Rüyada Kusmak

Rüyada kustuğunu görmek, kin ve nefretten kurtulmaya, samimi gelmeyen ve yalan dolan içerisinde olan insanların hayatınızdan uzaklaşmasına yorumlanır. Sürekli moralinizi bozan ve huzurunuzu kaçıran insanlar varsa yakında maskeleri düşer. Yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Size karşı haksızlık yapan birine karşı da sabrınız taşabilir, ağzınıza geleni söylemek ve aranızdaki ipleri koparmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada kusmak istemek, ayrılık kararı almak demektir. Bu sevdiğiniz insandan ya da yaşadığınız şehir veya işten ayrılık olabilir. Eğer memnun olmadığınız ve stres veren bir şey varsa hayatınızdan çıkarma cesareti gelir. Rüyada birini kusarken görmek, maddi manevi külfet olan birinin kendi başının çaresine bakmasına yorumlanır. Sözünüzü dinlemeyen biri varsa yollarınız ayrılabilir.

Rüyada kusmuk görmek, size emanet edile bir şey varsa geri iade etmek anlamına gelir. Bu yüklü bir borç da olabilir. Birinden aldığınız borç para altın varsa yakında teslim edilir. Başka bir emanet veya verilen söz de tutulur. Mal mülk kaybı son anda önlenir.

Rüyada Kusamamak

Baskı ve korkuya yorumlanır. Size baskı yapan ve gözünüzü korkutmaya çalışan birileri olabilir. Gelecek günlerde alacağınız bir karar karşısında da büyük bir tepki ile karşılaşabilir, üzüntü duyabilirsiniz. Ayrılmak isteyenler için ayrılık zor olabilir.

Rüyada Tuvalette Kusmak

Çok zorlandığınız işlerinizin yakında tamamlanması ve zor görevleri bitirmeye yorumlanır. İş hayatında da stresli bir süreç geride kalır. Başka insanların hatalarını telafi edebilirsiniz. Yarım bırakılan işler tamamlanır.

Rüyada Kan Kusmak

Birine yapılan bir haksızlık varsa bundan dolay pişman olup vicdan azabı duymaya yorumlanır. Başka birinin hakkı olan bir şeye sahip olan ya da başka sebeplerle birine haksızlık yaptığını düşünenler sonradan pişmanlık duyabilirler. Bu durum uykunuzu kaçırabilir.

Rüyada Beyaz Kusmak

Aile içindeki sıkıtılar, gam ve kederden uzak durmaya yorumlanır. Aile fertleri veya akrabalar arasından sizinle konuşmayan küs kişiler varsa yakında barışabilirsiniz. Evlenmek üzere olanlar ailelerin engelleri ile karşılaşabilirler.

Rüyada Yeşil Kusmak

Size verdiği sözleri tutmayan biri yüzünden çok zor durumda bırakılmaya yorumlanır. Çok güvendiğiniz biri gözünüzde değerini düşürebilir. Çalışma hayatında da büyük sıkıntılar, olabilir, patronunuz ile anlaşmazlık yaşanabilir.

Rüyada Sarı Kusmak

Para sıkıntısı çekmeye, elinizden para çıkmasına yorumlanır. Sizin paranızda malınızda mülkünüzde gözü olan kişiler yüzünden maddi durumunuz sarsılabilir. Başka birinin borcunu ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Siyah Kusmak

İç sıkıntılardan kurtulmak ve içinizdeki kinden öfkeden uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi sürekli günaha sokan olur olmaz şeyler ile üzen kişiler hayatınızdan çıkabilir. Yapılan haksızlıklar biter ve sonunda içiniz rahat eder. Moralinizi bozan etkenler ortadan kalkar.

Rüyada Pirinç Kusmak

Kazandığınız para ile yatırı yaparak borca girmeye ve geleceğinize dair iyi şeyler yapmaya yorumlanır. Gün geçtikçe geliriniz çoğalabilir. Rüyada pirinç pilavı kusmak, birikimlerin gün gelip işe yaraması demektir.

Rüyada Bal Kusmak

İlim irfan sahibi bir insan olmak ve dini görevlerini yerine getirmek, manevi duyguların ağır basmasına yorumlanır. Gün geçtikçe yapılan iyi işlerden hayırlı haberler gelir. Sizi seven dostlarınıza da iyiliğiniz dokunabilir, hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Kusmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, gece yatağa yattığınızda uykunuzu kaçıran ve huzurunuzu bozan bir konuda artık rahatlama olmasına, yastığa başını rahat koymaya yorumlanır. Manevi yönden huzursuzluklar biter, kötü insanlar hayatınızdan çıkar. Borcu olanlar ise borçlarından kurtulurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Emre dedi ki:

  Rüyamda ailemle akşam yemeği yerken abimin sadece bemim yediğim tabağın içine kusması ne anlam ifade eder ?

 2. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda ekmeğin içinden saç kılı çıktığı için midem bulandı ve kustum. Normal kusmuk renginde kısa süreli kustum. Hamileyim bu arada. Kötü bir anlamı mı var? Aile içi sorunlarım da çok.

 3. murat dedi ki:

  Rüyamda siyah havyar kustuğumu ağız dolusu ve onlarla yazı yazıldığını gördüm. Ne anlama gelir. Yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların kapanmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status