Rüyada Kaput Görmek

Rüyada kaput görmek, çok güvendiğiniz insanlardan iyilik görmeye ve koruyup kollayan birilerine yorumlanır. Özel hayatınızda hiç olmadığınız kadar kendinizi güvende ve de mutlu hissedebilirsiniz. İlişkisi olan kişiler sevdiği insandan büyük bir yardım görürler. Onun sayesinde istediğiniz bir şey gerçek olabilir. İş arayanlar da sevdiği insanın araya girmesi ile birlikte işe girebilirler. Rüyada araba kaputu görmek, yeni plan ve projelerinizde oldukça başarılı olmak ve sık sık seyahat etmek anlamına gelir. İş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile sürekli başka bir yere gidip gelmeniz gerekebilir. Bir süredir seyahat eden kişilerin seyahat sıklığı da artabilir. Evinizden daha sık ayrı kalmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada kabut bezi görmek, yeni bir işe girişmek ve heyecan duymak anlamına gelir. Sizi çok heyecanlandıran bir olay olabilir. Yeni bir kariyer planı çizmek ya da eğitim planı için heyecanlanabilirsiniz. Hobisi olmayan kişiler de yeni hobiler edinebilirler. Kendinizi farklı alanlarda geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Kaput Giymek

Hayra yorumlanır ve gelecek günlerde işlerinizin açılmasına, sıkıntıların ört pas edilmesine yorumlanır. Sorunlarınızı sevdikleriniz ile kendi içinizde çözebilirsiniz. Başkalarına duyurmadan problemler biter. Maddi yönden sıkıntıya düşenler durumlarını kısa süre içerisinde kurtarırlar. Bir süredir sizi üzen birileri varsa bu huylarından vazgeçerler.

Rüyada Kaput Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ortak yapılan işlerden hayırlı sonuçlar almak ve başkaları ile birlikte güzel işler başarmak anlamına gelir. İş hayatında güvenilir ortaklıklar ve dostluklar kurulur. Sizinle ortak iş yapmak için de teklifte bulunan birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Cihan dedi ki:

    Merhaba, Rüyamda sevdiğim kızı bir yerde yatarken görüyorum. Sonra kalkıp beni sağ yanağımdan sıkıca ve uzunca öpmeye başlıyor. Sonra ben onu sırtıma alıp yokuş tabir edebileceğimiz bir yerde taşımaya başlıyorum. Bu sırada üzerimi asker kıyafetli olarak görüyorum. Tabir edebilir misiniz?

DMCA.com Protection Status