Rüyada Katil Olmak

Rüyada katil olduğunu görmek, sevdiklerinizi üzecek bir şey yapmak ve kalp kırmak anlamına gelir. Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir ya da öfkenize hakim olamayarak yapacağınız şeyler yüzünden maddi ya da manevi yönden zarara uğrayabilirsiniz. Alınan ani kararlar veya öfkeyle yapılan şeyler yüzünden sonrasında pişmanlık duyulabilir, bir takım kayıplar ile sonuçlanabilir. Özellikle de iş hayatında aha sakin olmanız gereken bir süreç atlatabilirsiniz. Rüyada adam öldürmek, aynı zamanda beklentilerin boşuna çıkmasına ve bazı hayallerden vazgeçmek zorunda kalmaya yorumlanır. Çeşitli sebepler ile isteklerinizden vazgeçmeniz gerekebilir, bazı engeller ile karşılaşabilirsiniz. Size karşı yapılan bir haksızlık yüzünden de mağdur olmanız olasıdır.

Rüyada katil olan birini görmek, sizi üzmeye çalışan birine yorumlanır ve bu kişiye karşı sabrınız taşabilir. Sizi kandırmaya çalışan birine karış çok dikkatli olmanızda fayda var. Bu kişi sizin duygularınız ile oynayabilir, zor durumda bırakabilir.

Rüyada Katil Olmak Hapse Girmek

Sağlık sorunlarının bitmesine, uzun ve güzel bir hayat yaşamaya yorumlanır. Bazı sağlık problemleri olan kişiler doğru tedaviyi bulabilirler. Psikolojik açıdan da kendinizi daha iyi, mutlu ve umutlu hissedebilirsiniz, stres veren bir şey hayatınızdan çıkabilir. Rüyada katil olup hapse girmekten korkmak, önünüze çıkan bir takım engelleri aşmak demektir. Sizi hiçbir şey yıldıramaz.

Rüyada Katil Olup Kaçmak

Bazı korku ve endişelerinizi tez zamanda geçmişte bırakmaya yorumlanır. Başarısız olma endişesi yaşıyor olabilirsiniz ya da yalnız kalma korkusu olabilir. Fakat bu ruh halinden tez zamanda kurtulabilir, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Rüyada katil olup polisten kaçmak, bazı hataları telafi etmeye yorumlanır. Zamanında yaptığınız riskli işlerden de sıyrılabilirsiniz.

Rüyada 2 Kişiyi Öldürmek

Sizi çok seven insanların kalbini kırmak anlamına gelir. Bir şekilde sabrınız zorlanabilir, bu sebeple de hiç beklenmedik bir tepki ile karşılaşabilirler.  Hiç tahammülünüz olmadığı herhangi bir konuda yeniden sabrınızı zorlayan birileri olabilir. İki kişi arkanızdan dedikodu yapabilir.

Rüyada Katillikle Suçlanmak

Sizin hiç suçunuz günahınız olmadığı halde bazı suçlamalar ile karşı karşıya kalmak anlamına gelir. Size karşı yapılan bazı haksızlıklara anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Ancak sizi çekemeyen kişiler bilhassa size karşı şansını zorlayabilir. Rüyada katil olmakla suçlanmak, bazı yorumcular tarafından da sizi ailenize ve sevdiğinize şikayet edecek birine yorumlanır. Bu kişi ilişkinizi bozmaya çalışabilir.

Rüyada Katil Olup Ağlamak

Bir zamanlar yapılan hataları tekrar etmemek ve doğru yolda olmaya yorumlanır. Hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmazsınız. Özellikle de sizden beklentileri düşük olan birileri varsa bu kişilere aslında bazı şeylerden ders aldığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Rüyada Katil Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, istemeden de olsa öfke ile kalkıp zarar ile oturmaya yorumlanır. Sevdiklerinizin kalbini kırabilir, bir anlık sinir ile hata yapabilirsiniz. Bu sebeple maddi ya da manevi yönden kayıplarınız olabilir, zor durumda kalabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Çağla dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım ile ormanlık yerlerden kaçıyoruz harabe bir ev buluyoruz oraya saklanalım diyoruz. Sonra karşı evden bi kadın saçma sorular sorup bizi durduruyor. Harabe binanın içine gelip bizi tutuyolar siz tvdekilersiniz diyorlar. Ben de beni tutan adama vurup kaçmaya çalışırken sonra arkadaşıma dönüp ağlıyorum ve daha fazla kaçamayız diyorum. Oradaki insanlara bilerek yapmadım diyorum.( Birini öldürmüşüm ve tvye çıkmışız arkadaşımla rüyada)

 2. Melike dedi ki:

  Rüyamda ablam nefsi müdafaa için birini öldürüyor bende suçlanıyorum yakalanıyoruz sonra kaçıyoruz engeller oluyor kaçmaya çalışıyoruz kaçarken gerçekten katil oluyoruz birkaç kişiyi öldürüyoruz hapse girmekten korkuyoruz

 3. Ali dedi ki:

  Rüyamda katil olmuşum kaçar ken polis beni yaka liyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine öfkenin dinmesine yorumlanır.

 4. Zeynep dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eski oturduğumuz evdeydim, yatağın altına gizlenmiştim ve bi anda çıkıp 5 kadar siyah kostümlü adamı öldürüp oradan kaçtığını hatırlıyorum. Biriyle boğulup elinden silahı alıp öyle vurdum. Elimde ki silah şok etkisi bırakan cinstendi. kaçarken yanıma kardeşimi alıp kaçtım 😔 Hala etkisindeyim katil olduğumu hissetmek dehşetti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanların yalan söylediğini anlamaya yorumlanır.

 5. Alperen Acar dedi ki:

  Rüyamda 12 13 lu yaslardaydim ve kendi yasimda bir cocugun sunnet dugunune gidiyorum. Bu cocukla bi tepede tartışmaya basliyoruz ve cocugu dövüyorum daha sonra cocuk tepenin ucunda bulunun korkuluklarin arkasina geciyor ve beni burdan aşağı atamazsin diyor. Çocuğun yuzune 2-3 yumruk atıyorum ve cocuk tepeden aşağı düşüyor. Kimse beni farketmiyor ve ordan uzaklasiyorum tekrar düğün alanina gelip olaylari takip etmek istiyorum. Çocuğun anne babasinin ağlayışını görünce üzülüyorum oradan uzaklaşıyorum kaçıyorum ama yaptığımdan cok pişman oluyorum. Benim katil olduğumu bulamiyorlar yani kısaca yakalanmiyorum ama Katil oldum hem kendi geleceğimi yaktim hem bir çocuğun canina kıydım diyerek çok üzülüyorum pisman oluyorum Allah’ım ben katip değilim nolur rüya olsun bunlar derken uykum aciliyor ve ruya gördüğümü farkediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayalleri hayata geçirmek ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status