Rüyada Hasta Köpek Görmek

Rüyada hasta bir köpek görmek, aranızda geçen tatsızlıklar sebebi yüzünden bazı insanlar ile görüşmemek, konuşmak istememek anlamına gelir. Bir süredir görmediğiniz ve de konuşmadığınız insanlar varsa, bu kişilerle aranızda geçen sorunları yeniden gözden geçirebilir, bir şeyleri telafi etmek yerine daha da öfke duyabilirsiniz. Eğer aile içerisinde de küs olduğunuz bazı insanlar varsa barışmanız için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Henüz iki tarafın da öfkesi geçmeyebilir ve hala bir kırgınlık olduğu için bir şeyleri zamana bırakmak isteyebilirsiniz.

Rüyada köpeği hasta görmek, bir düşmanınızın size yaptıklarından dolayı pişman olacağına ve sizin elinize düşeceğine yorumlanır. Bu kişi zamanında size çok çektirmiş biri olsa da şimdi size muhtaç kalabilir. Eskiden yaptıkları için de gelip özür dileyebilir.

Rüyada Hasta Köpek Yavrusu Görmek

Bir insanın sizden yardım isteyeceğine ve bu kişiliğe yapılacak olan iyiliğin sizi çok huzurlu edeceğine yorumlanır. Birine karşı vefa borcunuz varsa da ödeyebilirsiniz. Zamanında size yapılan bir iyilik sonrasında bu insanın size işi düşebilir.

Rüyada Yaralı Köpek Görmek

Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız ile aranızda kırgınlık olmasına yorumlanır. Dostluklar arasına husumet girebilir ve hiç olmayacak sebeplerden dolayı kalpleriniz kırılabilir. Arkadaşlarınız ile ikili ilişkilerinizde daha sabırlı olursanız pişmanlık yaşanmaz.

Rüyada Hasta Köpek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda yapılan suçlamalar ya da iftiralar yüzünden zor durumda bırakılmaya, bazı insanlarla küslüklerin devam etmesine yorumlanır. Kalbinizi kıran kişiler ile barışmak pek de kolay olmayabilir. Bir şeyleri zamana bırakarak, gerçekten karşı tarafın pişman olup olmadığını görmek isteyebilirsiniz. Boşanan kişiler için de eşlerinin pişman olup haber göndermesine yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Hasta bir köpeği kucaklayarak ona yardım etmek ne anlama gelir?

 2. Hatice dedi ki:

  Rüyada köpegim hasta ve bir ay. Sonra ölecekmiş ve ben çok üzülüyorum

 3. Fatma dedi ki:

  Ruyamda damda üç tane kocaman siyah köpek görüyordum elimde yemek var bir tanesi çok hasta diğer ikisi gayet sağlıklı bunun anlamı nedir

 4. strong dedi ki:

  Ruyamda evimizin balkonuna bir kopek geliyo ve uluyodu. Sonra bakiyodum ki kopek yarali hasta sanirim mahfolmus bir gozu yok, tuyleri birbirine karismis, perisan halde sari renkteydi. Sonra ben ruyamda ayyyy ben sana kiyamam annem sana kim ne yapti cok mu canini yaktilar diyerek cok uzuluyorum. Sonra bitane daha kopek gelirken ruyam bitiyor gelen kopek de sariydi ama yarali miydi bilmiyorum 🙁 nedir ki bnun yorumu?

  1. Emine dedi ki:

   Rüyamda bahçede gezerken küçük cins köpek doğum yapmış heryere dağılmış yavrular çoğu hasta yada ölmüş .20 tane var.ama yavrular avuç içi kadar küçük .annem ama fiziken başka biri kazaginin önüne yavruları toplamaya başladık ısıtmaya calisiyoruz canlansinlar diye üflüyoruz.etrafta başka yavru varmı diye ararken rüya degisiyor.ben mantar toplamaya başlıyorum.cok güzel mantarlar fincan kadar boyları.ustu açık turuncu alt beyaz.duvar kenarında kalem gibi beyaz mantar topluyorum .toplarken uyaniyorum

 5. Tevfik cırak dedi ki:

  Bir yavru av köpeğinin hasta oldugunu hatrlıyorum sadece

 6. Uğur Sakızcı dedi ki:

  Ruyada kamyonetin altında köyü renkli bir köpek yavrusu buldum goźleri açılmamış daha karni şişmeye başlamış sekilde bitane anne kedi buldum kopegi anne kedi emzirirdim ama köpek çok hastaydı iyileştirmeye çalıştım ama uyandım o esnada

 7. Yıldız dedi ki:

  Rüyamda normal bir gece gibi toprak taş gibi yerde otur yorum yanımda bir kadın var normal bişi lerden konuşuyoruz ama tam ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum elimin altında köpek var öyle bir yara oluş Muş ki ellerimle onu sevmeye çalış yorum rüyam deyken annemin sözü aklıma geldi elini pis şeylere dökündur me elin mantar olur diye . Yine de köpeyi sevmeye devam ettim simsiyah derilerini ayırmaya çaliştim sonra altından sarı yada beyaz derisi çıkmaya başliyordu ki annem uyandırdı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun süredir görmediğiniz birinden haber almak, sağlık sıhhate yorumlanır.

 8. İdris dedi ki:

  Rüyamda kendimi mermerden yapılar ve yeşillikler ilan bir yerde buluyorum uzerimde beyaz elbise var eski zamanlar gibi insanlarda aynı şekilde giyiniyor Roma zamanı olduğunu düşünüyorum birilerinden kaçıyorum takım elbise giymisler sanki zamanda irfan oraya kovaliyorlar gibi ben mermer 2 katlı bı eve giriyorum üst kata çıkıp bakıyorum adamlar beni arıyor evin içi boş pencereler camsız beni görüyor lar bana doğru kosarlarken ben pencereden atlıyorum elimde uçan balon oluyor düşerken yere beyaz Roma tarzı elbise giymiş bir genç bir kadinin bana doğru koştuğunu görüyorum sonra heryer karanlık oluyor kendime geldiğimde bana başka bir dille konuşuyorlar yabancı bir dil bende anlıyorum cvp veriyorum. Daha sonra beni etrafı gezdiriyor o kadın tek katlı müstakil evler var çiftlikler var değişik hayvanlar var mesela 3 boynuzlu Koç vs gibi sonra adamların geldiğini duyuyorum yerde karton kutu oluyor onların altına saklanıyorum sonra uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan imkanları yeniden yakalamak, dostlarınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 9. Magamed dedi ki:

  Ruyada iki tane kopek yavrusu gördüm çok güzəllərdi onları izliyordum Sora bi anlık kafamı çevirdim onlara doğru geri döndüğümde o iki köpek yerine baska beyaz , kirli , cok zayıf, hasta iki tane köpek gördüm Ne anlama keldiğini anlayamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yeni dost kazanmaya yorumlanır.

 10. Nesrin dedi ki:

  rüyamda 2 tane köpeğim vardı , birtanesi kontrolden çıkmış yaralı ve hırçın bir köpekti türleri kahve rengi – siyahtı tüylerinin bir kısmı kazınmış gibiydi, yara bandı vs. vardı üzerinde ,öteki köpeğim ise gayet sakindi , kuzenim bize gelmişti hırçın köpeği bir odaya kapattım, sakin köpeğimi alarak yanına gittim..ne anlama geldiğini yorumlayabilirmisiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında dostlarınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 11. Derry dedi ki:

  Rüyamda büyük bir evde yaşıyordum ve birden fazla köpeğim vardı bir tanesinin yavruları vardı. Bir tanesi hastaydı onu bir odada veteriner tedavi ediyordu başında abim vardı ben de uzaktan bakıyordum sadece. Evde dolaşırken farklı farklı köpekler görüyorum her bir odada ve bahçede hepsi birbirinden farklı kopeklerdi ve genelde kendi hallerindeydi. Girdiğim bir odada bir arkadaşımın köpeği varmış sadece o atladı üzerime kendini sevdirmek için biraz sevip gittim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan destek almaya, çevrenize faydalı işler başarmaya yorumlanır.

 12. Mehmet İspir savaş dedi ki:

  Rüyamda eski köpeğimin yaralı gördüm bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size kırgın birinin haber yollamasına yorumlanır.

 13. KÜBRA dedi ki:

  Rüyamda hasta bi köpek vardı. Onu iyileştirmek için gece gece bütün veterinerleri dolaştım. En sonunda bi tanesi bu köpek sıkıntıdan bu hale gelmiş dedi. Nasıl ki insanlar sıkılır bunalır bu köpek de sıkıldığı in hasta olmuş geçer dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye ve vefalı dostlar biriktirmeye yorumlanır.

 14. Meryem dedi ki:

  Rüyamda evimizin bacasından bir yılan çıkıyor içeri doğru giriyordu daha sonra Bacadan bir köpek çıkıp yılanı yiyordu ve köpek çok hastaydı ölecek gibiydi babam öldürelim diyordu ama ben izin vermedim ona yemek verdim yedi. Ve evimizin her yeri Hamam böcekleriyle kaplıydı tek tek böcekleri öldürmeye çalışıyordum. Çok garip bir rüyaydı Tabir için şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize toplu para girmesine ve birine iyilikte bulunmaya yorumlanır.

 15. Belgin dedi ki:

  rüyamda avmde asansör arıyordum bulamadım tanımadığım bir kişi geldi (rüyamda tanıyorum) bana asansörü gösterdi açılıp kapanan vi asansörmüş üstünde iri yarı ama bakımsız ayağı rahatsız bi köpek aldı onu kucağına kenara koymak istedi napiyosun dedim aldım elinden sonra aynı şekilde bi kedi geldi o da onu aldı sonra dayanamayıp veteriner aradım veteriner gelinceye kadar gitmedim iyileşmesini bekledim hayvanların çok etkilendim paylasirsaniz çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bur rüya çevrenizde derdiolan birnin dertleşmesine, sırlarını paylaşmasına yorumlanır.

 16. Sezen dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir kadın ellerinde tuttuğu hasta, cılız bir köpeği etrafa göstererek şarkı gibi bir şeyler söylüyordu, daha sonra önündeki kalabalığın oradan geçerken köpekle peşimden gelip beni ısırtıyordu. Ne anlama geldiğini bir türlü çözemediğim ve açıkçası bana baya garip gelen bir rüya, yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertli birinin derdini paylaşmasına yorumlanır.

 17. Ivo dedi ki:

  Ruysmda hata yara dolu bir köpek beni defalarca ısırdı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden yalan söz işitmeye yorumlanır.

 18. Eylül dedi ki:

  Rüyamda kapının önünde koyu kahverengi bir köpek vardı uzanmıştı hasta gibiydi bitkin düşmüş gibiydi,sanki ilgileniyordum köpekle arada yanlış hatırlamıyorsam konuşur gibiydim ama onun konuştuğunu görmedim değişikti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen ve görmek isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 19. Yunus emre dedi ki:

  Rüyamda siyah küçük köpek yavrusu vardı. Bana ait olmuş oluyo ve çok hastaydı etrafındaki hastalık evimizdeki halinin üstüne dökülüyordu. Kirletiyodu hastalığından dolayı. Yani sıra iki tane kedi vardı köpeğin yanında kedinin birisi dişi birisi erkek. Ama ikiside konuşuyordu. Eğlenceli bi şekilde oynuyolardı yine evin içinde. Bu rüyamın tabirini çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dostunuzdan iyilik göreceğinize yorumlanır.

 20. Betül dedi ki:

  Benim siyah renkte bir köpeğim var. Rüyamda onu boğazı şişmiş sesinin az çıktığını gördüm. Onun başını okşuyordum o sırada arka taraftan bir kaç köpek havlaya havlaya üzerime doğru geliyorlardı bende korktum, köpeğim beni korumak için havladı ama sesi az çıkıyordu bende o anki korkuyla kaçtım sonrada uyandım. Anlamını merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınıza iyilikte bulunmak ve endişelerin bitmesine yorumlanır.

 21. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda köpeğimi çok hasta gördüm ölmek üzereydi ben ölmesin diye uğraşıyordum gözleri kayıyordu dönüyordu en son kendine gel bir iç çekti uyandım çok etkilendiğim bir rüya oldu ve anlamını merak ediyorum paylaşırsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen ve pişman olan bir insandan haber almak demektir.

DMCA.com Protection Status