Rüyada Makarna Satın Almak

Rüyada makarna satın aldığını görmek, yeni bir gayrimenkul yatırımı yapmak şeklinde yorumlanır. Şu günlerde birikimlerinizi değerlendirme kararı alabilirsiniz. Evli olan kişiler eşleri ile birlikte ev veya araba gibi yatırımlar yapabilirler. Eşiniz ile birlikte paranızı değerlendirebilirsiniz. Yüklü borcu olan kişiler ise borçlarının çoğundan kurtulurlar. Bir süredir beklediğiniz toplu parayı alıp borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Size ödemesi olan ve borçları olan kişiler de öderler. Maddi konularda hayırlı gelişmeler olur.

Rüyada marketten makarna almak, işsiz olan biri için yeni bir işe girerek eskisinden daha güzel paralar kazanmaya yorumlanır. Daha iyi maddi olanaklar elinize geçebilir, iş hayatında terfi alınabilir. İşi olanlar da iş hayatında iyi fırsatlar elde ederler. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, işinizin kazandığınız paranın bereketi artar.

Rüyada Makarna Satın Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında şansın yüzünüze güleceğine ve mal mülk yatırımı yapmaya yorumlanır. İşlerinizde güzel paralar kazanarak değerlendirme şansı elinize geçebilir. Kiracı iseniz ev satın alıp kendi evinize de taşınmanız söz konusu olabilir. Parasal olarak ailenizin veya sizin yaşadığınız sıkıntılar varsa biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ece dedi ki:

    Ruyada eve su basıyor,ve iki tencere makarna yapıyorum , kızımın o sırada kucağında çıplak erkek çocuğu var. Tabir ederseniz sevinirim:)

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya bol kazanca ve berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status