Rüyada Göz Kırpmak

Rüyada göz kırptığını görmek, hiç kimseye söylemeden uzun süredir emek verdiğiniz bir şey de başarıya ulaşmak anlamına gelir. Bir süredir gizli tuttuğunuz hayallerinizi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bazı plan ve projelerinizi hiç kimseye söylemeden çaba göstermek sonunda daha iyi sonuçları almanıza yardımcı olabilir. Özellikle sizi kıskanan ve rekabet içerisinde olan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Bazı planlarınızı bu kişiler ile paylaşmamanız çok daha yararlı olacak. Bu sayede insanları bir anda şaşırtabilirsiniz. Hatta bir anda sizin başarınızı duyarak çok farklı tepkiler de almanız olasıdır.

Rüyada başkasının göz kırpması, size bir zamanlar fırsat sunan bir insanın yeniden bu fırsat ile karşınıza çıkması anlamına gelir. Eğer geri çevirdiğiniz için pişmanlık duyuyorsanız, yeniden bu fırsatı yakalamak sizi mutlu edecektir. Rüyada başkasına göz kırpmak, yapacağınız bir sürpriz ile sevdiklerinizi şaşırtmak anlamına da gelir. Mesela Eçeşinize ya da sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Aklınıza güzel bir sürpriz gelebilir. Rüyada birine göz kırpmak, aynı zamanda birinin sizden beklentilerinin boşa çıkması anlamına gelir. Bu kişiyi yarı yolda bırakmazsınız ve sizden beklediği başarıyı sergileyebilirsiniz

Rüyada Evli Birine Göz Kırpmak

Eğer bekarsınız bir insan tarafından tanışacağınız bir kişi ile aranızda hoşlanma olabilir ve birlikte ciddi bir ilişkiye başlamanız söz konusu olabilir. Bu ilişki evlilik yolunda ilerleyebilir. Eğer evliyseniz de eşinizden gelecek bir sürpriz olarak yorumlanır. Sizi çok mutlu edecek bir sürpriz olabilir.

Rüyada Sevdiğin Kişinin Göz Kırpması

Sevdiğiniz insanla aranızda büyük bir sorun varsa bu sorun çözülebilir. Özellikle o size karşı daha anlayışlı olabilir. Çok istediğiniz bir şey de kabul etmesi olasıdır. Belki kabul etmez dediğiniz bir şey olabilir. Onunla birlikte uzlaşmak sizi mutlu edecektir.

Rüyada Eski Sevgilinin Sana Göz Kırpması

Eski sevgilinizden alacağınız bir haberin sizi kızdırması anlamına gelir. Belki alaycı bir yaklaşım söz konusu olabilir ya da sizinle uğraşmak isteyebilir. Ondan gelecek bazı haberler karşısında sinirlerimçnize hakim olmakta zorluk çekebilirsiniz ve tatsız bir şekilde muhatap olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Göz Kırpmak

Eski sevgilinizin hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkması anlamına da gelir. Belki de bir takım pişmanlıklar söz konusu olabilir ya da sizden hala bir beklenti içerisinde olabilir. Ancak kalp kırgınlığını onarması zor olacaktır.

Rüyada Erkeğin Göz Kırpması

Size karşı alaycı yaklaşan bir erkeğin sonunda buna pişman olması anlamına gelir. Belki de sizi küçük görebilir sizi küçümsemesine sinirlenmemiş olasıdır. İlerleyen zamanda aslında sizin ne kadar başarılı ve istekli ve bir o kadar da azimli bir insan olduğunu görerek şaşıracaktır.

Rüyada Kadının Göz Kırpması

Sizi çok kıskanan ve çekemeyen bir kadına yorumlanır. Bu kadın sizin hiç bir zaman iyiliğinizi istemiyor olabilir. Bu sebeple de o kişiden bazı hayallerinizi isteklerinizde ya da uğraştığınız şeyi gizlemek en hayırlısı olacaktır. Yoksa sizi taklit de edebilir.

Rüyada Göz Kırpmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada göz kırpmak size karşı alaycı bir tutum içerisinde olan insanların buna pişman olması anlamına gelir. Yarım kalan plan ve projelerinizde yeniden başarılı olabilirsiniz. Hatta hiç kimseye söylemediğiniz bir hayaliniz gerçek olabilir. Aynı zamanda bir zamanlar geri çevirdiğiniz bir fırsat varsa da bu fırsat yeniden elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. adını vermekn istemeyen bir kadın dedi ki:

  rüyamda nenmlerin eski evinde misafirliğe gelmiştik misafir odasında otururken iki kız kuzenim içeri geldi biriyle küstüm , biyerde oturdular sonra bana doğru geldi yanıma oturdu ve bi anda bana sarıldı şaşırdım sonra aşağı kata indim teyzem gile rüyamda oraya taşınmıştşlar ev işleri yapıyordu bnde yardım ettim sonra yemek vakti geldi sofraya oturdum istemsizce yukarı nenemlerin yanına çıkmayı planlıyordum sonra sevmediğim erkek kuzenim sofraya geldi hiçbir şey olmamış gibi göz kırptı sonra sofradan sinirlen kalktım teyzem oğluna bakışından kızdığını anladım

 2. My love dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kadına tanımadığım bir erkek göz kırptı

 3. adını vermek istemeyen izleyici dedi ki:

  Abi rüyamda halamgile gitmiştim. Para almak içn. Sonrasında platonik aşkımı duvara yaslanmış şekilde duruyordu. Sonra yanına gidip el ele tutuştuk ve bunu yaparken birbirimize gülümsüyorduk. Sonra tüm akrabalarım o evdeymiş ve bana ne için geldiğimi soruyorlardı. Paramı aldıktan sonra kapıyı açtım ve ayakkabımı giyerken platoniğime baktım, birbirimize yine gülümsüyorduk ve ben o sırada göz kırpmıştım. Bunun açıklamasını bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi özleyen biri haber gönderebilir, sevdikleriniz ile hasret giderebilirsiniz.

 4. Mehmet dedi ki:

  Sevdiğim kız sürekli rüyama giriyor benle konoşmyor çok sinirli bakıyor bu rüyanın anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde sevineceğiniz bir haber gelebilir.

 5. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda bir odada oturuyordum oda kalabalıktı arkadaşlarım vardı sohbet ediyorduk pencerede ses geldi bir arkadaşım pencereyi açtı içeri sevdiğim kız girdi ondan sonra arkadasın sordu niye geldin başka bir arkadaşım bana senin için gelmiş dedi bende kızda utandık neyse ben telefonla oynarken uykuya daldım baktım kapı sesi geldi kız herkesi dışarı çıkardı benim yanıma geldi oturdu güldük nasılsın dedi iyim dedim sen nasılsın dedim iyim dedi

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir sosyal çevreye girilebilir, arkadaşlarınız artar.

 6. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda ssvdiğim çocukla sevgili oluyoduk bana beni sevdiğini söylüyodu
  El ele tutuşup yürüyoduk

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile ilerleyen günlerde konuşabilirsiniz.

 7. Evin dedi ki:

  Rüyamda din dersindeydik ve sevdiğim erkek tahtaya Ayet-el kürsiyi yazıp okudu.

  1. admin dedi ki:

   Sizin için hayırlı olacak bir olaya yorumlanır.

 8. Leyia dedi ki:

  Benimle el sıkıştı, bana ilk o elini uzattı ve ben şaşkın şaşkın ona bakarken sonunda bende elimi uzatım. Benimle çok iyi konuşuyordu şakalar yapıyordu ve bana sorular soruyordu. Ben çok şaşkındım ve sevgilisi ile gördüğüm için baya üzgündüm. Benimle konuşuyordu çünkü ben onun kız arkadaşı ile yakın arkadaşmışız ve saygısından öyle içten konuşuyormuş ve bir de benimle şakalaşırken bana göz kırpıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Başka birinden hoşlanmak ve bu kişi ile görüşmek, belki de arkadaş ortamından biri olacağına yorumlanır.

   1. Tugba dedi ki:

    Rüyamda aşık olduğum çocukla çok yakından birbirimize bakıyorduk, sonrasında onun yüzüne baktığımda benim yüzüme yüzünü yaklaştırdığını gördüm. Dudaklarımız birbirine değdi, gözlerimiz kapalıydı. Sonrasında bir flash geldi dışardan, küçük çocuklar fotoğrafımızı çekmiş. O yüzden ayrıldık hemen. Rüya boyu onu görmeye çalıştım ve her gördüğümde bana aşkla bakıyordu. Öpmek ister gibi bakıyordu. Dağılacağımız zaman ters yönlerden geliyorduk ve ikimiz de birbirimize bakmadık. Ben arkamı döndüm, o da arkasını dönmüş. Bana öpücük attı ve göz kırptı.

 9. Leyla dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım kişi sevgilisi ile yanıma gelip benimle el sıkıştı. Bana ilk o elini uzattı ve ben şaşkın şaşkın ona bakarken sonunda bende elimi uzatım. Benimle çok iyi konuşuyordu. Şakalar yapıyordu ve bana sorular soruyordu. Ben çok şaşkındım ve sevgilisi ile gördüğüm için baya üzgündüm. Benimle konuşuyordu çünkü ben onun kız arkadaşı ile yakın arkadaşmışız ve saygısından öyle içten konuşuyormuş ve bir de benimle şakalaşırken bana göz kırpıyordu!

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birini öğrenmek, başkası ile görüşmek anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status