Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, hiç kimseye muhtaç olmadan tek başına bir şeyler başarmak ve şeytanın bacağını kırmak anlamına gelir. Zamanında size yapılan haksızlıklara boyun eğdiyseniz bundan sonra her şey değişebilir. Patron ve üstleriniz ile aranızdaki ilişki değişebilir. Başkalarının gözünde saygınlığınız artar, önemli işler başarılır. Özellikle de sevdiğiniz insan sizi küçümseyerek baskı yapıyorsa benzer duruma düşebilir ve hayatınızdan çıkabilir. Sizi gerçekten seven ve hak ettiğiniz mutluluğu veren insanlar yanınızda olur. Rüyada cinsel ilişkiye girmek, geleceğiniz için yaptığınız seçimlerden pişman olmazsınız. Kişi ideallerine erişir, parlak bir istikbalin temelleri atılır. Rüyada biriyle birlikte olmak, makam mevki sahibi olmak demektir. Zamanında sizi üzen ve küçük gören insanlar şimdi pişman olurlar. Size karşı hal ve hareketleri değişebilir.

Rüyada tanıdığın biriyle ilişkiye girmek, makam mevki sahibi olmaya, sizi mutlu edecek olaylar yaşamaya yorumlanır. Tanıdıklarından da bir konuda iyilik görülebilir. Rüyada tanımadığın yabancı biriyle ilişkiye girmek, maddi yönden zarara uğramak, elinizden yüklü para çıkmasına yorumlanır. Rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek, birinden manevi destek görmek, ummadığınız insanların iyilikte bulunmasına yorumlanır.

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Evliliğinizde güvenin artması ve eşinizle aranızdaki bağın güçlenmesine yorumlanır. Birbirinize karşı duygularınız artar ve daha çok ilgi görürsünüz. Rüyada karısıyla ilişkiye girmek, manevi huzura erişmek, evinizde daha mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada kocasıyla ilişkiye girmek, işlerinin açılmasına ve evinize daha fazla para girmesi, düzenli işe yorumlanır.

Rüyada Sevgilisiyle İlişkiye Girmek

Sevdiğiniz insan ile ortak hayallerinize yakında erişmeye ve birlik beraberlik içerisinde olmaya yorumlanır. Sevgiliniz sizin mutlu olacağınız bir sürpriz yapabilir. Rüyada eski sevgilisiyle ilişkiye girmek, ciddi bir ilişkiye başlamak ve kıymet bilen bir eş adayına yorumlanır.

Rüyada Cinle İlişkiye Girmek

Evinizde huzurun kaçmasına ve yanlış insana güven duymaya yorumlanır. Gelecek günlerde ev içerisinde anlaşmazlık olabilir. Evli olanların ise eşleri ile aralarındaki problemler günden güne büyüyebilir.

Rüyada İlişkiye Girip Kan Gelmemesi

Yakında özel hayatınızın düzene girmesine, sonunda sevilip sayılmaya ve değer görmeye yorumlanır. Gönlü boş olanların da karşısına temiz kalpli biri çıkabilir. Hiç olmadığınız kadar mutlu olabilir, sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada İlişkiye Girmek İstememek

Sizi dolduruşa getirmeye çalışan insanlara karşı dikkatli olun. Yoksa özle hayatınızda sevdiklerinizi mutsuz edebilir, boş yere günahlarını alabilirsiniz. Asıl nedenini öğrenmeden birini suçlamayın çünkü altında başka sebepler çıkabilir.

Rüyada İlişkiye Girmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çevrenizdeki insanlardan daha üstün rütbe ve makam mevkiye yorumlanır. Pek çok insanı kıskandıracak başarılarınız olabilir. Aynı anda hem iş hem de özle hayatınızda şans sizden yana olur. Başkasına gerek duymadan sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. anonim dedi ki:

  rüyamda açık, meydanlık bir alanda oturuyordum, birden 5-6 ergen yaşta genç gelerek, üzerime çullandı, agzımı ve ellerimi kollarımı bantlayarak, kaçırdılar,park gibi bir yere götürdüler, (bu arada niye kimse beni kurtarmıyır diye düşünüyorum, çünkü açık sokak alanındayız) tecavüz etmişler (tecavüzü görmedim) sonra bırakmışlar, eski yere gelip, sonra bunları bulup teker teker öldürecegim diyorum yine aynı gece gördügüm diger rüyada da bu defa beton kamyonunun üzerindeyim, şöför kamyonu ile beni kaçırıyor, trafik yogun, diger arabalara bu kamyon şöförü beni kaçırıyor diye ellerimle işaret yapıyorum ama kimse beni görmüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanlarla aranızda anlaşmazlık çıkacağına yorumlanır.

 2. Kaan dedi ki:

  Rüyada boşandığım eşim ile cinsel ilişki gördüm tabirini yazar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyada pişman olduğu haberi gelebilir.

DMCA.com Protection Status