Rüyada Meyve Toplamak

Rüyada meyve topladığını görmek, bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya, kısmetli olmaya yorumlanır. Kafanıza takılan parasal konular tez zamanda çözülür. Özellikle de yapılan yatırımlardan kar elde edebilir, mal mülk konusunda da şanslı olabilirsiniz. Rüyada meyve toplayan birini görmek, birinden iyilik görmek ve bu kişinin iş hayatınıza yönelik size yardımının dokunmasına yorumlanır. İşsiz olanlar için aracı vasıtası ile işe girmelerine yorumlanır. Rüyada başkasının meyve topladığını görmek, kazancınızı başkaları ile de paylaşmak ve birilerine iyilik yapmak anlamına gelir. Örneğin ailenizin eksikleri ve ihtiyaçları için harcamalar yapabilir, onların mutlu olacağı şeyler alabilirsiniz.

Rüyada meyve sebze toplamak, çok güzel haberler almak ve enerjinizin yüksek olacağına, işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır. İşlerinde bir takım aksaklıklar yaşayan kişiler için artık bunlar geride kalır, şans sizden yana olur ve zorluklar atlatılır.

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Şimdiye kadar çok emek verilen bir işte başarıya ulaşarak herkesi memnun etmek ve ailenizin de sizin adınıza çok sevinmesi demektir. Evli olanlar çoluk çocukları için güzel yatırımlar yaparlar. Onları daha iyi şartlarda yaşatma imkanı elinize geçebilir.

Rüyada Yerden Meyve Toplamak

İş hayatında mücadelenin azalmasına ve artık kazancın sağlamlaşması, düzenli bir kazanç elde etmeye yorumlanır. Artık işlerinizdeki risk de azalabilir, makam mevki yükselmesi olabilir. Eğitim hayatı devam edenler başarıları ile ailelerini gururlandırırlar. Rüyada topraktan meyve toplamak, çekilen cefanın ardından elde edilen güce ve berekete yorumlanır. Bir zamanlar canınızı dişinize takarak çalışıp çabaladığınız işerinizde şimdi çok güzel geri dönüş alabilirsiniz.

Rüyada Meyve Toplamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, Rızkın bollaşmasına ve evinizde her geçen gün bereketin artacağına yorumlanır. Borcu olanların borçları azalır, ödeme bekleyenlerin ödemeleri zamanında ellerine geçer. Parasal endişe ve sıkıntılar biter, kafanız rahat eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Aysenur dedi ki:

  Ruyamda herkez kitlikla imtihan oluyor ama hep birlikteyiz ve mutluyuz birden bir nida yiyin ve riziklanin diye evden dışarı cikiyorum heryer dağlik ,yeşillik Rabbimiz bir çeşit meyve yolladı sabrimizin karşılığı olarak ama heryer o meyve hem yerden hem gökten geldi evimizin çatısı bile doldu bı tanesinin tadına bakayım dedim dışı yeşil içi göz göz yumuşacık ve tadı o kadar güzel ve baldan daha tatlıydı Çantama doldurdum ve Rabbimize şükür ettim ve uyandım yorumunuz için şimdiden tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında bazı sıkıntılardan kurtulmaya, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 2. anonim dedi ki:

  sayın yorumcu, ben genellikle rüyamda bazı meyveler görüyorum, ancak mor renkli meyveler, aşırı olgunlaşmış, taneli meyveler, bir tık sonrası çürüme olan, çürümeye yakın, olgun ve yumuşamış meyveler (kiraz, mor üzüm, kaysı vb)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve borçlarınızın kapatmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status