıhhatine erişmesi, kendilerini daha iyi ve mutlu hissetmelerine yorumlanır. Eğer psikolojik olarak da sizi yoran bir şeyler varsa artık kendinizi daha mutlu huzurlu ve konfor içerisinde hissedebilirsiniz. Kendinize karşı güveniniz artar. Başkalarından minnet beklemek yerine tek başınıza bazı şeylerin üstesinden gelebilirsiniz.

Rüya İçinde Rüya Görüp Uyanmak

Bazı şeyleri artık içinizden geldiği gibi yapacağınıza ve iç sesinizi dinleyeceğiniz ve bu sayede sizin için en hayırlı neyse o sonucu ulaşacağınıza yorumlanır. Eğer uzun süredir kararsız olduğunuz bir şeyler varsa artık netlik kazanacak. İçinizden gelen sesi sinlediğiniz taktirde bir şeylerde çözüme erişebileceksiniz. Eğer huzurunuzu kaçıran insanlar varsa da sizden uzaklaşabilirler. Düşmanlarınızla sizi yanıltmak yerine sizden uzak dururlar ve tek başınıza en doğru seçimi yapabilirsiniz, pişmanlıklar da ortadan kalkar.

Rüya İçinde Rüya Görmek Ve Anlatmak

Hayatımızdaki birine ikinci bir şans vermek isteyeceğinize yorumlanır. Bu kişi boşanmış olduğunuz eşiniz yada sevgiliniz olabilir. Size karşı hata yapan biri buna pişman olur ve sizden tekrar bir şansı ister. Onu affedip affetmemek ise size kalır. Ancak bu kişiyi tekrar hayatımızda istiyorsanız, önünüze bir fırsat kapısı sunulabilir ve bu kişi tekrar hayatınıza girebilir. Belki bir süredir dargın olduğunuz ve konuşmadığınız bir dostunuz da olabilir. Yeniden birlikte dostluğunuza devam edebilirsiniz.

Rüya İçinde Rüya Gördüğünü Fark Etmek

Dostlarınızın ve düşmanlarınızın net bir şekilde farkına varmak ve özellikle size karşı düşmanca tavır içerisinde olan kişileri ifşa etmek, düşmanlarınız ile mücadele etmek anlamına gelir. Hayatınızda bir takım zorlukları olabilir ancak mantıklı bir şekilde hareket eder ve aklınızı kullanırsanız size zarar vermek isteyen insanlar kötü emellerine ulaşamazlar. Tek başınıza ayakta dimdik durabilirsiniz.

Rüya İçinde Rüya Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüya içinde rüya görmek bazı hataların telafi edilmesi sevdiklerinize İkinci bir şans vermek ve artık kuruntulardan uzak durmak anlamına gelir. Kendiniz için en doğrusu neyse o kararı alırsınız. Artık önünüzde açılan kapılardan size çok güzel şanslar getirebilir. Bir süredir hayal kırıklığı yaşadığınız bir konu varsa da bundan sonra ümitlerimizi yeniden artabilir. Artık bir şeylerin sizin lehinize olduğunu anlayacaksınız. Kimin dost kimin düşman olduğu da tez zamanda ortaya çıkacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status