Rüyada Necaset Görmek

Rüyada necaset görmek, mal mülk konusunda şansın açılmasına, elinize kısa sürede toplu para geçmesine ya da biriken borçları ödemeye yorumlanır. Maddi yönden önemli bir rahatlama söz konusu olur. Elinize geçen parayı iyi değerlendirdiğiniz takdirde parasal sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ancak paranızı harcarken temkinli olun, gereksiz harcamalar yapmayın. Yoka tam tersi maddi yönden sıkıntıya düşebilirsiniz, borçlarınızın daha da artmasına karşın çaresizlik olabilir. Rüyada başkasının necasetini görmek, dikkatli olduğunuz takdirde dert ve beladan uzak durmaya yorumlanır. Ancak çok dikkatli olmanız gerekecek.

Rüyada necaset kokusu, konfor ve lüks içerisinde yaşamaya, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Tez zamanda gelecek haberler ile birlikte mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Rüyada necaset bulaşması, şans ve kısmetin açık olmasına, başarının çok yakın olmasına yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler de ticari hayatta başarılı bir döneme girebilirler.

Rüyada Elinde Necaset Görmek

Rahat bir hayat sürmek, aile içerisinde mutlu mesut geçinip gitmek olarak yorumlanır. Ağzınızın tadı yerine gelir ve ev içinde neşe sohbet artar. Haneden gelen bazı haberler de ev içerisinde mutluluğa sebep olabilir. Bu evlilik ya da çocuk müjdesi gibi önemli bir haber olabilir.

Rüyada Evde Necaset Görmek

Yapılan gerekli harcamaların sonrasında size geri dönüşü olacağına yorumlanır. Aynı zamanda bir zamanlar alınan yatırım risklerinden sonra da kar elde etmeniz olasıdır. Maddi açıdan sürprizler söz konusu olabilir.

Rüyada Necaset Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, elinize geçen olanakların kıymetini bildiğiniz takdirde daha fazla kısmet ile karşılaşmak, müjdeli haberler almak gibi anlamlara gelir. İş hayatında daha iddialı olabilir, başkalarının dikkatini çekecek kazançlı işler yapabilir, gelirinizi artırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tural dedi ki:

  salam. Ruyamda gordum ki tuvalet ariyorum. Birileri bana tuvalet gosterir ev ben girerken icerisi cok pi s. Her yer necasetle dolu. Bir yer bulum necaset yaparken ayagima bulasdi ve ben temizlemeye calisiyorum. Bu ne demek??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz kişilerle barışmak ve borçtan kurtulmaya yorumlanır.

 2. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda tuvaletlerden necaset temizledim,elimi değdirmeden. Tuvaleti temizledikten sonra kendim girdim kapıyı kapattım. Birden üst katın tuvaletinden kafamdan aşağı necaset döküldü. Tuvalet taşmış üst katta. Borusu aşağıdan geçiyormuş. Sonra öfkeyle saçlarımı suya tutuyordum.

  1. admin dedi ki:

   Borç ve dertten kurtulmaya yorumlanır.

 3. Gunel dedi ki:

  Ruyada necaseti agizdan cikarmak ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Zamanında yapılan dedikodulardan pişman olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status