Rüyada Kesmek Görmek

Rüyada kesmek görmek, ayrı kaldığınız insanlar ile bir araya gelmeye ve hasret gidermeye yorumlanır. Ailesinden ayrı yaşayan kişiler de yakında ziyaretlerine gidebilirler. Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayanlar akrabalarından düğün dernek için davet alabilirler. Görüşemediğiniz insanlar ile bir araya gelerek onlardan hayırlı haberler alabilirsiniz. Rüyada bir şey kestiğini görmek, tez zamanda istediğin bir şeye kavuşmak ve kötü geçen zamanın ardından her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Bir süredir içinde bulunduğunuz sıkıntılar son bulur. Bunun yerine her şey düzene girer, dertler biter. Sırtınızdaki yükten kurtulabilirsiniz.

Rüyada kendini kesmek, zamanında kendinizi düşünmeyerek aldığınız kararlar yüzünden pişman olmak ve bir şeyleri değiştirmek demektir. Yarım kalan hayalleriniz için yeniden hırs yapabilirsiniz. Rüyada vücudunun bıçakla kesilmesi, ummadığınız insanlardan kötülük görmek demektir. Zamanında değer verdiğiniz insanlar şimdi size sırt çevirebilirler.

Rüyada İnsan Kesmek

Birinden iyilik görmek ve vefalı dost kazanmak demektir. Bu kişiyi tanıyorsanız ondan çok büyük bir iyilik gelebilir. Rüyada insan boğazı kesmek, hakkınızda olur olmaz laflar söyleyen birinin gelip özür dilemesine yorumlanır. Rüyada insan kurbanı kesmek, maddi yönden güçlenmek ve sevdiklerinizi de zor durumdan kurtarmak demektir.

Rüyada Bebek Kesmek

Sizin iyi niyetinizi kullanmaya kalkan insanlara karşı dikkatli olun. Çok üzüldüğünüz bir konuda şimdi yeniden gönlünüz iyi olur. İçiniz rahat eder ve yeni bir başlangıç yapma kararı alabilirsiniz. Büyük bir istek gerçekleşebilir.

Rüyada Bacak Kesilmesi

Çok çalışıp çabalayan kişiler için yakında rahata erişmesi, sefa içerisinde yaşamasına yorumlanır. İş hayatında görevleriniz azalabilir, zor günler geride kalır. Kendi işini yapan kişiler de işlerinde başarılı olurlar.

Rüyada Kurban Kesmek

İçinize dert olan bir konuda kendinize haksızlık yaptığınızı anlarsınız. Size kötülüğü dokunan insanlar hayatınızdan çıkar. Her işinizi baltalamaya çalışan insanların da maskeleri düşer. Kim dost düşman belli olur. Rüyada koyun kesmek, üzüntüden kurtulmak ve aile içinde birlik beraberliğe yorumlanır. Rüyada et kesmek, sabır edip beklediğiniz bir konuda çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Kesmek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan büyük hataları telafi etmek ve sevdiklerinizin gönlünü alacağınıza yorumlanır. Sevdiğiniz insanlar ile aranızdaki sorunlar biter. Yeniden görüşüp gidip gelmeye başlarsınız. Ortaklıklarda sorun yaşayanlar ise kendi işlerini kurabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Gül dedi ki:

    Rüyamda kafeye annemin yanına gittim annem bi tane adamla yemek yemiş ama hesabı ödeyemrmiş ben geldim kasaya elimde bi sürü kağıt para vardı sonra garsonla kavga ettim poliste arkamızdaydı başka insanlar para verdi ödeyelim diye sonra tekrar kavga etmeye başladık ben kavga ettiğim garsonu ve başka garsonu boğazından kestim kaçtım ordan

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya ailenize maddi destekte bulunmaya, borcu olan birine yardım etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status