Rüyada Padişahın Oğluyla Evlenmek

Rüyada padişahın oğluyla evlendiğini görmek, makam mevki sahibi insanlardan iyilik görmeye ve işlerinizde güzel fırsatlar elde etmeye yorumlanır. Size yol gösteren ve yardımda bulunan biri olabilir. İş hayatında otoriter bir insandan iyilik görülebilir. Örneğin sizdeki ışığı ve başarıyı gören ve size inanan biri büyük bir sorumluluk verebilir. Çalışma hayatında sürpriz fırsatlar elinize geçebilir. Aynı şey okuyanlar için de geçerlidir. Eğitim hayatında başarılı bir yol çizebilirsiniz. Size güvenen insanların desteği ile önemli bir kariyer temelleri atılır. İleride maddi sıkıntı çekilmez, güzel bir kariyere sahip olunur.

Rüyada şehzade ile evlenmek, bekar olanlar için hayırlı bir talip haberi almaya yorumlanır. Kariyeri iyi ve çevresi tarafından tanınıp sevilen bir insan size talip olabilir. Evli olanlar ise eşlerinin başarılarına şahit olurlar. Eşiniz iş hayatında güzel başarılar sağlar ve evinizde maddi durumunuz düzelir. Sosyal statünüz yükselebilir ve daha rahat geçim olur.

Rüyada Padişah Gelini Olmak

Ev hayatında konfora ve rahata erişmeye, eşinizden yana çok şanslı olmaya yorumlanır. Eşinizin size karşı ilgi alakası artabilir ve güzel haberler ile eve gelir. Bekar olanlar ise iyi bir ailenin çocuğu ile evlenirler, mutlu bir yuvaları olur. Evlendikten sonra eşiniz size karşı çok ilgili olabilir ve sizi her daim önemseyip sevecek biri ile yollarınız kesişir.

Rüyada Padişahın Oğluyla Evlenmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evlilik hayatında mutlu mesut olmaya ve eşinizin ailesinin de size karşı ilgi alakasının çok iyi olacağına, el üstünde tutulacağınıza yorumlanır. Bekar olanlar hayırlı bir talip adayı ile tanışırlar. Evli olanlar da eşleriyle eskisinden daha iyi geçinirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Tuğba dedi ki:

    Rüyamda ablam ile eski bir camiye cuma namazına gittik. Ucu ucuna yetiştik ezan okunuyordu. Kadınlar bölümüne giremedik ama erkekler bölümünde arka tarafta duran kadınlar vardı. Onların yanına durduk biz de. Sonra namazı kılıp çıktık. Sonrasında ablam ile hamam ve minare karışımı bir hastaneye gittik. Orada ablamın nişanlısı vardı ikisi de hastasıyla alakalı bi sorun yaşamıştı polisler vs vardı. Sonra ben oradan çıktım bir anda kendimi yeşil uçsuz bucaksız bi arazide buldum. Yanımda padişah şeyhülislam ve şehzade vardı. Yine cuma namazını kılacaktık. Bu arazide cami de vardı ve doluydu. Ama bahçede de bir sürü insan saf tutmuştu. Bin kişi felan vardı herhalde. İmam mavi işlemeli bir kıyafet giymişti. Namaza başlamışlardı. Biz de onların önüne durduk. Bir anda fark ettim ki padişahın şehzadenin şeyhülislamın önüne durmuşum. Bu yüzden selam verdim. Ve kıblem yanlışmış. Sonra şehzadenin yanına geçtim. Kıblemi düzelttim. Şehzadenin yanına geçince kabul olur herhalde sonuçta eşim olacak diye aklımdan geçirdim. Namaz kıldığımız yerde daha arkaya gidemiyordum çünkü. Ama namaz kıldkça secde ettiğim yer ayrılmaya başladı. Şeyhülislam da secde ettiğim yeri sabitlemeye yardım ediyordu ama bunu gözleriyle yapıyordu. Ben de zor da olsa namazı tamamladım. Sonra da uyandım. Hayrolsun

DMCA.com Protection Status