Rüyada Kuzenini Görmek

Rüyada kuzen görmek, aile içerisinde sürekli bir kıyaslama olmasına ve bu yüzden üzerinizde baskı hissetmeye yorumlanır. Ailenizin sizden beklentileri gün geçtikçe artmaya başlayabilir. Bu yüzden mutsuzluğa düşebilirsiniz ve sizi başarısız göstermeye çalışan kişiler de olabilir. Moralinizi bozmaya çalışan ve sizin hakkınızda olumsuz cümleler kuran insanları çok dikkate almamaya gayret edin. Yoksa sizi olduğunuzdan başka birine dönüştürmeye çalışabilirler. Rüyada kendi kuzenini görmek, kuzeniniz ile aranız bozuksa barışmaya ve daha sık görüşmeye başlamaya yorumlanır. Ondan daha sık haber alıp haberleşebilirsiniz. Rüyada başkasının kuzenini görmek, yeni insanlar tanımaya ve sosyal çevrenizin artmasına yorumlanır. Sizinle tanışıp görüşmek isteyen birileri de olabilir.

Rüyada kuzen ve akraba görmek, aileniz ile anlaşamadığınız bir konuda uzlaşmaya varmak ve onların da beklentilerini karşılamaya yorumlanır. Rüyada kız kuzen görmek, aile içinde çıkan dedikodular yüzünden moral bozukluğuna ve kalp kırgınlığına yorumlanır. Ailede bazı insanlardan bir şeyler gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Rüyada erkek kuzen görmek, maddi olanakların çoğalmasına ve akrabalarınıza da maddi destekte bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Kuzeninin Eşini Görmek

Aile içerisinde sözünüzün geçmesine ve kuzeninizi de bir konuda uyarmaya yorumlanır. Onun bir hatasını söylemeniz ve uyarmanız gerekebilir. Rüyada kuzeninin kocasını görmek, kuzeninizin sizi davet etmesine ve yakın zamanda görüşmeye yorumlanır. Rüyada kuzeninin karısını görmek, birbirinize gelip gitmek ve haberleşmeye yorumlanır.

Rüyada Kuzeninin Ölmesi

Size sürekli engel olan ya da engel olmaya çalışan hane içerisinden bir akrabaya yorumlanır. Bu kişi sizden aldığı lafları diğer akrabalara yetiştiriyor olabilir. Rüyada kuzeninin öldüğünü görmek, kendi kuzeninizin uzun bir ömrü olacağına ve sağlığa kavuşmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş kuzenini görmek, aile içerisinde sıkıntıların aşılmasına ve daha mutlu olmaya, kuzeninizin ailesinden de hayırlı haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Kuzeni Öpmek

Para sıkıntısından kurtulmaya ve işlerinizin açılmasına yorumlanır. İş hayatında sorunlarınız biter, hanede ekonomik yönden güçlü biri size yardımcı olabilir. Rüyada kuzeniyle yakınlaşmak, kuzeniniz ile sorunlarınızı aşmak ve çok iyi anlaşmaya başlamaya yorumlanır. Size kendi dertlerini açabilir. Rüyada kuzeniyle ilişki görmek, hane içerisinde yaşanacak olan can sıkıcı bir olaya ve bazı insanlar ile küslüğe yorumlanır.

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek

Gelen dedikodular yüzünden hane içerisinden bazı insanlar ile aranız açılabilir. Size iftira atan ya da hakkınızda olur olmaz konuşup hane içerisinde kötüleyen birileri olabilir. Bu yüzden aile içi sorunlarınızı kendi içinizde çözmenizde fayda var.

Rüyada Kuzenle Tartışmak

İş ya da eğitim hayatında her şeyin yoluna girmeye başlamasına yorumlanır. İşlerinizi baltalamaya çalışan kişiler varsa bu isteklerine ulaşamazlar. Kötü kalpli kişiler sizden uzak durur. Rüyada kuzenle kavga etmek, kuzeniniz ile aranızı bozmak isteyen birine yorumlanır. Bu kişi sizi dolduruşa getirmeye kalkabilir. Rüyada kuzeni dövmek, elinizden mal mülk ya da para çıkmasına yorumlanır. Para sıkıntısı çekilebilir.

Rüyada Küs Olduğun Kuzeni Görmek

Eş dost akrabaya iyilik yapmak ve maddi destekte bulunmaya yorumlanır. Bir zamanlar size iyilik yapan akrabalarınıza şimdi sizin iyiliğiniz dokunabilir. Rüyada kuzenle barışmak, gerçek hayatta da kuzeniniz ile konuşmuyorsanız bir vesile ile barışmaya yorumlanır. Aranızdaki sorunları çözebilir, yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Kuzenin Evlenmesi

Ailenizden bir süreliğine ayrı kalmaya ve özlem duymaya yorumlanır. İş ya da eğitim gibi sebepler ile başka bir yere yerleşmeniz gerekebilir. Rüyada kuzenle düğüne gitmek, bekar olan kişiler için evlenmeye yorumlanır. Kuzeniniz bekar ise tez zamanda evlilik haberi gelebilir. Evli ise de bebek müjdesi alınabilir.

Rüyada Kuzenini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zor zamanları geride bırakmaya ve geleceğe daha umutla bakmaya, aile içerisinden de takdir görmeye yorumlanır. Aile içerisindeki baskı ve kıyaslama bitebilir, kendi istekleriniz için verdiğiniz mücadele sonucunda hiç keşkeniz olmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Suskun dedi ki:

  Hocam hayırlı günler iki deda olfu kuz kuzenimi görüyorum rüyamın ilkini pek hatırlamıyorum ama ikincisinde aile fertlerim bizi bir araya getirmişler yani birleştirip beğendirmek normaldede ailemde bnede kızla evlenmek niyetimdeyim hocam.

 2. Mahsum dedi ki:

  Meraba Hocam Simdi Benim Rüyam Sürekli Ara Sıra Hep Kız Kuzenimle Rüyada Sevgili Gibiyim.Bile Bildiginiz Aşık Oluyorum ona Rüyada.Ama Gercekte Oyle Alakalı Bir Durumum Yok.Acaba Bu Neye İsarettir.Bu Ruya Neye İsarettir.Hayramı Şerremi.

  1. admin dedi ki:

   İş veya eğitim hayatında başkalarını şaşırtmak, artık kıyaslanmamaya yorumlanır.

  2. Htc dedi ki:

   Bende çok merak ediyorum ayni şekilde bende uzun zamandır bu tarz rüyalar görüyorum

DMCA.com Protection Status