Rüyada Göz Kırpmak

Rüyada göz kırptığını görmek, hiç kimseye söylemeden uzun süredir emek verdiğiniz bir şey de başarıya ulaşmak anlamına gelir. Bir süredir gizli tuttuğunuz hayallerinizi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bazı plan ve projelerinizi hiç kimseye söylemeden çaba göstermek sonunda daha iyi sonuçları almanıza yardımcı olabilir. Özellikle sizi kıskanan ve rekabet içerisinde olan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Bazı planlarınızı bu kişiler ile paylaşmamanız çok daha yararlı olacak. Bu sayede insanları bir anda şaşırtabilirsiniz. Hatta bir anda sizin başarınızı duyarak çok farklı tepkiler de almanız olasıdır.

Rüyada başkasının göz kırpması, size bir zamanlar fırsat sunan bir insanın yeniden bu fırsat ile karşınıza çıkması anlamına gelir. Eğer geri çevirdiğiniz için pişmanlık duyuyorsanız, yeniden bu fırsatı yakalamak sizi mutlu edecektir. Rüyada başkasına göz kırpmak, yapacağınız bir sürpriz ile sevdiklerinizi şaşırtmak anlamına da gelir. Mesela Eçeşinize ya da sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Aklınıza güzel bir sürpriz gelebilir. Rüyada birine göz kırpmak, aynı zamanda birinin sizden beklentilerinin boşa çıkması anlamına gelir. Bu kişiyi yarı yolda bırakmazsınız ve sizden beklediği başarıyı sergileyebilirsiniz

Rüyada Evli Birine Göz Kırpmak

Eğer bekarsınız bir insan tarafından tanışacağınız bir kişi ile aranızda hoşlanma olabilir ve birlikte ciddi bir ilişkiye başlamanız söz konusu olabilir. Bu ilişki evlilik yolunda ilerleyebilir. Eğer evliyseniz de eşinizden gelecek bir sürpriz olarak yorumlanır. Sizi çok mutlu edecek bir sürpriz olabilir.

Rüyada Sevdiğin Kişinin Göz Kırpması

Sevdiğiniz insanla aranızda büyük bir sorun varsa bu sorun çözülebilir. Özellikle o size karşı daha anlayışlı olabilir. Çok istediğiniz bir şey de kabul etmesi olasıdır. Belki kabul etmez dediğiniz bir şey olabilir. Onunla birlikte uzlaşmak sizi mutlu edecektir.

Rüyada Eski Sevgilinin Sana Göz Kırpması

Eski sevgilinizden alacağınız bir haberin sizi kızdırması anlamına gelir. Belki alaycı bir yaklaşım söz konusu olabilir ya da sizinle uğraşmak isteyebilir. Ondan gelecek bazı haberler karşısında sinirlerimçnize hakim olmakta zorluk çekebilirsiniz ve tatsız bir şekilde muhatap olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Göz Kırpmak

Eski sevgilinizin hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkması anlamına da gelir. Belki de bir takım pişmanlıklar söz konusu olabilir ya da sizden hala bir beklenti içerisinde olabilir. Ancak kalp kırgınlığını onarması zor olacaktır.

Rüyada Erkeğin Göz Kırpması

Size karşı alaycı yaklaşan bir erkeğin sonunda buna pişman olması anlamına gelir. Belki de sizi küçük görebilir sizi küçümsemesine sinirlenmemiş olasıdır. İlerleyen zamanda aslında sizin ne kadar başarılı ve istekli ve bir o kadar da azimli bir insan olduğunu görerek şaşıracaktır.

Rüyada Kadının Göz Kırpması

Sizi çok kıskanan ve çekemeyen bir kadına yorumlanır. Bu kadın sizin hiç bir zaman iyiliğinizi istemiyor olabilir. Bu sebeple de o kişiden bazı hayallerinizi isteklerinizde ya da uğraştığınız şeyi gizlemek en hayırlısı olacaktır. Yoksa sizi taklit de edebilir.

Rüyada Göz Kırpmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada göz kırpmak size karşı alaycı bir tutum içerisinde olan insanların buna pişman olması anlamına gelir. Yarım kalan plan ve projelerinizde yeniden başarılı olabilirsiniz. Hatta hiç kimseye söylemediğiniz bir hayaliniz gerçek olabilir. Aynı zamanda bir zamanlar geri çevirdiğiniz bir fırsat varsa da bu fırsat yeniden elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. adını vermek istemeyen izleyici
  • admin
 2. Mehmet
  • admin
 3. Mehmet
  • admin
 4. Zeynep
  • admin
 5. Evin
  • admin
 6. Leyia
  • admin
   • Tugba
 7. Leyla
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status