Rüyada Evde Güvercin Görmek

Rüyada evde güvercin görmek, kısmetlerin taliplerin geleceğine ve evinizde adeta bayram havasının yaşanacağına yorumlanır. Evinize gelen kişiler size ve ailenize çok müjdeli haberler getirebilirler. Bekar olanlara hayırlı bir talip çıkabilir ve görüşmeniz için biri aracılık edebilir. Sizin ve ailenizin rızasını alacak bir eş adayı talip olur. Ya da aileden bebek müjdesi alabilirsiniz. Bir yakınınızın çocuğu olacağını öğrenebilirsiniz. Aile fertlerini birbirine bağlayan kenetleyen güzel haberler gelir. Anne babanız da çok sevinebilir ve kardeşleriniz ile birlikte yüzünüz güler. Rüyada evde güvercinler görmek, birden çok dost kazanmaya yorumlanır. Hayatınıza çok temiz saf kalpli insanlar girebilir.

Rüyada evde beyaz güvercin görmek, evinize hayırlı bir haberin ulaşmasına ve bir yerden onay kabul almaya yorumlanır. Üniversiteye hazırlanan biri varsa istediği bölümü kazanabilir. Eğer iş arayan ve kariyeri için büyük hedefleri olan biri varsa da önemli teklifler alır ve iş hayatında fırsatlar kapınızı çalar.

Rüyada Evde Güvercin Yuvası Görmek

Bekar olan birinin evlenme kararı verip kendi yuvasını kuracağına yorumlanır. Evlilik için hazırlıklara başlanabilir. Bir süredir ailenin onay vermediği biri varsa sonunda onların da gönlü olur. Eğer evli iseniz çocuk sahibi olunabilir.

Rüyada Evde Güvercin Yavrusu Görmek

Bir süredir aşka küs olan biri görürse, ufukta yeni bir aşkın olduğunu simgeler. Hayatınıza yeni biri girebilir ve çok mesut olabilirsiniz. İlişkisi olan kişiler ise sevdikleri ile önemli kararlar alabilirler. Evlilik kararı alabilirsiniz Yepyeni seçimler yapılabilir ve heyecan artar.

Rüyada Evde Güvercin Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde daha mutlu mesut olmaya ve gelen haberler ile aile fertlerinin birbirine daha çok kenetlenmesine yorumlanır. Düğün dernek veya bebek müjdesi evinizde yankılanabilir. Aile fertleri ile sevinçlerinize ortak olabilir, tebrikler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Salih fırtına dedi ki:

  Rüyamda beyaz güvercin gördüm .başıma ve omzuma konuyordu. Hatta iki taneydi.yakalamaya çalışıyordum boyum yetmediği için babam yakalıyordu ipin üstünde .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzaktan temiz haber almak, sağlık sıhhate yorumlanır.

 2. Beren dedi ki:

  Rüyamda bir balkonda oluyorum karşıdan bir güvercin uçup elime konuyor kirpikleri upuzun çok güzel gözlü ona öylece bakıyorum ve benimle konuşuyor sonra fazla durmadan uçuyor dur gitme biraz daha konuşalım diyorum uçtuğu yere doğru gidiyorum bir bakıyorum yuvaları var birsürü güvercinler hepsi normal benim elime konan güvercini arıyorum.. Rengi normal gri idi hepsi aynı renkte güvercinler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde müjdeli haberler gelmesine, şansın açılmasına yorumlanır.

 3. Hayriye dedi ki:

  Rüyamda kahverengi renkte güzel bir güvercin gördüm , başıma konmuştu ama ben de onu başımın üstünden kovmaya çalıştım. Benden çok uzaklaşmadı, evin içinde kafes ya da pencere dibi gibi bir yer vardı oraya kondu. Öylece bakıştık güvercinle.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli habere ve seyahate çıkmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status