Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek, zahmet ile ulaşılan bir zafere ve sonrasında rahata erişmeye yorumlanır. Bir zamanlar çok emek harcadığınız her ne varsa bundan sonra sefasını sürebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında çabalarınız sonuç verir. Bundan sonra daha az çalışarak daha çok şey elde edebilirsiniz. Kişi kendini ispat eder ve görevlerini layığı ile yerine getirir. Bekar olanlar ise mesleğinde tanınan biri ile evlenebilirler. Rüyada hamur işi görmek, zorluklara göğüs gerip refaha erişmeye yorumlanır. Borcu olanlar tez zamanda borçlarında rahatlama sağlar. Rüyada hamur bezesi görmek, birden fazla sorumluluğu olan kişilerin hepsine yetişmesine, aile ve iş hayatında denge kurmaya yorumlanır.

Rüyada çiğ hamur görmek, kısmetin açılmasına ve gelecek haberlere çok sevinmeye yorumlanır. Evlenmek isteyen kişilerin önündeki engeller kalkar. Ailesi onay vermeyenler ailesinden onay alırlar. Evli olanlar ise yeni mal mülk sahibi olabilirler. Rüyada pişmiş hamur görmek, ev sahibi olmak demektir. Kişi kendi yuvasını kurar.

Rüyada Hamur Açmak

Rüyada hamur açtığını görmek, üzerinizdeki külfetten kurtulmak ve korkuların bitmesine yorumlanır. Üzerinizdeki görevleri tamamlayamama ya da başarısız olma korkusu olan kişiler bu korkularından kurtulurlar. Sınavı olanlar sınavlarında başarılı olurlar. Rüyada hamur açan birini görmek, çok çekindiğiniz biri varsa bu işi ile aranızın daha samimi olması, derdinizi rahatça açmak demektir.

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurduğunu görmek, gelirin her geçen gün artmasına ve mal mülk edinmeye yorumlanır. Kişi gün geçtikçe daha karlı işler yapar. Her geçen gün ekonomik gücünüz çoğalır. Rüyada hamur yoğuran birini görmek, araya giren biri sayesinde daha çok gelir elde etmek, işlerinizin açılmasına yorumlanır. İşsiz olanlar biri aracılığı ile iş bulabilirler.

Rüyada Hamur Mayalamak

Çalışan kişiler kendi işlerini kurabilirler. Kendi işini yapanlar ise gün geçtikçe büyütürler. Aile işinde çalışanlar ise zenginliğe erişirler. Aile mal mülkünü artırabilirsiniz. Rüyada hamurun kabardığını görmek, birikimlerin çoğalmasına ve bolluk bereketin artmasına yorumlanır.

Rüyada Hamur Yemek

Rüyada hamur yediğini görmek, bekar olanlar için evlenip kendi yuvasını kuracağı anlamına gelir. Evlilik yolunda tüm sorunlar çözülür ve aileler ikna olur. Hane içerisinde bekar ve bir süredir evlenmek isteyen biri varsa yakında hayırlı haber gelir. Kişi yuvasını kurar.

Rüyada Hamur Kesmek

Yeni gelir kapısı aralamak ve ek gelir sağlamak olarak yorumlanır. Bir süredir beklenen ödemeleri olanların da eline kendi paraları geçer. Mahkeme sonucu bekleyenlerin mahkemeleri sonuçlanır, hakkını olana sahip olurlar.

Rüyada Hamur Pişirmek

Beklentilerin boşa çıkmamasına ve yakında müjdeli haberi almaya yorumlanır. İş bekleyenlerin işleri olur. Rüyada birinin hamur pişirdiğini görmek, hane içerisinde hasta olan biri varsa sağlığına kavuşur. Rüyada hamur kızartmak, hakkı olanı almak ve helal yoldan bol gelir sağlamak demektir. Evinize bol para girer.

Rüyada Hamur Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile içerisinde birlik ve beraberliğe, sizi seven dostlarınızın hep yanınızda olmasına yorumlanır. Para sıkıntısı çekenler hayırlı kazançlar sağlar. İş ya da eğitim hayatında takdir gören işler yapabilir, beklenilenden fazla para kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gizem dedi ki:

  Rüyamda eski bir arkadasımın evine gidiyorum bir oda dolusu pişi hamuru var beraber açıyoruz yoğuruyoruz ve kesiyoruz bu pişi hamurlarınu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 2. Emine dedi ki:

  Rüyamda kocaman bir kazanda hamur görüyorum, babaannem(vefat etti) hamurdan biraz alıp simit şeklinde hamurları tepsiye diziyor, bende ona pişmiş bir sürü ekmek gosteriyorum babaanne bak bende bir sürü ekmek yaptım ama bu hamur bitmedi çok olmuş diyorum.yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yuklu kazanca ve evinizde bolluk berekete yorumlanir.

 3. İbrahim dedi ki:

  Merhaba Beni eşim bırakalı 2 yıl oldu. 1 yıldır boşandık. Rüyamda eşimi istediklerini duydum ve evlerine baskın düzenledim . Orada isteyen kişiyi ve yakınlarını yakaladım. Küçük bir bi çakım vardı onu çekip tehdit ederek ortalığı dağattım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzur ve mutluluğa, sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 4. Cuneyt tarakotlar dedi ki:

  Ruyamda camiye giriyorum icerisi cok kalabalik ama kadinlar ve erkekler bir arada duruyor ve bir kisi ses ve goruntu gelmiyor diye bagiriyor ve birden icerideki kalabalik bir nebze azaliyor bir anda iceride birkac kisi birden yemek cay pogaca dagitmaya basliyor ben ise birkacbenden yasca buyuk kisinin yaninda dizlerimi çökmüş bir vaziyette oturuyorum bu ruyanin bir anlami varmidir benim icin yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   İlim irfan sahibi insanlardan akıl almak, hayırlı bir olay için sevdiklerinizle toplanmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status