Rüyada Ölmüş Birini Çamaşır Yıkarken Görmek

Rüyada ölmüş birini çamaşır yıkarken görmek, her türlü fesatlıktan ve dedikodudan uzak kalmaya yorumlanır. İnsanların eline hiçbir şekilde laf veya koz verilmez. Sizin sırlarınızı öğrenmeye çalışan ve kirli çamaşırlarınızı ortaya dökmek isteyen kimseler varsa da hiçbir şey bulamazlar. Sizi kıskanan ve açığınızı yakalayan her kim olursa olsun bir zarar veremez. Size ve ailenize karşı ön yargılı kimseler varsa bu kişilerin ön yargıları ortadan kalkıp size yakınlaşmaya çalışabilirler. İyi niyetiniz ve kalbinizin temizliği başkaları tarafından da görülür. Rüyada ölünün çamaşır yıkaması, hayırlı haber almaya ve sıkıntılarından arınmaya yorumlanır. Kişi dertlerinden kurtulur ve hayatına yeni bir sayfa açar. Hataları varsa telafi edip vicdani huzuru bulur.

Rüyada ölmüş biriyle çamaşır yıkamak, aile içerisinde neşe ve sohbet muhabbetin artmasına yorumlanır. Kişi hem kendi ailesi hem de eşinin ailesi veya diğer akrabaları ile iyi geçinir. Kötü kimselerden uzaklaşır. Sorunları olanlar ise aile içerisinde hiç kimseye duyurmadan çözmeyi başarırlar.

Rüyada Ölmüş Anneyi Çamaşır Yıkarken Görmek

Aile fertleri ile iyi geçime ve rahata ermeye yorumlanır. Kardeşleriniz varsa onlara destek olabilir, mutlu günlerinde yanlarında yer alabilirsiniz. Zamanında annenizin çok istediği bir şey de başarılabilir, hayırlı evlat olunur.

Rüyada Ölmüş Bir İnsanın Çamaşırlarını Yıkamak

Başkalarını kötü durumdan kurtarmak ve iyilik yapmaya yorumlanır. Maddi ve manevi çaresizlik içerisinde bulunan kimselere iyiliğiniz dokunabilir. Maddi durumu kötü olan kimselerin eline fazladan para geçebilir, miras alınabilir.

Rüyada Ölmüş Birini Çamaşır Yıkarken Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, daha çok hayır işinde bulunmaya ve rahata erişmeye yorumlanır. Kendi mutluluğunuzun yanı sıra sevdiklerinizin mutluluğu için de çaba gösterebilirsiniz. Size güvenen insanların sayısında artış olabilir ve herkes tarafından sevilir sayılırsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Merve dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annem rengli çamaşirlarimizi yikamiş hertarafa asmişti ne demek acaba.

 2. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ölmüş olan teyzemin kızını gördüm annesinin evine gelmiş bembeyaz çamaşırlar yıkamış ve onları aşmış o kadar beyazki çamaşırlar gözlerimi alıyor Gülay çamaşırları nasıl yıkadın elde yıkadım diyor ondan beyaz sonra ona sarıldım çok özlediğimi söyledim oda bana bende seni çok özledim dedi ne anlama geliyor rüyam teşekkürler

 3. Nigar dedi ki:

  Ruyamda vefat etmiş bi akrabamin kiyafetini camaşir yikadiğini gordum ve bu gordugum ruya neye yorumlenir?

 4. Talin Albayrak dedi ki:

  Merhaba yıllardır rüya görmedim. Bu gece yarısı görmüş olduğum rüyanın etkisiyle uyandım. Annemi gördüm yatağında altına işemis canım annemi yatağından kaldırıp temizlemek istiyorum ama nafile annem işediğini kabul etmiyor ve inatla kalkmıyordu. Bu arada ayağımın dibinde sular var ve annemin sarı tişi suya karışmış çaresizlik içinde düşünürken canım rahmetli babamın geldiğini ve ne olduysa bileklerimize kadar gelen suyun içinde annemin çamaşırını yıkarken görüyorum baba yoruldun deyip çamaşırları berrak suyun içinde ben yıkamaya devam ediyorum. Bu arada beş kardeşiz ve her birinizin kendi ailesi var ama gördüğüm rüya da ben annem ve canım rahmetli babam vardı sadece. Şimdiden teşekkür ederim.

 5. Murat dedi ki:

  Bu gece rüyamda vefat edeli 20 yıl omuş babamı gördüm şuan oturdum evin kapısında ictarafta salonda çömelmiş büyük legende çamaşır yikiyodu obeni görmedi bendede ona bakıp yanından geçtim

 6. Güngör dedi ki:

  Rüyamda olmuş babaannem tüm çamaşırları kendi evinin taş bahçesine yigmis islatmis.yikiyacak tam o sırada ben de ziyaretine gittim .bunu gördüm. Kendisi 1996 yılında oldu ama ben hala hep babaannem sevdiğim için görürüm ruyalarimda tesekkur ederim yorumunuz icin
  .

 7. Esma dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babannemin evine gittiğimde onun ölmemiş ve çamaşır yıkarken gördüm

 8. Hasan gezer dedi ki:

  Rahmetli babam… Rüyamda çamaşır yıkıyordu. Ben ona engel olmaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize temiz haber gelmesine, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 9. Selma dedi ki:

  Rüyamda rahmetli kayinvalidem ve kayinpederim merdaneli camasir makinesinde camasir yikiyordu, ben de yardim ettim. Esimde diger odayi duzenlemis bir suru mavi dosyayi raflara dizmisti..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine ve maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 10. Sabina dedi ki:

  Ruyada ölmüş annemin babamın elbiselerini yıkadığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 11. Sema dedi ki:

  Esimin amcasini karisi ölmüş leğene çamaşır koymuş yikiyo biyiklarida biraz uzamış basını kaldırıp bize bakıyo tekrar yikiyo kızımda bana diyo anne karşıda biri ne kadar rahmetli yeğenime benziyo erkana oda karşıda b8ze bakiyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize hayırlı misafir gelmesine, borçların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status