Rüyada Hep Aynı Kişiye Aşık Olmak

Rüyada hep aynı kişiye aşık olduğunu görmek, sürekli aklınızda olan ve bir türlü unutamadığınız birine işaret eder. Hayatınızda biri olsa da bu kişiye karşı özlem ve hoşlantı olabilir. Onunla birlikte bir gelecek hayali kurulabilir ve bu kişiye özlem sürekli artabilir. Eğer rüyada sürekli hoşlandığınız kişiye aşık olduğunuzu görüyorsanız, o kişinin de size karşı boş olmamasına yorumlanır. Yollarınız kesişebilir ve ortak noktalar bularak birbirinizle daha çok zaman geçirmeye, daha çok paylaşımda bulunmaya başlayabilirsiniz. Rüyada sürekli aynı kişiye aşık olmak, ilişkiniz varsa sürekli aklınızı kurcalayan ve aklınızı çelmek isteyen birine yorumlanır. Daha fazla ilgi ve sevgi arayışında olabilirsiniz ve size bu ilgiyi gösteren biri sürekli kafanızı karıştırabilir. İlişkiniz yoksa da daha önce tanıyıp hoşlandığınız biri ile ilişkiye başlamak demektir.

Rüyada hep tanımadığın kişiye aşık olmak, bekar olanlar için sürekli hayalini kurdukları özelliklere sahip biriyle tanışmak ve sanki daha önce de tanıyor gibi hissetmek, onun yanında çok huzurlu olmaya yorumlanır. Tanışıp ilişkiye başlayacağınız kişide aradığınız huzuru bulabilirsiniz. İlişkiniz varsa da sizle flört etmek isteyen birine yorumlanır.

Rüyada hep tanıdığın kişiye aşık olmak, eğer bu kişiden hoşlanıyorsanız ilerleyen günlerde duygularınızı açmaya ve ilişkiye başlamaya yorumlanır. Bir süredir bu kişiye duyduğunuz özlem biter ve onunla mutlu bir başlangıç yapılabilir. Ya da bu kişi gerçek hayatta hoşlandığınız biri değilse, ondan bir konuda iyilik görebilirsiniz.

Rüyada Hep Aynı Kişiye Aşık Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, daha çok sevilmek ve aşk hayatında kafanızın karışmasına yorumlanır. Sizin hoşlandığınız kişi farklı olabilir ve sizi seven kişinin de farklı olması sebebiyle çıkmazda kalabilirsiniz. İlişkiniz varsa ilişkinin geleceğine dair aklınıza şüpheler girebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuana dedi ki:

  Rüyamda ikidir bir anime karakterine aşık olduğumu ve sevgili olduğumu görüyorum.

 2. Aysima dedi ki:

  Rüyamda hamile olurmuşum çok çalışmaktan karnım daki bebek ölmüş karnım da hareketsiz bebek yere doğru sarkmış annemle yengem sana doğum yaptıralım dediler doğum yaptigimi gormuyorum ama bebek çok küçük prematüre olurmuş bem bebeğe bakmak istedim ölmüş bakma dediler. Bebeğin başına gidiyorum ağlıyorum onu severken bebek canlandı annem şaşırdı emzir onu hemen dediler emzirirken uyandım.

 3. Elif dedi ki:

  Rüyamda sevgilimden yeni ayrılmışım ve başkasına aşık oluyorum flört ediyorduk. Ve iyi ki ayrılmışım diyordum. Sevgilim gerçekten var ama rüyamdaki kişiyi tanımıyorum. Acaba gerçekten ayrılmam mı gerekiyor bu sıralar doğru kişi mi değil mi diye açıkça föstermesi için allaha çok dua ettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmak istemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status