Rüyada Kapıyı Kapatmaya Çalışmak

Rüyada kapıyı kapatmaya çalıştığını görmek, sizin iyiliğinizi istemeyen ve hep eleştiren insanların hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Çalışma hayatında iş arkadaşları ile anlaşamayan ve verimli çalışmayan kişiler iş değişikliği yapabilir. İş ortamınızda da değişim olabilir ve daha rahat verimli bir çalışma ortamına sahip olunur. Huzur bozan insanlar çevrenizden uzaklaşırlar ve bu insanlara artık katlanmak zorunda kalınmaz. Rüyada açık kapıyı kapatmaya çalışmak, ödemelerinizde zorlanıyorsanız da ödemelerinizi zamanında yapmak ve maddi zorlukları geride bırakmaya yorumlanır. Zar zor ödemelerine yetişenlerin sonunda maddi durumları rahatlar. Rüyada demir kapıyı kapatmaya çalışmak, ön yargılarınızdan kurtulmaya yorumlanır. Asla olmaz veya asla yapmam dediğiniz bir şeyi de yapabilirsiniz.

Rüyada kapıyı kapatamamak, çevrenizdeki insanlardan manevi destek almaya ve rahat etmeye yorumlanır. Biraz daha temkinli davrandığınız konularda sevdikleriniz de sizi koruyup kollar. Sizi huzursuz eden ve güvenilmez insanlara karşı da yakınlarınız siz uyarıp koruyabilirler.

Rüyada Balkon Kapısını  Kapatmaya Çalışmak

Evinden memnun olmayanlar için yakında yeni bir eve taşınarak güzle komşular edinmeye yorumlanır. Komşuları ile iyi geçinemeyen veya yaşadığı yerden memnun olamayan kişiler yeni bir yere taşınabilirler.

Rüyada Kapıdan Geçtikten Sonra Kapıyı Kapatmak

Her türlü dedikodu ve iftiradan uzaklaşmak, üzerinize atılan iftiralar ve söylentilerin son bulmasına yorumlanır. Size bunu yapan insanlar varsa maskeleri düşer ve o kişiler ayıplanır. Tam tersi siz bu iftiralardan alnınızın akı ile çıkabilirsiniz.

Rüyada Kapıyı Kapatmaya Çalışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, her geçen gün huzurun artmasına ve huzur bozan insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Mahkemeniz varsa yakında iyi haberler gelebilir, haklı olduğunuzu herkes görür. Sizinle uğraşan insanlar artık kendi yoluna giderler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Gül dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim adamla beraber kapı eşiğinin önünde duruyordum. Bomboş bir yerdi sadece kapı vardı. Bana diyordu ki bu kapıdan geçmemiz lazım üzerimizdeki kötü şeyler arınacak. Sonra o geçiyordu ve geçince gülmeye başlıyordu. Ben geçemeden uyandım. Sevdiğim adam evli acaba bunun bir anlamı var mı?

DMCA.com Protection Status